Čas na serveru 08:21:18

Aukce LXXII./2021

Antonie Brandeisová - Motiv z Itálie

Antonie Brandeisová
Motiv z Itálie

Id: 296601

olej/plátno/karton/překližka, rozměr 38,5 x 48 cm, značeno vlevo dole, opravený starší rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:

95 000

Detail

Příhozy: 73

Salvador  Dalí_ - Adam

Salvador Dalí_
Adam

Id: 293901

reliéf, rozměr plakety viditelný 28,5 x 22 cm, materiál dle popisu na zadní straně, značeno a číslováno ve spodní části viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

91 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 85

Alfons Mucha - Busta dívky

Alfons Mucha
Busta dívky

Id: 296105

patinovaný bronz, celková výška cca 38 cm, značeno na podstavci, stáří nelze určit, jedná se pravděpodobně o pozdější odlitek

Vyvolávací cena:

90 000

Detail

Příhozy: 82

Ota Janeček - Ptáček v travách

Ptáček v travách

Id: 293501

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

85 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 59

Ferdiš Duša - Horská krajina s viaduktem

Ferdiš Duša
Horská krajina s viaduktem

Id: 296201

olej/plátno, rozměr 76 x 66 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
11 000

83 000

Detail

Příhozy: 82

František Kaván - Předjaří (Moravské Křižánky)

František Kaván
Předjaří (Moravské Křižánky)

Id: 294201

olej/plátno, rozměr viditelný 38 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, štítek s datací na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

78 000

Detail

Příhozy: 70

Olbram Zoubek - Nalomený sloup

Nalomený sloup

Id: 294503

reliéf, olovo/cín, rozměr 30 x 22 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

77 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 78

Vincenc Beneš - Český ráj od Fridštejna

Vincenc Beneš
Český ráj od Fridštejna

Id: 293401

olej/plátno, rozměr 74 x 131 cm, značeno vpravo dole, autorsky značeno a popsáno na zadní straně s datací 1923, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
8 000

76 000

Detail

Příhozy: 82

František Ringo Čech - Staroměstská mostecká věž

František Ringo Čech
Staroměstská mostecká věž

Id: 295303

olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Příhozy: 66

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s pampeliškou

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s pampeliškou

Id: 296502

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18,3 x 12,7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na novodobém rámu

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 97

Robert Jiran - Dívka a námořník

Robert Jiran
Dívka a námořník

Id: 296104

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně včetně autorského razítka, rámováno

Vyvolávací cena:

72 000

Detail

Příhozy: 69

Otakar Číla - Rozhovor

Otakar Číla
Rozhovor

Id: 294604

olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Příhozy: 94

Josef Velčovský - Bretaň

Josef Velčovský
Bretaň

Id: 296401

akryl/plátno, rozměr 92 x 110 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na autorském rámu

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Příhozy: 55

Bohumil Mareček - Za úplňku

Bohumil Mareček
Za úplňku

Id: 296302

olej/plátno, rozměr 92 x 71 cm, značeno a datováno 1907 vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

64 000

Detail

Příhozy: 78

Vladimír Komárek - Zátiší s holubicemi

Vladimír Komárek
Zátiší s holubicemi

Id: 297703

olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Příhozy: 52