Čas na serveru 06:46:41

Aukce LXI./2020

Václav Bartovský - Periferie

Václav Bartovský
Periferie

Id: 233502

olej/plátno/lepenka, rozměr 26,5 x 34,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 600

7 000

Detail

  Autor neurčen - Zátiší

Zátiší

Id: 233902

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, značeno monogramem vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Autor neurčen - Abstraktní kompozice

Abstraktní kompozice

Id: 233903

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno uprostřed dole, původní olištování

Vyvolávací cena:
1 200

7 000

Detail

Ivan Sedliský - Spolupráce v oblasti elektroniky

Ivan Sedliský
Spolupráce v oblasti elektroniky

Id: 233908

olej/plátno, rozměr 110 x 160 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozené autorské olištování

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Dobroslav Foll - ÚPF - sekce kosmonautiky

Dobroslav Foll
ÚPF - sekce kosmonautiky

Id: 232101

kombinovaná technika/malba/koláž/sololit, rozměr viditelný 49 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 900

Detail

Jiří Načeradský - Figury v pohybu

Jiří Načeradský
Figury v pohybu

Id: 238003

kombinovaná technika/papír, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ivana Barazi - Kytara bikiny

Ivana Barazi
Kytara bikiny

Id: 235201

malba na hudebním nástroji, rozměr cca 63 x 33 cm, značeno na zadní straně s datací, drobné poškození, stav viz foto

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Neznačeno - Kladno

Neznačeno
Kladno

Id: 235708

olej/plátno, rozměr 29,5 x 47,5 cm, na zadní straně přípis C. Bouda, plátno v minulosti restaurováno viz foto, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

6 000

Detail

Luděk Marold - V kavárně

Luděk Marold
V kavárně

Id: 232711

tuž/papír, rozměr výřezu 15,5 x 10 cm, značeno monogramem ve spodní části, značně poškozený rám, paspartováno, zaskleno,po

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Hugo Boettinger - Konvolut dvou kusů

Hugo Boettinger
Konvolut dvou kusů

Id: 233703

kresba/papír, 1) rozměr ve výřezu 38 x 21,5 cm, značeno monogramem vpravo dole; 2) rozměr ve výřezu 20 x 25,5 cm, neznačeno, datováno vpravo nahoře, po okraji poškozeno, stav viz foto, vše paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf Riedlbauch - Houslista

Rudolf Riedlbauch
Houslista

Id: 234102

olej/plátno, rozměr 34 x 27 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Jiří Anderle - Hlava

Hlava

Id: 234501

barevný lept/papír, rozměr tisku 19 x 14 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Kamil Linhart - Řecko lodě u přístavu

Kamil Linhart
Řecko lodě u přístavu

Id: 237005

olej/tempera/papír, značeno vpravo dole, datováno 60, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

5 100

Detail

Josef Fiala - Větrný mlýn

Josef Fiala
Větrný mlýn

Id: 232605

olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, lokální oděrky v malbě,po

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Karel Novák - Z pastvy

Karel Novák
Z pastvy

Id: 233808

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
2 200

Detail