Aukce LXI./2020
Václav Bartovský
Periferie
Id: 233502
olej/plátno/lepenka, rozměr 26,5 x 34,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
7 000 Kč
Zátiší
Id: 233902
olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, značeno monogramem vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Abstraktní kompozice
Id: 233903
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno uprostřed dole, původní olištování
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 000 Kč
Ivan Sedliský
Spolupráce v oblasti elektroniky
Id: 233908
olej/plátno, rozměr 110 x 160 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozené autorské olištování
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
Dobroslav Foll
ÚPF - sekce kosmonautiky
Id: 232101
kombinovaná technika/malba/koláž/sololit, rozměr viditelný 49 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 900 Kč
6 500 Kč
Jiří Načeradský
Figury v pohybu
Id: 238003
kombinovaná technika/papír, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč
Ivana Barazi
Kytara bikiny
Id: 235201
malba na hudebním nástroji, rozměr cca 63 x 33 cm, značeno na zadní straně s datací, drobné poškození, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 000 Kč
Neznačeno
Kladno
Id: 235708
olej/plátno, rozměr 29,5 x 47,5 cm, na zadní straně přípis C. Bouda, plátno v minulosti restaurováno viz foto, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 000 Kč
Luděk Marold
V kavárně
Id: 232711
tuž/papír, rozměr výřezu 15,5 x 10 cm, značeno monogramem ve spodní části, značně poškozený rám, paspartováno, zaskleno,po
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
5 500 Kč
Hugo Boettinger
Konvolut dvou kusů
Id: 233703
kresba/papír, 1) rozměr ve výřezu 38 x 21,5 cm, značeno monogramem vpravo dole; 2) rozměr ve výřezu 20 x 25,5 cm, neznačeno, datováno vpravo nahoře, po okraji poškozeno, stav viz foto, vše paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Rudolf Riedlbauch
Houslista
Id: 234102
olej/plátno, rozměr 34 x 27 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
5 500 Kč
Hlava
Id: 234501
barevný lept/papír, rozměr tisku 19 x 14 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 500 Kč
Kamil Linhart
Řecko lodě u přístavu
Id: 237005
olej/tempera/papír, značeno vpravo dole, datováno 60, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 100 Kč
Josef Fiala
Větrný mlýn
Id: 232605
olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, lokální oděrky v malbě,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 000 Kč
Karel Novák
Z pastvy
Id: 233808
olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
4 500 Kč