Čas na serveru 01:33:05

Aukce LXXII./2021

Pasta  Oner - I´m ready

Pasta Oner
I´m ready

Id: 297201

litografie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 57

Zdeněk Burian - Ve výhni tropů

Zdeněk Burian
Ve výhni tropů

Id: 294702

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 27,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděkry na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

43 000

Detail

Robert Jiran - Toaleta

Robert Jiran
Toaleta

Id: 296801

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 68

Emil Filla - Kubistické zátiší s kytarou

Emil Filla
Kubistické zátiší s kytarou

Id: 296901

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 26 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 66

František Kaván - Krajina se stromy

František Kaván
Krajina se stromy

Id: 293301

olej/deska, rozměr viditelný 18 x 22 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, přiložen znalecký posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Endre  Nemes - Masopust

Endre Nemes
Masopust

Id: 296204

smalt na kovové desce, rozměr 49 x 64 cm, značeno vlevo dole, 1. polovina 50.let minulého století, otluky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

41 000

Detail

František Ringo Čech - Porušení letové hladiny

František Ringo Čech
Porušení letové hladiny

Id: 295302

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

40 500

Detail

Příhozy: 53

Václav Špála - Dívčí půlakt

Dívčí půlakt

Id: 293803

akvarel/papír rozměr ve výřezu 26,5 x 20 cm, značeno monogramem ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 66

František Ringo Čech - Rockeři ve vajíčku

František Ringo Čech
Rockeři ve vajíčku

Id: 295301

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Jaroslav Panuška - Lesní tůň

Jaroslav Panuška
Lesní tůň

Id: 297301

olej/karton, rozměr 43 x 64 cm, značeno vlevo dole, oděrky na novodobém rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Příhozy: 56

Josef Velčovský - Krajina pohádka

Josef Velčovský
Krajina pohádka

Id: 296402

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na autorském rámu

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Antonín Waldhauser  - Kostelík v zimě

Antonín Waldhauser
Kostelík v zimě

Id: 296802

olej/deska, rozměr 16 x 21,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, pozůstalostní razítko na zadní straně, poškozený rám

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 53

Gustav  Porš - Partie u Chotěboře

Gustav Porš
Partie u Chotěboře

Id: 293302

olej/karton, rozměr 33 x 39 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Robert Jiran - Casino

Robert Jiran
Casino

Id: 294701

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, drobná oprava v malbě, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 55

Adolf Born - Podivná setkání na Peloponesu

Podivná setkání na Peloponesu

Id: 293101

barevná litografie/papír, rozměr listu 46 x 56 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno 61/93, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

34 001

Detail