Aukce LXXVI./2021
Lodě a kameny
Id: 321602
kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 23 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek Dr. Bořivoje Nakládala, CSc. včetně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
310 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 71
Lodě u mola
Id: 321603
kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek Dr. Bořivoje Nakládala, CSc. včetně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
300 000 Kč
Účastníci: 36
Příhozy: 93
František Kupka
Kompozice
Id: 318603
kombinovaná technika/akvarel/ruční papír, rozměr listu 38 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
275 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 92
Dvě loďky a čtyři balvany
Id: 318001
kombinovaná technika/křída/pastel/běloba/papír, rozměr kresby 17,8 x 24,9 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
225 000 Kč
Účastníci: 32
Příhozy: 113
František Kaván
Vranov
Id: 319703
olej/plátno/karton, rozměr 16,5 x 20 cm, značeno a popsáno vpravo dole, lehce poškozený rám, doba vzniku před rokem 1900, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
200 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 117
Míla Doleželová
Kočovnická rodina
Id: 317701
olej/plátno, velkoformátový rozměr 175 x 217 cm, neznačeno, na zadní straně číslováno, nerámováno, vzácně se vyskytující formát
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
155 001 Kč
Příhozy: 71
Andy Warhol
Brooklyn Bridge
Id: 320701
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 14/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
110 000 Kč
Příhozy: 77
Trávy
Id: 317001
olej/plátno, rozměr 27 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 69
Krajina v podhůří
Id: 320901
akvarel/papír, rozměr 32 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
100 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 110
František Kaván
Zimní motiv
Id: 320001
olej/karton, rozměr 49 x 63 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
93 001 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 96
Julius Mařák
Lesní interiér
Id: 318604
kombinovaná technika/akvarel/karton, rozměr 34 x 24 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
93 000 Kč
Příhozy: 97
Vladimír Komárek
Bílá holubice a tři hrušky
Id: 318401
olej/plátno , rozměr 62,5 x 48,5 cm , značeno vpravo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
90 000 Kč
Příhozy: 52
František Ringo Čech
Staroměstské věže
Id: 318301
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
76 000 Kč
Kristian Kodet
Hlava
Id: 317602
olej/plátno/karton, rozměr 31 x 23 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
75 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 83
Ferdinand Lepie
Mostecká věž
Id: 320301
olej/plátno, rozměr 37 x 29 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
74 000 Kč
Příhozy: 71