Čas na serveru 23:51:16

Aukce LXXII./2021

Olbram Zoubek - Hlava Grácie (pravá)

Hlava Grácie (pravá)

Id: 294004

papírový reliéf, rozměr listu 20 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu, rok vzniku 1990, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
1 800

14 500

Detail

Václav Boštík. - Ovál s body

Václav Boštík.
Ovál s body

Id: 294507

kolorovaná litografie /papír, velikost tisku 16,5 x 22 cm, značeno a datováno uprostřed dole, na zadní straně popsáno, volně loženo

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Koperník

Oldřich Kulhánek
Koperník

Id: 294904

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 25 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Olbram Zoubek - Marie Josefova bez ratolesti

Marie Josefova bez ratolesti

Id: 294005

papírový reliéf, rozměr listu 20 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
1 800

14 000

Detail

Olbram Zoubek - Marie

Marie

Id: 294006

papírový reliéf, rozměr listu 20 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu, rok vzniku 1995, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
1 800

13 600

Detail

Příhozy: 51

Vít Skála - Léto

Vít Skála
Léto

Id: 296002

olej/plátno/karton, rozměr 20 x 25 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

13 500

Detail

Jan Benda - Zátiší

Jan Benda
Zátiší

Id: 297103

olej/lepenka, rozměr malby 20,5 x 25,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Příhozy: 50

Josef Považan - Harmonie

Josef Považan
Harmonie

Id: 293902

kombinovaná technika/dřevo/zlato/papír/olej, rozměr koláže 34,5 x 24 cm, rozměr celého objektu 69 x 59 cm, značeno a číslováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František Jiroudek - Kytice ve váze

František Jiroudek
Kytice ve váze

Id: 294403

olej/deska, rozměr viditelný 48 x 34 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František Tavík Šimon - Tržiště na Staroměstském náměstí

František Tavík Šimon
Tržiště na Staroměstském náměstí

Id: 293202

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 41 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 800

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Před západem slunce

Jan Bohumil Pospíšil
Před západem slunce

Id: 294603

olej/překližka, rozměr 20 x 30 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, popsáno na zadní straně, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

12 500

Detail

Příhozy: 48

Jiří Anderle - Dialog

Dialog

Id: 294204

lept/papír, rozměr ve výřezu 17 x 21 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části včetně věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 200

Detail

Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Jaroslav Ronek
Lokomotiva

Id: 294602

olej/plátno/karton, rozměr 47 x 58 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, povrch obrazu lokálně znečištěn, stav viz foto

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Viktor  Rolín - Po bouři

Viktor Rolín
Po bouři

Id: 298110

olej/překližka, rozměr 20 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jan  Bauch - Klaun

Jan Bauch
Klaun

Id: 294408

barevná kresba/kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 16,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

9 000

Detail