Čas na serveru 22:15:17

Aukce LXXII./2021

Jaroslav Panuška - Hory v zimě

Jaroslav Panuška
Hory v zimě

Id: 298102

olej/lepenka, rozměr 50 x65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Příhozy: 58

Josef  Vohrabal - Abstraktní tvary

Josef Vohrabal
Abstraktní tvary

Id: 296205

olej/plátno, rozměr 74 x 90 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

58 111

Detail

Jaroslav Šetelík - Praha v zimě

Jaroslav Šetelík
Praha v zimě

Id: 294407

olej/plátno, rozměr 64 x 72 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, stav viz foto

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 50

Kristian Kodet - Hlava

Kristian Kodet
Hlava

Id: 290802

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 29 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Alois Kohout - Neapol

Alois Kohout
Neapol

Id: 295701

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na dekorativním rámu,po

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Příhozy: 63

Andy Warhol - The New Spirit

Andy Warhol
The New Spirit

Id: 296102

litografie/papír, rozměr listu 57 x 38 cm, značeno vpravo dole, číslováno 8/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 59

Gustav  Porš - Vřesoviště

Gustav Porš
Vřesoviště

Id: 296001

olej/lepenka, rozměr cca 50 x 45 cm, značeno vlevo dole, oboustranný obraz, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

52 000

Detail

Robert Jiran - Dostaveníčko za úplňku

Robert Jiran
Dostaveníčko za úplňku

Id: 293702

Vyvolávací cena:

51 500

Detail

Zdeněk Mlčoch - Periferie

Zdeněk Mlčoch
Periferie

Id: 295802

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno 69 vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 69

František Kaván - Letní ráno

František Kaván
Letní ráno

Id: 295601

olej/lepenka, rozměr 25 x 36 cm, značeno a popsáno vlevo dole, značně poškozený rám, obraz volně vložen v rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

50 600

Detail

Příhozy: 48

Vincent Hložník - Abstrakce

Vincent Hložník
Abstrakce

Id: 296202

tempera/papír, rozměr 88 x 59 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
9 500

50 000

Detail

Alois Kalvoda - Potok pod břízami

Alois Kalvoda
Potok pod břízami

Id: 297801

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, v ploše krakelováno, lokálně chybí malba, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 63

Robert Jiran - Divoženky

Robert Jiran
Divoženky

Id: 290401

Vyvolávací cena:

47 001

Detail

Jan Kutálek - Čertík

Jan Kutálek
Čertík

Id: 293601

pálená hlína, glazováno, celková výška cca 25,5 cm, značeno na spodní straně, drobná oděrka a stav viz foto

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 53

Oldřich Blažíček - Zátiší na kuchyňském stole

Oldřich Blažíček
Zátiší na kuchyňském stole

Id: 298105

olej/karton, rozměr 49,5 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
8 000

46 000

Detail