Čas na serveru 12:58:58

Aukce LXI./2020

Josef Mathauser - Koně na pastvinách

Josef Mathauser
Koně na pastvinách

Id: 237002

olej/papír/deska, rozměr 15 x 30 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený dobový rám

Vyvolávací cena:
2 200

30 000

Detail

Příhozy: 51

Zoltán (Zolo) Palugyay - Chalupy

Zoltán (Zolo) Palugyay
Chalupy

Id: 233305

olej/karton, rozměr 40,5 x 50,6 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Kataríny Bajcarové, CSc.

Vyvolávací cena:
12 000

29 000

Detail

Jiří Anderle - Dohoda o zavržení

Dohoda o zavržení

Id: 233906

lept/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 68,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 48

Jiří Anderle - Amor a Psyché

Amor a Psyché

Id: 235604

lept/ruční papír, rozměr listu 95 x 63 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
4 800

27 200

Detail

Zdeněk Burian - Po boji

Zdeněk Burian
Po boji

Id: 231007

kolorovaná kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 20 x 19 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Václav Zapadlík - Dvoumístný automobil

Václav Zapadlík
Dvoumístný automobil

Id: 234607

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu cca 15 x 24,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na obraze drobné hnědé tečky, stav viz foto, lehce poškozená pasparta

Vyvolávací cena:
2 800

27 000

Detail

A. B. Piepenhagen - Studie podhůří

A. B. Piepenhagen
Studie podhůří

Id: 234702

olejomalba, rozměr cca 19 x 29 cm, neznačeno, oděrky na rámu, obraz konzultován a pravost ústně potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou,po

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Josef Krejsa - Motiv ze Šumavy

Josef Krejsa
Motiv ze Šumavy

Id: 235301

olej/dřevo, rozměr 11 x 16 cm, značeno vlevo dole, vlásenkově poškozená malba, zažloutlý lak, poškozený rám

Vyvolávací cena:

26 001

Detail

Příhozy: 49

Ota Bubeníček - Cesta krajinou

Ota Bubeníček
Cesta krajinou

Id: 231113

olej/karton, rozměr cca 30 x 40 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

25 500

Detail

Příhozy: 50

Václav Zapadlík - Praga kabrio

Václav Zapadlík
Praga kabrio

Id: 234608

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 14,7 x 25 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, v obraze drobné hnědé tečky, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

25 500

Detail

Josef Multrus - V přírodě

Josef Multrus
V přírodě

Id: 231102

olej/plátno, rozměr 63 x 89 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

  Autor neurčen - Rozkvetlá zahrada

Rozkvetlá zahrada

Id: 232614

olej/plátno, rozměr 56 x 79 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:
2 600

25 000

Detail

Ota Bubeníček - Slunečný den

Ota Bubeníček
Slunečný den

Id: 234802

olej/lepenka, rozměr 24,5 x 34,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

24 500

Detail

Příhozy: 48

Robert Jiran - V baru

Robert Jiran
V baru

Id: 230904

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

23 001

Detail

Josef  Svoboda - Jezero Bled

Josef Svoboda
Jezero Bled

Id: 234401

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto, malba plošně oloupaná

Vyvolávací cena:

23 000

Detail