Aukce LXXII./2021
Oceánská krajina
Id: 296501
kombinovaná technika/kvaš/mastné barevné křídy/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 34,5 cm, značeno s datací a věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou, písemný posudek přiložen
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
370 000 Kč
Účastníci: 33
Příhozy: 104
Jiří Načeradský
Souhra
Id: 296203
olej/překližka, rozměr 100 x 125 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu, dílo vystavováno a publikováno
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
355 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 100
Josef Jíra
Obraz s rybou
Id: 295801
olej/plátno, rozměr 53 x 63 cm, značeno a datováno 66 vpravo dole, vlevo dole věnování, původní autorské olištování
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
215 000 Kč
Jan Štursa
Dary nebes a země
Id: 294203
bronzová plastika/kamenný podstavec, výška bronzového odlitku 35 cm, výška celková s podstavcem cca 38,5 cm, značeno a datováno ve spodní části odlitku, jedná se o původní starý bronz, stav viz foto
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
210 000 Kč
Příhozy: 126
Václav Radimský
Na řece
Id: 298101
olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně popis, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
55 000 Kč
205 000 Kč
Příhozy: 68
Alois Kirnig
Hrad u řeky
Id: 298103
olej/plátno, rozměr 43 x 66 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
190 000 Kč
Příhozy: 114
Ještě žena z Chalkidi
Id: 297901
polychromovaný cementový reliéf, zlato/modrá barva, rozměr 63 x 63 cm, značeno na zadní straně, odlitek v ploše vlasově popraskán viz foto na několika místech, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, možnost odborného restaurování předjednána
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
167 000 Kč
Příhozy: 51
Václav Brožík
Portrét mladé ženy v černých šatech
Id: 295702
olej/plátno, rozměr 61 x 50 cm, značeno vpravo nahoře s dedikací, dobově rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
165 000 Kč
Příhozy: 70
Evo!Evo!Evo!
Id: 294502
reliéf olovo/cín, rozměr 30,5 x 22 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
115 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 112
Vyšehrad
Id: 295602
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně autorský popis, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 101
Karel Purkyně
Podobizna dámy
Id: 296701
olej/plátno/karton, rozměr 87 x 70 cm, neznačeno, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložena expertiza profesora PhDr. Jaromíra Neumanna, DrSc. a písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
110 001 Kč
Příhozy: 68
Robert Jiran
Dívky s bílými závoji
Id: 297502
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
110 000 Kč
Příhozy: 94
Bronzový ptáček
Id: 297202
bronzová plastika ptáčka, rozměr cca 7 x 6 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
105 001 Kč
Příhozy: 71
Robert Jiran
Dívka v bílém
Id: 293701
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
104 500 Kč
Příhozy: 89
Dva ptáčci
Id: 293502
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
99 001 Kč
Příhozy: 57