Čas na serveru 05:24:50

Aukce LXXII./2021

Jan Rapin - Před závodem

Jan Rapin
Před závodem

Id: 295203

olej/plátno/koláž, rozměr 65 x 90 cm, značeno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Karel Valter - Geometrická kompozice

Karel Valter
Geometrická kompozice

Id: 294404

kombinovaná technika/černý papír, rozměr ve výřezu 48 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Valocha, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

27 510

Detail

Josef Lorenzl - Tanečnice

Josef Lorenzl
Tanečnice

Id: 295803

kolorovaná bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 27 cm, celková výška 30,5 cm, značeno na plintě, drobné otřeniny na povrchu

Vyvolávací cena:
4 200

27 100

Detail

Jiří Trnka - Kormidelník Vlnovský 1

Jiří Trnka
Kormidelník Vlnovský 1

Id: 294801

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,7 x 16 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Příhozy: 66

Jan Slavíček - Zátiší

Jan Slavíček
Zátiší

Id: 295901

olej/karton, rozměr 60 x 40 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

26 100

Detail

František Kupka - Příběhy Černé a Bílé

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé

Id: 297303

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno autorským razítkem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 100

Detail

Otto Gutfreund - Hlava reliéf

Otto Gutfreund
Hlava reliéf

Id: 293802

cínový odlitek na dřevěném podstavci, rozměr reliéfu cca 27 x 16 cm, celkový rozměr včetně podstavce 35 x 22 cm, značeno a číslováno na reliéfu,po

Vyvolávací cena:

25 500

Detail

Jan Saudek - Sára, Diana a Natálie

Sára, Diana a Natálie

Id: 295102

fotografie, rozměr 29 x 39,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originálu fotografie

Vyvolávací cena:

25 400

Detail

Václav Špála - Labuť

Labuť

Id: 293804

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 14 x 12 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 60

Oldřich Kulhánek - Pád No. 1

Oldřich Kulhánek
Pád No. 1

Id: 293201

litografie/papír, rozměr listu cca 75 x 57 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jan Saudek - I remember

I remember

Id: 295101

fotografie, rozměr 30,5 x 39,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originálu fotografie

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Josef  Šíma - Bez názvu

Josef Šíma
Bez názvu

Id: 294405

kombinovaná technika/kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20 cm, značeno vlevo dole, vpravo dole slepotiskové razítko, paspartováno, zaskleno rámováno

Vyvolávací cena:

21 111

Detail

Jan Rapin - Letní idyla

Jan Rapin
Letní idyla

Id: 295202

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Josef  Šíma - Z cyklu Svěcení a znesvěcení lásky 2

Josef Šíma
Z cyklu Svěcení a znesvěcení lásky 2

Id: 296903

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Vladimír Jan Hnízdo - Neznámá pevnina

Vladimír Jan Hnízdo
Neznámá pevnina

Id: 294001

olej/dřevo, rozměr malby 40,5 x 33 cm, rozměr celkový 55 x 47 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky adjustováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

20 000

Detail