Aukce LXXII./2021
Antonie Brandeisová
Motiv z Itálie
Id: 296601
olej/plátno/karton/překližka, rozměr 38,5 x 48 cm, značeno vlevo dole, opravený starší rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
95 000 Kč
Příhozy: 73
Salvador Dalí_
Adam
Id: 293901
reliéf, rozměr plakety viditelný 28,5 x 22 cm, materiál dle popisu na zadní straně, značeno a číslováno ve spodní části viz foto, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
91 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 85
Alfons Mucha
Busta dívky
Id: 296105
patinovaný bronz, celková výška cca 38 cm, značeno na podstavci, stáří nelze určit, jedná se pravděpodobně o pozdější odlitek
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
90 000 Kč
Příhozy: 82
Ptáček v travách
Id: 293501
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
85 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 59
Ferdiš Duša
Horská krajina s viaduktem
Id: 296201
olej/plátno, rozměr 76 x 66 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
83 000 Kč
Příhozy: 82
František Kaván
Předjaří (Moravské Křižánky)
Id: 294201
olej/plátno, rozměr viditelný 38 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, štítek s datací na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
78 000 Kč
Příhozy: 70
Nalomený sloup
Id: 294503
reliéf, olovo/cín, rozměr 30 x 22 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
77 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 78
Vincenc Beneš
Český ráj od Fridštejna
Id: 293401
olej/plátno, rozměr 74 x 131 cm, značeno vpravo dole, autorsky značeno a popsáno na zadní straně s datací 1923, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
76 000 Kč
Příhozy: 82
František Ringo Čech
Staroměstská mostecká věž
Id: 295303
olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
76 000 Kč
Příhozy: 66
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s pampeliškou
Id: 296502
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18,3 x 12,7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na novodobém rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
76 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 97
Robert Jiran
Dívka a námořník
Id: 296104
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně včetně autorského razítka, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
72 000 Kč
Příhozy: 69
Otakar Číla
Rozhovor
Id: 294604
olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 94
Josef Velčovský
Bretaň
Id: 296401
akryl/plátno, rozměr 92 x 110 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na autorském rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 55
Bohumil Mareček
Za úplňku
Id: 296302
olej/plátno, rozměr 92 x 71 cm, značeno a datováno 1907 vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
64 000 Kč
Příhozy: 78
Vladimír Komárek
Zátiší s holubicemi
Id: 297703
olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 52