Čas na serveru 12:20:28

Aukce LXXVI./2021

Vilém  Plocek - Abstrakce

Vilém Plocek
Abstrakce

Id: 317901

tempera/lepenka, rozměr 34 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Kafka - Kubistická hlava

Jaroslav Kafka
Kubistická hlava

Id: 319314

fixa/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Svolinský - Dva klauni

Karel Svolinský
Dva klauni

Id: 320201

akvarel/papír, rozměr 44,5 x 27 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Cyril Bouda - Konvolut šesti kusů

Cyril Bouda
Konvolut šesti kusů

Id: 321001

různé grafické techniky/papír, různé rozměry většinou paspartováno, značeno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Augustin Němejc - Děti při hře

Augustin Němejc
Děti při hře

Id: 319706

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 12,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Max Švabinský - Studie žen

Max Švabinský
Studie žen

Id: 319908

pastel/papír, rozměr listu 13,5 x 11,5 cm, oboustranná kresba značeno na obou stranách viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František X. Procházka - Za úplňku

František X. Procházka
Za úplňku

Id: 319802

olej/karton, rozměr viditelný 34 x 23,5 cm, neznačeno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Dana Puchnarová-Storm - Bez názvu

Dana Puchnarová-Storm
Bez názvu

Id: 261709

strukturální grafika/papír, rozměr tisku 10,5 x 33 cm, neznačeno, na zadní straně přiložena dobová fotografie B. Hrabala, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původem ze sbírky malíře Karla Chaby, dar od Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

František Fromek - Studie z parku

František Fromek
Studie z parku

Id: 319907

kombinovaná technika/olej/tempera/lepenka, rozměr 26 x 31 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Kamil Lhoták - Pamětní list

Kamil Lhoták
Pamětní list

Id: 321003

suchá jehla/papír, rozměr tisku 9 x 11,2 cm, značeno vpravo dole, jedná se o pamětní list k besedě s A. Branaldem, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Stanislav Ježek - Z Balkánu

Stanislav Ježek
Z Balkánu

Id: 317906

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Fiala - Život na vesnici

Josef Fiala
Život na vesnici

Id: 320303

olej/plátno, rozměr 48 x 64,5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Vladimír Sychra - Tři dívky

Vladimír Sychra
Tři dívky

Id: 319205

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 41 x 50,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Oldřich Oplt - Olympijské zátiší

Oldřich Oplt
Olympijské zátiší

Id: 319316

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 19,5 x 24 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 300

Detail