Aukce LXXII./2021
Kamil Lhoták
Žofie pere prádlo
Id: 294101
akvarel/papír, rozměr 30 x 21 cm, značeno a datováno uprostřed dole, pospáno v ploše, volně loženo, nerámováno, uvedeno v monografii od Ing. L. Šteffka viz foto, přiloženo písemné potvrzení pravosti od autora monografie Ing. L. Šteffka
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč
Kamil Lhoták
Krajina
Id: 294501
kombinovaná technika/tuž/pastel, rozměr ve výřezu 12 x 20,5 cm, značeno vlevo dole s datací, paspartováno, zaskleno, rámováno,
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 000 Kč
Nad dopisem
Id: 296005
kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem lehce znečištěno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
19 000 Kč
Příhozy: 48
Antonín Waldhauser
Milenci
Id: 297601
olej/plátno, rozměr 68,5 x 54,5 cm, značeno monogramem v ploše, doba vzniku cca 1860, konzultováno s Městským muzeem a galerií Čáslav a PhDr. Michaelem Zachařem, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 000 Kč
František Kardaus
Finsko - USSR
Id: 297702
olej/plátno, rozměr 60 x 76,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 500 Kč
Vincenc Vingler
Gazela
Id: 293801
bronzový odlitek na kamenném podstavci, celková výška 26,5 cm, celková délka cca 39 cm, značeno na odlitku, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
17 600 Kč
Emil Filla
Zátiší s kytarou
Id: 294003
lept/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 53
Augustin Satra
Letní den
Id: 298109
olej/karton, rozměr 21 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, lokálně poškozená malba, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
16 600 Kč
Václav Boštík.
Kruh s body
Id: 292102
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 24,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
16 400 Kč
Luděk Marold
Návrh obálky pro román E. Zoly
Id: 297002
akvarel/lepenka, rozměr 23,5 x 17,5 cm, značeno vlevo dole monogramem, popsáno v ploše, popis též na zadní straně viz foto, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 900 Kč
Jaroslav Serpan
GFF 14
Id: 294401
tempera/papír, viditelný rozměr: 57,8 x 24,3 cm, značeno uprostřed dole, na zadní straně popsáno, datováno, zaskleno, poškozený rým
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 500 Kč
Kamil Kubík
Návštěva papeže v Newarku
Id: 296101
autorský tisk/papír, rozměr tisku 46,5 x 58 cm, značeno vpravo dole, pospáno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč
Antonín Hudeček
Chaloupka v lese
Id: 294903
olej/lepenka, rozměr 43 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 200 Kč
15 000 Kč
Účastníci: 18
Vít Skála
Cesta k lesu
Id: 296003
olej/plátno/karton, rozměr 23 x 32 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč
Jaroslav Grus
Patníky
Id: 297101
olej/plátno, rozměr 70 x 86 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč