Aukce LXXII./2021
Jan Rapin
Před závodem
Id: 295203
olej/plátno/koláž, rozměr 65 x 90 cm, značeno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 000 Kč
Karel Valter
Geometrická kompozice
Id: 294404
kombinovaná technika/černý papír, rozměr ve výřezu 48 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Valocha, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
27 510 Kč
Josef Lorenzl
Tanečnice
Id: 295803
kolorovaná bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 27 cm, celková výška 30,5 cm, značeno na plintě, drobné otřeniny na povrchu
Vyvolávací cena:
4 200 Kč
27 100 Kč
Jiří Trnka
Kormidelník Vlnovský 1
Id: 294801
litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,7 x 16 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
27 000 Kč
Příhozy: 66
Jan Slavíček
Zátiší
Id: 295901
olej/karton, rozměr 60 x 40 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 100 Kč
František Kupka
Příběhy Černé a Bílé
Id: 297303
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno autorským razítkem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 100 Kč
Otto Gutfreund
Hlava reliéf
Id: 293802
cínový odlitek na dřevěném podstavci, rozměr reliéfu cca 27 x 16 cm, celkový rozměr včetně podstavce 35 x 22 cm, značeno a číslováno na reliéfu,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
25 500 Kč
Sára, Diana a Natálie
Id: 295102
fotografie, rozměr 29 x 39,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originálu fotografie
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 400 Kč
Labuť
Id: 293804
kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 14 x 12 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
25 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 60
Oldřich Kulhánek
Pád No. 1
Id: 293201
litografie/papír, rozměr listu cca 75 x 57 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
22 000 Kč
I remember
Id: 295101
fotografie, rozměr 30,5 x 39,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originálu fotografie
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Josef Šíma
Bez názvu
Id: 294405
kombinovaná technika/kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20 cm, značeno vlevo dole, vpravo dole slepotiskové razítko, paspartováno, zaskleno rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 111 Kč
Jan Rapin
Letní idyla
Id: 295202
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno uprostřed dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
Josef Šíma
Z cyklu Svěcení a znesvěcení lásky 2
Id: 296903
litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Vladimír Jan Hnízdo
Neznámá pevnina
Id: 294001
olej/dřevo, rozměr malby 40,5 x 33 cm, rozměr celkový 55 x 47 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky adjustováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 000 Kč