Čas na serveru 06:19:20

Aukce LXI./2020

Adolf Born - František I.

František I.

Id: 236901

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 57 x 46 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámová

Vyvolávací cena:
3 800

18 000

Detail

Jiří Anderle - Dívka s loutnou

Dívka s loutnou

Id: 231001

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 70 x 54 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, zaskleno, paspartováno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

  Autor neurčen - Dívka

Dívka

Id: 237001

olej/plátno, rozměr 79 x 53 cm, značeno vlevo dole, v minulosti odborně restaurováno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 900

17 500

Detail

Příhozy: 58

Jan Saudek - The Bikers

The Bikers

Id: 219403

fotografie, rozměr cca 31 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno po okrajích, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

  Autor neurčen - Z Itálie

Z Itálie

Id: 233905

olej/karton, rozměr 60 x 79 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 200

17 000

Detail

Příhozy: 53

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 234901

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 59 x 45 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Studie portétu

Oldřich Kulhánek
Studie portétu

Id: 231002

barevná litografie/papír rozměr ve výřezu 69 x 53 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Édouard Marandon - U divoké říčky

Édouard Marandon
U divoké říčky

Id: 232713

olej/karton, rozměr 25 x 37 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
3 800

16 000

Detail

Édouard Marandon - Na lesní cestě

Édouard Marandon
Na lesní cestě

Id: 232714

olej/dřevěná deska, rozměr 25 x 37 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, v desce vlásenková prasklinka, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
3 800

15 500

Detail

František Líbal - Vodní hladina

František Líbal
Vodní hladina

Id: 237606

olej/karton, rozměr 33 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
3 200

15 500

Detail

Viktor  Rolín - Dostaveníčko

Viktor Rolín
Dostaveníčko

Id: 238501

olej/dřevěná deska, rozměr 80 x 69 cm, značeno vpravo dole, drobné oděrky na dekorativní adjustaci, obraz ve stavu viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Robert Jiran - Odpočívající dívka

Robert Jiran
Odpočívající dívka

Id: 230903

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

František Jiroudek - Orava

František Jiroudek
Orava

Id: 233501

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole s datací, novodobě rámováno, majitel získal z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Olbram Zoubek - Začátek

Začátek

Id: 235401

papírový reliéf, rozměr listu 20 x 14,8 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1990, jedná se o část z diptychu Začátek a konec, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

František Drtikol - Kytice

František Drtikol
Kytice

Id: 236805

olej/karton, rozměr 49 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, pravý dolní roh zlomen, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail