Čas na serveru 05:54:11

Aukce LXXVI./2021

Ota Bubeníček - Od Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Od Mladé Vožice

Id: 319906

olej/karton, rozměr 18,5 x 36 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Andre de Dienes - Marilyn Monroe 1953

Andre de Dienes
Marilyn Monroe 1953

Id: 320801

fotografie, rozměr 50 x 40 cm, na zadní straně pozůstalostní razítko autora fotografie limitované edice 133/200 z roku 2008, původní fotografie vznikla v létě 1953, přiložen certifikát autenticity, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jiří Trnka - Kormidelník Vlnovský 6

Jiří Trnka
Kormidelník Vlnovský 6

Id: 321303

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 15,5 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 61

Jan Benda - Kubistické zátiší

Jan Benda
Kubistické zátiší

Id: 319311

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 16,5 x 18 cm, značeno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

20 345

Detail

Jan Benda - Barevné město

Jan Benda
Barevné město

Id: 319302

olej/sololit, rozměr 40 x 31 cm, značeno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jiří Trnka - Kormidelník Vlnovský 4

Jiří Trnka
Kormidelník Vlnovský 4

Id: 321301

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 15,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Příhozy: 52

Mikoláš Aleš - Konvolut dvou kusů

Mikoláš Aleš
Konvolut dvou kusů

Id: 321007

kresba/papír, rozměry 6,5 x 6,5 cm a 7 x 7 cm, jeden kus značen, na zadní straně u obou potvrzena pravost dcerou autora, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 600

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 56

Pasta  Oner - Success

Pasta Oner
Success

Id: 315305

serigrafie/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vlevo dole včetně slepotiskového razítka, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Josef Mánes - Studie

Josef Mánes
Studie

Id: 321006

kresba/papír, rozměr ve výřezu 7 x 31 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na původním rámu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Příhozy: 51

Alois Wierer - U fontány

Alois Wierer
U fontány

Id: 319702

olej/plátno, rozměr 60 x 69 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Jan Benda - Zátiší

Jan Benda
Zátiší

Id: 319301

malba(olej)/lepenka, rozměr ve výřezu 28 x 32 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 166

Detail

Igor Kitzberger - Bojovník

Igor Kitzberger
Bojovník

Id: 318202

bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 21 cm, výška plastiky 17 cm, značeno na plastice

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jiří Anderle - Z cyklu Perspektivy

Z cyklu Perspektivy

Id: 319203

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 56,5 x 46,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

17 000

Detail

Olbram Zoubek - Veselá stavba

Veselá stavba

Id: 320904

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 19,5 x 11,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Adolf Liebscher - Bájný motiv

Adolf Liebscher
Bájný motiv

Id: 319701

olej/plátno, rozměr 52,5 x 39 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

16 500

Detail