Aukce LXI./2020
A. B. Piepenhagen
Domy nad skalou
Id: 234701
olejomalba, rozměr cca 17,5 x 14,5 cm, neznačeno, oděrky na původní dekorativní adjustaci, obraz konzultován a pravost ústně potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
23 000 Kč
Karel Těšínský
Kompozice
Id: 237101
malba/plátno, rozměr 38 x 48 cm, neznačeno, v soupisu díla uvedeno pod číslem O96, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč
Hommage Á Bernard Schultze
Id: 233907
lept/papír, rozměr listu 95,5 x 64 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Dvojice
Id: 230906
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 29 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 55
František Tavík Šimon
Na bulváru
Id: 231008
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 43,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 57
Dobroslav Foll
U rakety
Id: 232102
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 21 x 28,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o ilustraci do Světa sovětů z roku ´58
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 55
Jules Dupré
V lese
Id: 232707
olej/dřevo, rozměr 26,5 x 34 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 300 Kč
22 000 Kč
Václav Zapadlík
Präsident
Id: 234611
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr listu 21,3 x 30 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, malba poškozena, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
21 000 Kč
Jan Novopacký
Děti s psíkem
Id: 234006
olej/dřevo, rozměr 23 x 29 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 000 Kč
Lenka´s Childern
Id: 229003
fotografie, rozměr 38,5 x 36 cm, značeno a popsáno ve spodní části, v pravé spodní části fotografie lehce zlomena viz foto, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 000 Kč
Ludvík Kuba
Na říčce
Id: 234803
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
19 000 Kč
Ota Bubeníček
Z Vožicka
Id: 236101
olej/lepenka, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
19 000 Kč
Jindřich Fürst
U vodní hladiny
Id: 235904
olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 500 Kč
Sblížení
Id: 233601
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 000 Kč
Vladimír Hroch
Kytice
Id: 234005
olej/plátno, rozměr 101 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na dekorativním rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 000 Kč