Aukce LXXII./2021
Jan Slavíček
Kytice
Id: 295401
kombinovaná technika/akvarel/kresba/papír, rozměr ve výřezu 49 x 36,5 cm, značeno a datováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč
Postavy
Id: 294505
litografie/papír, velikost tisku 16 x 21,5 cm, značeno a číslováno vlevo dole, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 800 Kč
Richard Wiesner
Bretaň
Id: 294605
olej/plátno, rozměr 35 x 47 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 600 Kč
Abstraktní tvary
Id: 294506
lept/papír, velikost tisku 32 x 22,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Antonio Vivaldi
Id: 295001
litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
8 000 Kč
Josef Ullmann
Na cestě
Id: 298108
kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr kresby 18 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 500 Kč
Jan Bauch
Klaun s růží
Id: 294504
olejový pastel/ruční papír, velikost listu: 41,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 150 Kč
Jindřich Fürst
Zimní Trosky
Id: 296004
olej/plátno/karton, rozměr 29 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Oskar Spielmann
Na políčku
Id: 297102
olej/plátno, rozměr 48,5 x 68 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 000 Kč
Josef Ullmann
Před vesnicí
Id: 298107
kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr kresby 18 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 000 Kč
Jan Bauch
Andílek
Id: 294002
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 26,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Endre Nemes
Abstraktní kompozice
Id: 294406
barevná litografie/papír, rozměr listu 62 x 70 cm, značeno vpravo dole, číslováno 87/150 vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
5 500 Kč
František Michl
Galantní scéna
Id: 296006
olej/dřevěná deska, rozměr 20 x 16,5 cm, neznačeno, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 000 Kč
Neznačeno
Princezna a drak
Id: 292504
kombinovaná technika/karton, rozměr 63 x 31 cm, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 700 Kč
Othon Coubine
Pohled na městečko
Id: 294402
kolorovaná kresba/lavírovaná tuž/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 600 Kč