Aukce LXI./2020
Josef Jambor
Pohled do kraje
Id: 233102
olej/plátno, rozměr 34,5 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
44 500 Kč
Grigorij Musatov
Matka s dětmi
Id: 234101
olej/plátno/dřevěná deska, rozměr 17 x 30 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítka, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
41 150 Kč
A. B. Piepenhagen
Ruiny kláštera
Id: 230909
olej/karton, rozměr 25 x 32 cm, značeno vlevo dole monogramem, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
40 001 Kč
Jan Rapin
Flétnista Jiří Stivín
Id: 235801
olej/plátno, rozměr 70,5 x 50 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 000 Kč
Václav Zapadlík
Závody
Id: 234606
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu cca 19 x 26 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
39 000 Kč
Josef Jambor
Stromy na stráni
Id: 233101
olej/lepenka, rozměr viditelný 28 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativním rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
38 500 Kč
Příhozy: 55
Oldřich Kerhart
Plachetnice ve větru
Id: 232716
olej/plátno, rozměr 71,5 x 93 cm, značeno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 51
Teodor Rotrekl
Kosmický motiv II.
Id: 234604
tempera/papír, rozměr ve výřezu 46 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, sklo z vnitřní strany znečištěno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 64
František Emler
Gdaňsk
Id: 235602
olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na původním rámování, popsáno na zadní straně,po
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 51
Mikuláš Galanda
Žena s dítětem a květinou
Id: 233301
akvarel/tužka/papír, rozměr výřezu 18,5 x 12,5 cm, značeno vpravo dole G, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Katariny Bajcurové, CSc.
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 49
Jan Kristofori
Hudební motiv s textem
Id: 234902
strukturální malba/sololit, rozměr 31 x 31 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 63
Teodor Rotrekl
Kosmický motiv I.
Id: 234603
tempera/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
34 488 Kč
Příhozy: 77
Zdeněk Burian
Tygr na lovu
Id: 231005
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 17 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 56
Ptáček
Id: 231802
bronzová plastika, celková výška cca 10 x 8 cm, značeno monogramem na podstavci, přiložen certifikát autorství od syna autora
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 63
Karel Langer
Rozkvetlá louka
Id: 232610
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, krakeláž v malbě, lehce poškozený rám,konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 50