Čas na serveru 23:01:40

Aukce LXXVI./2021

Vladimír Komárek - Václav

Vladimír Komárek
Václav

Id: 318801

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Josef Mánes - Dívka

Josef Mánes
Dívka

Id: 319903

kombinovaná technika/papír, rozměr 27 x 17 cm, značeno monogramem vpravo dole, jedná se o studii k medailonu (Sv. Ludmila vyučuje dítky) viz zadní strana, zaskleno, oděrky na zlaceném rámu

Vyvolávací cena:

27 500

Detail

Účastníci: 18

Jan Rapin - Kuřák

Jan Rapin
Kuřák

Id: 318402

olej/plátno,rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

27 002

Detail

Ota Janeček - Zasněná

Zasněná

Id: 319202

barevná kresba/papír, rozměr listu 37 x 50 cm, značeno vpravo dole, nově paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Adolf Born - Setkání s J. Straussem

Setkání s J. Straussem

Id: 321701

litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno a zaskleno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Účastníci: 18

Josef Lada - Ilustrace

Josef Lada
Ilustrace

Id: 318403

kombinovaná technika/tuž/papír, rozměr ve výřezu 15 x 11,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Jitka Kolínská - Večerní nálada

Jitka Kolínská
Večerní nálada

Id: 319206

kombinovaná technika/malba/plátno, rozměr 25 x 40 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Václav Špála - Koupající se dívka

Koupající se dívka

Id: 319804

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 24 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

26 000

Detail

Pavel Pardy - Zátiší

Pavel Pardy
Zátiší

Id: 317601

olej/karton, rozměr 30 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

25 000

Detail

Václav Boštík - Rýhování

Václav Boštík
Rýhování

Id: 320302

pastel/ruční papír, rozměr ve výřezu 58 x 40 cm, značeno uprostřed dole, na zadní straně popis Jiřího Valocha, osobního přítele a znalce autora - viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Jaroslav Kotas - Květinový trh

Jaroslav Kotas
Květinový trh

Id: 317801

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, volné plátno, poškozený rám, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Teodor Rotrekl - Mechanická žena

Teodor Rotrekl
Mechanická žena

Id: 319207

asambláž/epoxid, celkový rozměr objektu 31 x 42,5 cm, neznačeno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Josef Mžyk - Dívka u lenošky

Josef Mžyk
Dívka u lenošky

Id: 319601

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 70 x 45,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Pavel Pardy - Tíha marnosti

Pavel Pardy
Tíha marnosti

Id: 318501

olej/karton, rozměr 22 x 28 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

22 055

Detail

Účastníci: 19

Ota Bubeníček - Od Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Od Mladé Vožice

Id: 319906

olej/karton, rozměr 18,5 x 36 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

22 000

Detail