Aukce LXXII./2021
Jiří Lír
Krámek se starožitnostmi
Id: 295501
olej/plátno/karton, rozměr 31 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné oděrky v malbě, novodobě rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
34 001 Kč
Příhozy: 52
Jiří Trnka
Kormidelník Vlnovský 2
Id: 294802
litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,2 x 15,3 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
34 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 77
Otakar Nejedlý
Rybáři z Ceylonu
Id: 294905
malba/dřevěná deska, rozměr 16 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, dřevěná deska prasklá, oděrky na rámu, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
34 000 Kč
Jaroslav Panuška
Pod Kochánovem
Id: 297302
olej/karton, rozměr 24,5 x 34 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
34 000 Kč
Ota Bubeníček
Heřmaničky u Tábora
Id: 297001
olej/karton, rozměr 26 x 33 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, autorský štítek na zadní straně, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
33 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 56
Sigismund Wernekinck
Dívka se švihadlem
Id: 297501
bronzová plastika na onyxovém podstavci, výška plastiky cca 37 cm, výška celková 50 cm, značeno autorem i litcem na plintě, drobné oděrky na podstavci, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 800 Kč
33 000 Kč
Karel Valter
Torzo
Id: 296301
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 29 x 21 cm, značeno vpravo dole s datací, na zadní straně autorsky popsáno včetně věnování, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 000 Kč
Josef Šíma
Z cyklu Svěcení a znesvěcení lásky 1
Id: 296902
litografie/papír, rozměr listu 38 x 28 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 51
Viktor Rolín
Bouře nad krajinou
Id: 294601
olej/překližka, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 60
Ota Bubeníček
Pařezy na stráni
Id: 298106
olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
31 000 Kč
Josef Jíra
Z Benátek
Id: 294902
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 60,5 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
The Molestor
Id: 294301
fotografie, rozměr 30,3 x 39,1 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, drobná zlomení fotografie po okraji, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
29 000 Kč
Příhozy: 59
Jan Rapin
Harley - Davidson Cycles
Id: 295201
olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, značeno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
28 001 Kč
Jiří Trnka
Kormidelník Vlnovský 3
Id: 294803
litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
28 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 71
Josef Lada
Velikonoce
Id: 294901
tisková technika/papír, rozměr listu 92,5 x 64 cm, značeno v tisku s datací, drobná povrchová poškození zaskleno, stav viz foto, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
28 000 Kč
Příhozy: 58