Čas na serveru 20:26:01

Aukce LXXVI./2021

Jan  Zrzavý - Lodě a kameny

Lodě a kameny

Id: 321602

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 23 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek Dr. Bořivoje Nakládala, CSc. včetně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem

Vyvolávací cena:
6 000

310 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 71

Jan  Zrzavý - Lodě u mola

Lodě u mola

Id: 321603

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek Dr. Bořivoje Nakládala, CSc. včetně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem

Vyvolávací cena:
6 000

300 000

Detail

Účastníci: 36

Příhozy: 93

František Kupka - Kompozice

František Kupka
Kompozice

Id: 318603

kombinovaná technika/akvarel/ruční papír, rozměr listu 38 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

275 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 92

Jan  Zrzavý - Dvě loďky a čtyři balvany

Dvě loďky a čtyři balvany

Id: 318001

kombinovaná technika/křída/pastel/běloba/papír, rozměr kresby 17,8 x 24,9 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:

225 000

Detail

Účastníci: 32

Příhozy: 113

František Kaván - Vranov

František Kaván
Vranov

Id: 319703

olej/plátno/karton, rozměr 16,5 x 20 cm, značeno a popsáno vpravo dole, lehce poškozený rám, doba vzniku před rokem 1900, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

200 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 117

Míla Doleželová - Kočovnická rodina

Míla Doleželová
Kočovnická rodina

Id: 317701

olej/plátno, velkoformátový rozměr 175 x 217 cm, neznačeno, na zadní straně číslováno, nerámováno, vzácně se vyskytující formát

Vyvolávací cena:
40 000

155 001

Detail

Příhozy: 71

Andy Warhol - Brooklyn Bridge

Andy Warhol
Brooklyn Bridge

Id: 320701

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 14/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

110 000

Detail

Příhozy: 77

Ota Janeček - Trávy

Trávy

Id: 317001

olej/plátno, rozměr 27 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

100 000

Detail

Příhozy: 69

Václav Špála - Krajina v podhůří

Krajina v podhůří

Id: 320901

akvarel/papír, rozměr 32 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

100 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 110

František Kaván - Zimní motiv

František Kaván
Zimní motiv

Id: 320001

olej/karton, rozměr 49 x 63 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

93 001

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 96

Julius Mařák - Lesní interiér

Julius Mařák
Lesní interiér

Id: 318604

kombinovaná technika/akvarel/karton, rozměr 34 x 24 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

93 000

Detail

Příhozy: 97

Vladimír Komárek - Bílá holubice a tři hrušky

Vladimír Komárek
Bílá holubice a tři hrušky

Id: 318401

olej/plátno , rozměr 62,5 x 48,5 cm , značeno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

90 000

Detail

Příhozy: 52

František Ringo Čech - Staroměstské věže

František Ringo Čech
Staroměstské věže

Id: 318301

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Kristian Kodet - Hlava

Kristian Kodet
Hlava

Id: 317602

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 23 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 83

Ferdinand Lepie - Mostecká věž

Ferdinand Lepie
Mostecká věž

Id: 320301

olej/plátno, rozměr 37 x 29 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
6 000

74 000

Detail

Příhozy: 71