Aukce LXXII./2021
Pasta Oner
I´m ready
Id: 297201
litografie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 57
Zdeněk Burian
Ve výhni tropů
Id: 294702
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 27,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděkry na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
43 000 Kč
Robert Jiran
Toaleta
Id: 296801
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 68
Emil Filla
Kubistické zátiší s kytarou
Id: 296901
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 26 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 66
František Kaván
Krajina se stromy
Id: 293301
olej/deska, rozměr viditelný 18 x 22 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, přiložen znalecký posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
41 000 Kč
Endre Nemes
Masopust
Id: 296204
smalt na kovové desce, rozměr 49 x 64 cm, značeno vlevo dole, 1. polovina 50.let minulého století, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
41 000 Kč
František Ringo Čech
Porušení letové hladiny
Id: 295302
olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 500 Kč
Příhozy: 53
Dívčí půlakt
Id: 293803
akvarel/papír rozměr ve výřezu 26,5 x 20 cm, značeno monogramem ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
39 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 66
František Ringo Čech
Rockeři ve vajíčku
Id: 295301
olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
39 000 Kč
Jaroslav Panuška
Lesní tůň
Id: 297301
olej/karton, rozměr 43 x 64 cm, značeno vlevo dole, oděrky na novodobém rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 56
Josef Velčovský
Krajina pohádka
Id: 296402
olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na autorském rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
38 000 Kč
Antonín Waldhauser
Kostelík v zimě
Id: 296802
olej/deska, rozměr 16 x 21,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, pozůstalostní razítko na zadní straně, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 53
Gustav Porš
Partie u Chotěboře
Id: 293302
olej/karton, rozměr 33 x 39 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 000 Kč
Robert Jiran
Casino
Id: 294701
olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, drobná oprava v malbě, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 55
Podivná setkání na Peloponesu
Id: 293101
barevná litografie/papír, rozměr listu 46 x 56 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno 61/93, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
34 001 Kč