Čas na serveru 08:53:10

Aukce LXI./2020

Josef Jambor - Pohled do kraje

Josef Jambor
Pohled do kraje

Id: 233102

olej/plátno, rozměr 34,5 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

44 500

Detail

Grigorij Musatov - Matka s dětmi

Grigorij Musatov
Matka s dětmi

Id: 234101

olej/plátno/dřevěná deska, rozměr 17 x 30 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítka, poškozený rám

Vyvolávací cena:

41 150

Detail

A. B. Piepenhagen - Ruiny kláštera

A. B. Piepenhagen
Ruiny kláštera

Id: 230909

olej/karton, rozměr 25 x 32 cm, značeno vlevo dole monogramem, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
12 000

40 001

Detail

Jan Rapin - Flétnista Jiří Stivín

Jan Rapin
Flétnista Jiří Stivín

Id: 235801

olej/plátno, rozměr 70,5 x 50 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno,po

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Václav Zapadlík - Závody

Václav Zapadlík
Závody

Id: 234606

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu cca 19 x 26 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Josef Jambor - Stromy na stráni

Josef Jambor
Stromy na stráni

Id: 233101

olej/lepenka, rozměr viditelný 28 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:
3 800

38 500

Detail

Příhozy: 55

Oldřich Kerhart - Plachetnice ve větru

Oldřich Kerhart
Plachetnice ve větru

Id: 232716

olej/plátno, rozměr 71,5 x 93 cm, značeno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno,po

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 51

Teodor Rotrekl - Kosmický motiv II.

Teodor Rotrekl
Kosmický motiv II.

Id: 234604

tempera/papír, rozměr ve výřezu 46 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, sklo z vnitřní strany znečištěno

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 64

František Emler - Gdaňsk

František Emler
Gdaňsk

Id: 235602

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na původním rámování, popsáno na zadní straně,po

Vyvolávací cena:
3 800

38 000

Detail

Příhozy: 51

Mikuláš Galanda - Žena s dítětem a květinou

Mikuláš Galanda
Žena s dítětem a květinou

Id: 233301

akvarel/tužka/papír, rozměr výřezu 18,5 x 12,5 cm, značeno vpravo dole G, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Katariny Bajcurové, CSc.

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 49

Jan Kristofori - Hudební motiv s textem

Jan Kristofori
Hudební motiv s textem

Id: 234902

strukturální malba/sololit, rozměr 31 x 31 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 63

Teodor Rotrekl - Kosmický motiv I.

Teodor Rotrekl
Kosmický motiv I.

Id: 234603

tempera/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

34 488

Detail

Příhozy: 77

Zdeněk Burian - Tygr na lovu

Zdeněk Burian
Tygr na lovu

Id: 231005

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 17 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 56

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 231802

bronzová plastika, celková výška cca 10 x 8 cm, značeno monogramem na podstavci, přiložen certifikát autorství od syna autora

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 63

Karel Langer - Rozkvetlá louka

Karel Langer
Rozkvetlá louka

Id: 232610

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, krakeláž v malbě, lehce poškozený rám,konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, po

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 50