Aukce LXI./2020
Karel Holan
Praha
Id: 235711
olej/plátno/dřevo, rozměr 78 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, v minulosti odborně restaurováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
57 000 Kč
Alois Kohout
Cirkus Sarasani
Id: 237801
olej/plátno, rozměr 46 x 61 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
56 001 Kč
Příhozy: 48
Maximilien Luce
Koupání
Id: 238401
olej/karton, rozměr ve výřezu 19 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, dekorativně adjustováno, přiloženo uměleckohistorické posouzení PhDr. R. Michalové, Ph.D., dílo uvedeno a reprodukováno v soupisu díla z roku 1986 pod číslem 667 (strana 168)
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 63
Gustav Macoun
Bouřkový den
Id: 232617
olej/plátno, rozměr 80 x 115 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, nerestaurováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
55 000 Kč
František Kaván
Snopy
Id: 234301
olej/plátno, rozměr 40 x 51 cm, značeno vlevo dole, obraz v minulosti rentoilován, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
54 000 Kč
Josef Ullmann
Vesnické stavení
Id: 1703
olej/lepenka, rozměr 38,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, na zadní straně potvrzení pravosti od PhDr. Michaela Zachaře,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 49
Sochař a múza
Id: 232301
reliéf, olovo/cín, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, na zadní straně výstavní štítek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
51 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 59
Gustav Macoun
Březová alej
Id: 232615
olej/plátno, rozměr 82 x 99 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním zašpiněném stavu,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 000 Kč
Otakar Číla
Raněný albánský bojovník
Id: 231107
olej/plátno, rozměr 66 x 50 cm, značeno a popsáno vpravo dole, vlevo dole věnování, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 65
Oldřich Blažíček
Z venkova
Id: 236102
kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný 46,5 x 62 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 50
Zdeněk Burian
Kamarádi
Id: 235001
kvaš/papír, rozměr malby 12,5 x 25,5 cm, rozměr listu 22 x 32,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, na listu autorský popis, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
47 200 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 57
František Kaván
Zimní krajina
Id: 233104
olej/karton, rozměr viditelný 38,5 x 50,5 cm, značeno vlevo dole, levý roh lokálně poškozen, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
47 000 Kč
Padesát růží
Id: 235610
barevná kresba/ruční papír, rozměr listu cca 41 x 57,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 49
Jan Kristofori
Notové osnovy
Id: 234903
strukturální malba/sololit, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
45 000 Kč
Emil Filla
Zátiší s mandolínou
Id: 235704
lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 11 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 63