Čas na serveru 23:26:24

Olbram Zoubek - Anděl Zvěstování

Anděl Zvěstování

Id: 499801

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 36 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Rudolf Bém (Vratislav Hlava) - Břehy Otavy u Žichovic

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Břehy Otavy u Žichovic

Id: 492104

olej/karton, rozměr 52 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Adolf Born - Rozchod

Rozchod

Id: 473501

lept/papír, rozměr ve výřezu 33 x 22 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Líbal - Jihočeský rybník

František Líbal
Jihočeský rybník

Id: 495301

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Kristian Kodet - Hlavy

Kristian Kodet
Hlavy

Id: 491806

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 22,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Josef Jelínek - Na procházce

Josef Jelínek
Na procházce

Id: 497205

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 54 x 38 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Zdeněk Miler - Krtek

Zdeněk Miler
Krtek

Id: 484001

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

František Cína - Jelínek - U chalup

František Cína - Jelínek
U chalup

Id: 497203

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 38 x 53 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Zdeněk Miler - Zahradník

Zdeněk Miler
Zahradník

Id: 484002

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Ivan Horyna - Pijan

Ivan Horyna
Pijan

Id: 489404

olej/karton, rozměr 42 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0