Čas na serveru 06:30:42

Aukce LXXII./2021

Vojtěch Hynek Popelka - Bohouš

Vojtěch Hynek Popelka
Bohouš

Id: 297602

olej/karton, rozměr 34,5 x 52,7 cm, značeno vlevo dole, datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

 - Konev šestiboká s uzávěrem

Konev šestiboká s uzávěrem

Id: 292007

cín, celková výška cca 33 cm, datováno, povrch mírně poškozen viz foto

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Josef Douba - Na kraji lesa

Josef Douba
Na kraji lesa

Id: 298104

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr malby 50 x 33 cm, značeno vpravo dole, popsáno v ploše, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

 - Konvolut čtyř kusů

Konvolut čtyř kusů

Id: 291903

čtyři zednářské šperky, kombinované materiály, od roku 1928 do roku 1992 dle soupisu viz foto

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

 - Šestiboká nádoba s uzávěrem

Šestiboká nádoba s uzávěrem

Id: 292006

cín, celková výška 25 cm, stav viz foto, na povrchu lehce pomačkaná

Vyvolávací cena:
1 200

2 600

Detail