Čas na serveru 05:55:37

Aukce LXI./2020

A. B. Piepenhagen - Domy nad skalou

A. B. Piepenhagen
Domy nad skalou

Id: 234701

olejomalba, rozměr cca 17,5 x 14,5 cm, neznačeno, oděrky na původní dekorativní adjustaci, obraz konzultován a pravost ústně potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou,po

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Karel Těšínský - Kompozice

Karel Těšínský
Kompozice

Id: 237101

malba/plátno, rozměr 38 x 48 cm, neznačeno, v soupisu díla uvedeno pod číslem O96, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Jiří Anderle - Hommage Á Bernard Schultze

Hommage Á Bernard Schultze

Id: 233907

lept/papír, rozměr listu 95,5 x 64 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Dvojice

Oldřich Kulhánek
Dvojice

Id: 230906

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 29 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 55

František Tavík Šimon - Na bulváru

František Tavík Šimon
Na bulváru

Id: 231008

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 43,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
2 800

22 000

Detail

Příhozy: 57

Dobroslav Foll - U rakety

Dobroslav Foll
U rakety

Id: 232102

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 21 x 28,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o ilustraci do Světa sovětů z roku ´58

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 55

Jules Dupré - V lese

Jules Dupré
V lese

Id: 232707

olej/dřevo, rozměr 26,5 x 34 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
3 300

22 000

Detail

Václav Zapadlík - Präsident

Václav Zapadlík
Präsident

Id: 234611

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr listu 21,3 x 30 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, malba poškozena, stav viz foto

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan  Novopacký - Děti s psíkem

Jan Novopacký
Děti s psíkem

Id: 234006

olej/dřevo, rozměr 23 x 29 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jan Saudek - Lenka´s Childern

Lenka´s Childern

Id: 229003

fotografie, rozměr 38,5 x 36 cm, značeno a popsáno ve spodní části, v pravé spodní části fotografie lehce zlomena viz foto, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Ludvík Kuba - Na říčce

Ludvík Kuba
Na říčce

Id: 234803

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Ota Bubeníček - Z Vožicka

Ota Bubeníček
Z Vožicka

Id: 236101

olej/lepenka, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 200

19 000

Detail

Jindřich Fürst - U vodní hladiny

Jindřich Fürst
U vodní hladiny

Id: 235904

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Olbram Zoubek - Sblížení

Sblížení

Id: 233601

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Vladimír Hroch - Kytice

Vladimír Hroch
Kytice

Id: 234005

olej/plátno, rozměr 101 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail