Aukce LXXVI./2021
Andre de Dienes
Marilyn Monroe 1953
Id: 320801
fotografie, rozměr 50 x 40 cm, na zadní straně pozůstalostní razítko autora fotografie limitované edice 133/200 z roku 2008, původní fotografie vznikla v létě 1953, přiložen certifikát autenticity, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 000 Kč
Jiří Trnka
Kormidelník Vlnovský 6
Id: 321303
litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 15,5 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 61
Jan Benda
Kubistické zátiší
Id: 319311
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 16,5 x 18 cm, značeno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
20 345 Kč
Jan Benda
Barevné město
Id: 319302
olej/sololit, rozměr 40 x 31 cm, značeno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
20 000 Kč
Jiří Trnka
Kormidelník Vlnovský 4
Id: 321301
litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 15,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
20 000 Kč
Příhozy: 52
Mikoláš Aleš
Konvolut dvou kusů
Id: 321007
kresba/papír, rozměry 6,5 x 6,5 cm a 7 x 7 cm, jeden kus značen, na zadní straně u obou potvrzena pravost dcerou autora, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 600 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 56
Pasta Oner
Success
Id: 315305
serigrafie/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vlevo dole včetně slepotiskového razítka, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 000 Kč
Josef Mánes
Studie
Id: 321006
kresba/papír, rozměr ve výřezu 7 x 31 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na původním rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 000 Kč
Příhozy: 51
Alois Wierer
U fontány
Id: 319702
olej/plátno, rozměr 60 x 69 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
17 500 Kč
Jan Benda
Zátiší
Id: 319301
malba(olej)/lepenka, rozměr ve výřezu 28 x 32 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 166 Kč
Igor Kitzberger
Bojovník
Id: 318202
bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 21 cm, výška plastiky 17 cm, značeno na plastice
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 000 Kč
Z cyklu Perspektivy
Id: 319203
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 56,5 x 46,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
17 000 Kč
Veselá stavba
Id: 320904
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 19,5 x 11,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 000 Kč
Adolf Liebscher
Bájný motiv
Id: 319701
olej/plátno, rozměr 52,5 x 39 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
16 500 Kč
Antonín Hudeček
Krajina se stromy
Id: 317301
olej/lepenka, rozměr 34,5 x 45 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč