Čas na serveru 06:49:07

Aukce LXXII./2021

Kamil Lhoták - Žofie pere prádlo

Kamil Lhoták
Žofie pere prádlo

Id: 294101

akvarel/papír, rozměr 30 x 21 cm, značeno a datováno uprostřed dole, pospáno v ploše, volně loženo, nerámováno, uvedeno v monografii od Ing. L. Šteffka viz foto, přiloženo písemné potvrzení pravosti od autora monografie Ing. L. Šteffka

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Kamil Lhoták - Krajina

Kamil Lhoták
Krajina

Id: 294501

kombinovaná technika/tuž/pastel, rozměr ve výřezu 12 x 20,5 cm, značeno vlevo dole s datací, paspartováno, zaskleno, rámováno,

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Václav Špála - Nad dopisem

Nad dopisem

Id: 296005

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem lehce znečištěno

Vyvolávací cena:
1 800

19 000

Detail

Příhozy: 48

Antonín Waldhauser  - Milenci

Antonín Waldhauser
Milenci

Id: 297601

olej/plátno, rozměr 68,5 x 54,5 cm, značeno monogramem v ploše, doba vzniku cca 1860, konzultováno s Městským muzeem a galerií Čáslav a PhDr. Michaelem Zachařem, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

František  Kardaus - Finsko - USSR

František Kardaus
Finsko - USSR

Id: 297702

olej/plátno, rozměr 60 x 76,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Vincenc Vingler - Gazela

Vincenc Vingler
Gazela

Id: 293801

bronzový odlitek na kamenném podstavci, celková výška 26,5 cm, celková délka cca 39 cm, značeno na odlitku, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
6 000

17 600

Detail

Emil Filla - Zátiší s kytarou

Emil Filla
Zátiší s kytarou

Id: 294003

lept/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

17 000

Detail

Příhozy: 53

Augustin Satra - Letní den

Augustin Satra
Letní den

Id: 298109

olej/karton, rozměr 21 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, lokálně poškozená malba, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

16 600

Detail

Václav Boštík. - Kruh s body

Václav Boštík.
Kruh s body

Id: 292102

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 24,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

16 400

Detail

Luděk Marold - Návrh obálky pro román E. Zoly

Luděk Marold
Návrh obálky pro román E. Zoly

Id: 297002

akvarel/lepenka, rozměr 23,5 x 17,5 cm, značeno vlevo dole monogramem, popsáno v ploše, popis též na zadní straně viz foto, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
2 800

15 900

Detail

Jaroslav Serpan - GFF 14

Jaroslav Serpan
GFF 14

Id: 294401

tempera/papír, viditelný rozměr: 57,8 x 24,3 cm, značeno uprostřed dole, na zadní straně popsáno, datováno, zaskleno, poškozený rým

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Kamil Kubík - Návštěva papeže v Newarku

Kamil Kubík
Návštěva papeže v Newarku

Id: 296101

autorský tisk/papír, rozměr tisku 46,5 x 58 cm, značeno vpravo dole, pospáno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Antonín Hudeček - Chaloupka v lese

Antonín Hudeček
Chaloupka v lese

Id: 294903

olej/lepenka, rozměr 43 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 200

15 000

Detail

Účastníci: 18

Vít Skála - Cesta k lesu

Vít Skála
Cesta k lesu

Id: 296003

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 32 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Jaroslav Grus - Patníky

Jaroslav Grus
Patníky

Id: 297101

olej/plátno, rozměr 70 x 86 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail