Čas na serveru 14:42:02

Aukce LXI./2020

Karel Holan - Praha

Karel Holan
Praha

Id: 235711

olej/plátno/dřevo, rozměr 78 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, v minulosti odborně restaurováno

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Alois Kohout - Cirkus Sarasani

Alois Kohout
Cirkus Sarasani

Id: 237801

olej/plátno, rozměr 46 x 61 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

56 001

Detail

Příhozy: 48

Maximilien Luce - Koupání

Maximilien Luce
Koupání

Id: 238401

olej/karton, rozměr ve výřezu 19 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, dekorativně adjustováno, přiloženo uměleckohistorické posouzení PhDr. R. Michalové, Ph.D., dílo uvedeno a reprodukováno v soupisu díla z roku 1986 pod číslem 667 (strana 168)

Vyvolávací cena:
7 500

56 000

Detail

Příhozy: 63

Gustav Macoun - Bouřkový den

Gustav Macoun
Bouřkový den

Id: 232617

olej/plátno, rozměr 80 x 115 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, nerestaurováno,po

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

František Kaván - Snopy

František Kaván
Snopy

Id: 234301

olej/plátno, rozměr 40 x 51 cm, značeno vlevo dole, obraz v minulosti rentoilován, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Josef Ullmann - Vesnické stavení

Josef Ullmann
Vesnické stavení

Id: 1703

olej/lepenka, rozměr 38,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, na zadní straně potvrzení pravosti od PhDr. Michaela Zachaře,po

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Příhozy: 49

Olbram Zoubek - Sochař a múza

Sochař a múza

Id: 232301

reliéf, olovo/cín, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, na zadní straně výstavní štítek

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 59

Gustav Macoun - Březová alej

Gustav Macoun
Březová alej

Id: 232615

olej/plátno, rozměr 82 x 99 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním zašpiněném stavu,po

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Otakar Číla - Raněný albánský bojovník

Otakar Číla
Raněný albánský bojovník

Id: 231107

olej/plátno, rozměr 66 x 50 cm, značeno a popsáno vpravo dole, vlevo dole věnování, poškozený rám

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 65

Oldřich Blažíček - Z venkova

Oldřich Blažíček
Z venkova

Id: 236102

kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný 46,5 x 62 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 50

Zdeněk Burian - Kamarádi

Zdeněk Burian
Kamarádi

Id: 235001

kvaš/papír, rozměr malby 12,5 x 25,5 cm, rozměr listu 22 x 32,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, na listu autorský popis, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

47 200

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 57

František Kaván - Zimní krajina

František Kaván
Zimní krajina

Id: 233104

olej/karton, rozměr viditelný 38,5 x 50,5 cm, značeno vlevo dole, levý roh lokálně poškozen, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Jiří Anderle - Padesát růží

Padesát růží

Id: 235610

barevná kresba/ruční papír, rozměr listu cca 41 x 57,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 49

Jan Kristofori - Notové osnovy

Jan Kristofori
Notové osnovy

Id: 234903

strukturální malba/sololit, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Emil Filla - Zátiší s mandolínou

Emil Filla
Zátiší s mandolínou

Id: 235704

lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 11 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 63