Aukce LXI./2020
František I.
Id: 236901
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 57 x 46 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámová
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
18 000 Kč
Dívka s loutnou
Id: 231001
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 70 x 54 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, zaskleno, paspartováno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 500 Kč
Dívka
Id: 237001
olej/plátno, rozměr 79 x 53 cm, značeno vlevo dole, v minulosti odborně restaurováno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
17 500 Kč
Příhozy: 58
The Bikers
Id: 219403
fotografie, rozměr cca 31 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno po okrajích, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč
Z Itálie
Id: 233905
olej/karton, rozměr 60 x 79 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 53
Josef Istler
Hlava
Id: 234901
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 59 x 45 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Studie portétu
Id: 231002
barevná litografie/papír rozměr ve výřezu 69 x 53 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč
Édouard Marandon
U divoké říčky
Id: 232713
olej/karton, rozměr 25 x 37 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
16 000 Kč
Édouard Marandon
Na lesní cestě
Id: 232714
olej/dřevěná deska, rozměr 25 x 37 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, v desce vlásenková prasklinka, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
15 500 Kč
František Líbal
Vodní hladina
Id: 237606
olej/karton, rozměr 33 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
15 500 Kč
Viktor Rolín
Dostaveníčko
Id: 238501
olej/dřevěná deska, rozměr 80 x 69 cm, značeno vpravo dole, drobné oděrky na dekorativní adjustaci, obraz ve stavu viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 500 Kč
Robert Jiran
Odpočívající dívka
Id: 230903
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč
František Jiroudek
Orava
Id: 233501
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole s datací, novodobě rámováno, majitel získal z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč
Začátek
Id: 235401
papírový reliéf, rozměr listu 20 x 14,8 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1990, jedná se o část z diptychu Začátek a konec, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
15 000 Kč
František Drtikol
Kytice
Id: 236805
olej/karton, rozměr 49 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, pravý dolní roh zlomen, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 500 Kč