Aukce LXI./2020
Josef Mathauser
Koně na pastvinách
Id: 237002
olej/papír/deska, rozměr 15 x 30 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený dobový rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 51
Zoltán (Zolo) Palugyay
Chalupy
Id: 233305
olej/karton, rozměr 40,5 x 50,6 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Kataríny Bajcarové, CSc.
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
29 000 Kč
Dohoda o zavržení
Id: 233906
lept/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 68,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
29 000 Kč
Příhozy: 48
Amor a Psyché
Id: 235604
lept/ruční papír, rozměr listu 95 x 63 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
27 200 Kč
Zdeněk Burian
Po boji
Id: 231007
kolorovaná kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 20 x 19 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
27 000 Kč
Václav Zapadlík
Dvoumístný automobil
Id: 234607
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu cca 15 x 24,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na obraze drobné hnědé tečky, stav viz foto, lehce poškozená pasparta
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
27 000 Kč
A. B. Piepenhagen
Studie podhůří
Id: 234702
olejomalba, rozměr cca 19 x 29 cm, neznačeno, oděrky na rámu, obraz konzultován a pravost ústně potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč
Josef Krejsa
Motiv ze Šumavy
Id: 235301
olej/dřevo, rozměr 11 x 16 cm, značeno vlevo dole, vlásenkově poškozená malba, zažloutlý lak, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 001 Kč
Příhozy: 49
Ota Bubeníček
Cesta krajinou
Id: 231113
olej/karton, rozměr cca 30 x 40 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
25 500 Kč
Příhozy: 50
Václav Zapadlík
Praga kabrio
Id: 234608
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 14,7 x 25 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, v obraze drobné hnědé tečky, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
25 500 Kč
Josef Multrus
V přírodě
Id: 231102
olej/plátno, rozměr 63 x 89 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
25 000 Kč
Rozkvetlá zahrada
Id: 232614
olej/plátno, rozměr 56 x 79 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
25 000 Kč
Ota Bubeníček
Slunečný den
Id: 234802
olej/lepenka, rozměr 24,5 x 34,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
24 500 Kč
Příhozy: 48
Robert Jiran
V baru
Id: 230904
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 001 Kč
Josef Svoboda
Jezero Bled
Id: 234401
olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto, malba plošně oloupaná
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
23 000 Kč