Aukce LXXII./2021
Vojtěch Hynek Popelka
Bohouš
Id: 297602
olej/karton, rozměr 34,5 x 52,7 cm, značeno vlevo dole, datováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 600 Kč
Konev šestiboká s uzávěrem
Id: 292007
cín, celková výška cca 33 cm, datováno, povrch mírně poškozen viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 100 Kč
Josef Douba
Na kraji lesa
Id: 298104
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr malby 50 x 33 cm, značeno vpravo dole, popsáno v ploše, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 000 Kč
Konvolut čtyř kusů
Id: 291903
čtyři zednářské šperky, kombinované materiály, od roku 1928 do roku 1992 dle soupisu viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 900 Kč
Šestiboká nádoba s uzávěrem
Id: 292006
cín, celková výška 25 cm, stav viz foto, na povrchu lehce pomačkaná
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 600 Kč