Čas na serveru 11:32:36

Aukce LXXII./2021

Jiří Lír - Krámek se starožitnostmi

Jiří Lír
Krámek se starožitnostmi

Id: 295501

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné oděrky v malbě, novodobě rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

34 001

Detail

Příhozy: 52

Jiří Trnka - Kormidelník Vlnovský 2

Jiří Trnka
Kormidelník Vlnovský 2

Id: 294802

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,2 x 15,3 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 77

Otakar Nejedlý - Rybáři z Ceylonu

Otakar Nejedlý
Rybáři z Ceylonu

Id: 294905

malba/dřevěná deska, rozměr 16 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, dřevěná deska prasklá, oděrky na rámu, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Jaroslav Panuška - Pod Kochánovem

Jaroslav Panuška
Pod Kochánovem

Id: 297302

olej/karton, rozměr 24,5 x 34 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Ota Bubeníček - Heřmaničky u Tábora

Ota Bubeníček
Heřmaničky u Tábora

Id: 297001

olej/karton, rozměr 26 x 33 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, autorský štítek na zadní straně, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 56

Sigismund Wernekinck - Dívka se švihadlem

Sigismund Wernekinck
Dívka se švihadlem

Id: 297501

bronzová plastika na onyxovém podstavci, výška plastiky cca 37 cm, výška celková 50 cm, značeno autorem i litcem na plintě, drobné oděrky na podstavci, stav viz foto

Vyvolávací cena:
5 800

33 000

Detail

Karel Valter - Torzo

Karel Valter
Torzo

Id: 296301

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 29 x 21 cm, značeno vpravo dole s datací, na zadní straně autorsky popsáno včetně věnování, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Josef  Šíma - Z cyklu Svěcení a znesvěcení lásky 1

Josef Šíma
Z cyklu Svěcení a znesvěcení lásky 1

Id: 296902

litografie/papír, rozměr listu 38 x 28 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 51

Viktor  Rolín - Bouře nad krajinou

Viktor Rolín
Bouře nad krajinou

Id: 294601

olej/překližka, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 60

Ota Bubeníček - Pařezy na stráni

Ota Bubeníček
Pařezy na stráni

Id: 298106

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

31 000

Detail

Josef Jíra - Z Benátek

Josef Jíra
Z Benátek

Id: 294902

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 60,5 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Jan Saudek - The Molestor

The Molestor

Id: 294301

fotografie, rozměr 30,3 x 39,1 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, drobná zlomení fotografie po okraji, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 59

Jan Rapin - Harley - Davidson Cycles

Jan Rapin
Harley - Davidson Cycles

Id: 295201

olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, značeno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

28 001

Detail

Jiří Trnka - Kormidelník Vlnovský 3

Jiří Trnka
Kormidelník Vlnovský 3

Id: 294803

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 71

Josef Lada - Velikonoce

Josef Lada
Velikonoce

Id: 294901

tisková technika/papír, rozměr listu 92,5 x 64 cm, značeno v tisku s datací, drobná povrchová poškození zaskleno, stav viz foto, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Příhozy: 58