Aukce LXXII./2021
Jaroslav Panuška
Hory v zimě
Id: 298102
olej/lepenka, rozměr 50 x65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 58
Josef Vohrabal
Abstraktní tvary
Id: 296205
olej/plátno, rozměr 74 x 90 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
58 111 Kč
Jaroslav Šetelík
Praha v zimě
Id: 294407
olej/plátno, rozměr 64 x 72 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 50
Kristian Kodet
Hlava
Id: 290802
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 29 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
55 000 Kč
Alois Kohout
Neapol
Id: 295701
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na dekorativním rámu,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
55 000 Kč
Příhozy: 63
Andy Warhol
The New Spirit
Id: 296102
litografie/papír, rozměr listu 57 x 38 cm, značeno vpravo dole, číslováno 8/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 59
Gustav Porš
Vřesoviště
Id: 296001
olej/lepenka, rozměr cca 50 x 45 cm, značeno vlevo dole, oboustranný obraz, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
52 000 Kč
Robert Jiran
Dostaveníčko za úplňku
Id: 293702
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
51 500 Kč
Zdeněk Mlčoch
Periferie
Id: 295802
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno 69 vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 69
František Kaván
Letní ráno
Id: 295601
olej/lepenka, rozměr 25 x 36 cm, značeno a popsáno vlevo dole, značně poškozený rám, obraz volně vložen v rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 600 Kč
Příhozy: 48
Vincent Hložník
Abstrakce
Id: 296202
tempera/papír, rozměr 88 x 59 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
50 000 Kč
Alois Kalvoda
Potok pod břízami
Id: 297801
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, v ploše krakelováno, lokálně chybí malba, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 63
Robert Jiran
Divoženky
Id: 290401
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
47 001 Kč
Jan Kutálek
Čertík
Id: 293601
pálená hlína, glazováno, celková výška cca 25,5 cm, značeno na spodní straně, drobná oděrka a stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 53
Oldřich Blažíček
Zátiší na kuchyňském stole
Id: 298105
olej/karton, rozměr 49,5 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
46 000 Kč