Čas na serveru 14:02:09

Aukce LXXII./2021

Jan Slavíček - Kytice

Jan Slavíček
Kytice

Id: 295401

kombinovaná technika/akvarel/kresba/papír, rozměr ve výřezu 49 x 36,5 cm, značeno a datováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jiří Anderle - Postavy

Postavy

Id: 294505

litografie/papír, velikost tisku 16 x 21,5 cm, značeno a číslováno vlevo dole, volně loženo

Vyvolávací cena:

8 800

Detail

Richard Wiesner - Bretaň

Richard Wiesner
Bretaň

Id: 294605

olej/plátno, rozměr 35 x 47 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 600

Detail

Jiří Anderle - Abstraktní tvary

Abstraktní tvary

Id: 294506

lept/papír, velikost tisku 32 x 22,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Antonio Vivaldi

Oldřich Kulhánek
Antonio Vivaldi

Id: 295001

litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

8 000

Detail

Josef Ullmann - Na cestě

Josef Ullmann
Na cestě

Id: 298108

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr kresby 18 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jan  Bauch - Klaun s růží

Jan Bauch
Klaun s růží

Id: 294504

olejový pastel/ruční papír, velikost listu: 41,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, volně loženo

Vyvolávací cena:

6 150

Detail

Jindřich Fürst - Zimní Trosky

Jindřich Fürst
Zimní Trosky

Id: 296004

olej/plátno/karton, rozměr 29 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Oskar Spielmann - Na políčku

Oskar Spielmann
Na políčku

Id: 297102

olej/plátno, rozměr 48,5 x 68 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Josef Ullmann - Před vesnicí

Josef Ullmann
Před vesnicí

Id: 298107

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr kresby 18 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

6 000

Detail

Jan  Bauch - Andílek

Jan Bauch
Andílek

Id: 294002

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 26,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Endre  Nemes - Abstraktní kompozice

Endre Nemes
Abstraktní kompozice

Id: 294406

barevná litografie/papír, rozměr listu 62 x 70 cm, značeno vpravo dole, číslováno 87/150 vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

František Michl - Galantní scéna

František Michl
Galantní scéna

Id: 296006

olej/dřevěná deska, rozměr 20 x 16,5 cm, neznačeno, otluky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

  Neznačeno - Princezna a drak

Neznačeno
Princezna a drak

Id: 292504

kombinovaná technika/karton, rozměr 63 x 31 cm, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Othon Coubine - Pohled na městečko

Othon Coubine
Pohled na městečko

Id: 294402

kolorovaná kresba/lavírovaná tuž/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail