Čas na serveru 01:17:32

Olbram Zoubek - Anděl zvěstování

Anděl zvěstování

Id: 507001

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 19 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Ferdinand Kotvald - Na Matějské pouti

Ferdinand Kotvald
Na Matějské pouti

Id: 508101

olej/karton, rozměr 28,5 x 43,5 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Janeček - Dívka s ptáčkem

Dívka s ptáčkem

Id: 509401

linoryt/ruční papír, rozměr listu cca 35 x 49 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Ivan Konůpek - Farmář

Ivan Konůpek
Farmář

Id: 504101

olej/plátno, rozměr 24 x 21 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Iva Hüttnerová - Lyžaři

Iva Hüttnerová
Lyžaři

Id: 508201

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 28,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Portrét chlapce s růží

Portrét chlapce s růží

Id: 502301

olej/papír fixovaný na plátně, rozměr 47 x 36 cm, značeno ve spodní části, rámováno, poškozený rám, v minulosti restaurováno, na několika místech fleky v malbě

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zdeněk Miler - Krteček a jahody

Zdeněk Miler
Krteček a jahody

Id: 503103

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 19 x 29 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

František Michl - Vesnice

František Michl
Vesnice

Id: 498003

olej/plátno, rozměr 65 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Ex libris - Don Quichote

Oldřich Kulhánek
Ex libris - Don Quichote

Id: 473512

lept/papír, rozměr ve výřezu 17 x 11 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Jindra Kocourek - AERO 1000S

Jindra Kocourek
AERO 1000S

Id: 489607

olej/sololit, rozměr 28 x 29 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

2 400

Detail