Aukce LXXVI./2021
Vilém Plocek
Abstrakce
Id: 317901
tempera/lepenka, rozměr 34 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Jaroslav Kafka
Kubistická hlava
Id: 319314
fixa/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 500 Kč
Karel Svolinský
Dva klauni
Id: 320201
akvarel/papír, rozměr 44,5 x 27 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 600 Kč
Cyril Bouda
Konvolut šesti kusů
Id: 321001
různé grafické techniky/papír, různé rozměry většinou paspartováno, značeno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Augustin Němejc
Děti při hře
Id: 319706
kombinovaná technika/malba/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 12,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč
Max Švabinský
Studie žen
Id: 319908
pastel/papír, rozměr listu 13,5 x 11,5 cm, oboustranná kresba značeno na obou stranách viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 000 Kč
František X. Procházka
Za úplňku
Id: 319802
olej/karton, rozměr viditelný 34 x 23,5 cm, neznačeno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 800 Kč
Dana Puchnarová-Storm
Bez názvu
Id: 261709
strukturální grafika/papír, rozměr tisku 10,5 x 33 cm, neznačeno, na zadní straně přiložena dobová fotografie B. Hrabala, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původem ze sbírky malíře Karla Chaby, dar od Bohumila Hrabala
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč
František Fromek
Studie z parku
Id: 319907
kombinovaná technika/olej/tempera/lepenka, rozměr 26 x 31 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč
Kamil Lhoták
Pamětní list
Id: 321003
suchá jehla/papír, rozměr tisku 9 x 11,2 cm, značeno vpravo dole, jedná se o pamětní list k besedě s A. Branaldem, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 900 Kč
Stanislav Ježek
Z Balkánu
Id: 317906
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč
Josef Fiala
Život na vesnici
Id: 320303
olej/plátno, rozměr 48 x 64,5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
Vladimír Sychra
Tři dívky
Id: 319205
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 41 x 50,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 100 Kč
Oldřich Oplt
Olympijské zátiší
Id: 319316
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 19,5 x 24 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 300 Kč