Čas na serveru 11:09:38

Aukce LXXII./2021

Jan  Zrzavý - Oceánská krajina

Oceánská krajina

Id: 296501

kombinovaná technika/kvaš/mastné barevné křídy/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 34,5 cm, značeno s datací a věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou, písemný posudek přiložen

Vyvolávací cena:
14 000

370 000

Detail

Účastníci: 33

Příhozy: 104

Jiří Načeradský - Souhra

Jiří Načeradský
Souhra

Id: 296203

olej/překližka, rozměr 100 x 125 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu, dílo vystavováno a publikováno

Vyvolávací cena:
11 000

355 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 100

Josef Jíra - Obraz s rybou

Josef Jíra
Obraz s rybou

Id: 295801

olej/plátno, rozměr 53 x 63 cm, značeno a datováno 66 vpravo dole, vlevo dole věnování, původní autorské olištování

Vyvolávací cena:

215 000

Detail

Jan Štursa - Dary nebes a země

Jan Štursa
Dary nebes a země

Id: 294203

bronzová plastika/kamenný podstavec, výška bronzového odlitku 35 cm, výška celková s podstavcem cca 38,5 cm, značeno a datováno ve spodní části odlitku, jedná se o původní starý bronz, stav viz foto

Vyvolávací cena:
6 000

210 000

Detail

Příhozy: 126

Václav Radimský - Na řece

Václav Radimský
Na řece

Id: 298101

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně popis, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
55 000

205 000

Detail

Příhozy: 68

Alois Kirnig - Hrad u řeky

Alois Kirnig
Hrad u řeky

Id: 298103

olej/plátno, rozměr 43 x 66 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, stav viz foto

Vyvolávací cena:

190 000

Detail

Příhozy: 114

Olbram Zoubek - Ještě žena z Chalkidi

Ještě žena z Chalkidi

Id: 297901

polychromovaný cementový reliéf, zlato/modrá barva, rozměr 63 x 63 cm, značeno na zadní straně, odlitek v ploše vlasově popraskán viz foto na několika místech, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, možnost odborného restaurování předjednána

Vyvolávací cena:

167 000

Detail

Příhozy: 51

Václav Brožík - Portrét mladé ženy v černých šatech

Václav Brožík
Portrét mladé ženy v černých šatech

Id: 295702

olej/plátno, rozměr 61 x 50 cm, značeno vpravo nahoře s dedikací, dobově rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Vyvolávací cena:
12 000

165 000

Detail

Příhozy: 70

Olbram Zoubek - Evo!Evo!Evo!

Evo!Evo!Evo!

Id: 294502

reliéf olovo/cín, rozměr 30,5 x 22 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

115 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 112

Václav Špála - Vyšehrad

Vyšehrad

Id: 295602

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně autorský popis, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

115 000

Detail

Příhozy: 101

Karel Purkyně - Podobizna dámy

Karel Purkyně
Podobizna dámy

Id: 296701

olej/plátno/karton, rozměr 87 x 70 cm, neznačeno, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložena expertiza profesora PhDr. Jaromíra Neumanna, DrSc. a písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:

110 001

Detail

Příhozy: 68

Robert Jiran - Dívky s bílými závoji

Robert Jiran
Dívky s bílými závoji

Id: 297502

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

110 000

Detail

Příhozy: 94

Ota Janeček - Bronzový ptáček

Bronzový ptáček

Id: 297202

bronzová plastika ptáčka, rozměr cca 7 x 6 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství

Vyvolávací cena:

105 001

Detail

Příhozy: 71

Robert Jiran - Dívka v bílém

Robert Jiran
Dívka v bílém

Id: 293701

Vyvolávací cena:

104 500

Detail

Příhozy: 89

Ota Janeček - Dva ptáčci

Dva ptáčci

Id: 293502

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

99 001

Detail

Příhozy: 57