Aukce LXI./2020
Otakar Hůrka
Chaloupka u lesa
Id: 235706
olej/dřevo, rozměr 17 x 25 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 444 Kč
Michael Haubtmann
Přímořská partie
Id: 232704
akvarel/papír, rozměr listu 24,5 x 38,5 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 200 Kč
Adolf Kaufmann
Fjord
Id: 235802
olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 200 Kč
František X. Procházka
Na pastvě
Id: 235710
olej/plátno, rozměr 79 x 85 cm, značeno vlevo dole s datací, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 900 Kč
Vilém Plocek
Zátiší s vejci
Id: 230905
kvaš/papír/dřevěná deska, rozměr ve výřezu 56,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Maxmilián Duchek
Muzikanti
Id: 233807
olej/plátno, rozměr 63 x 78 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobně poškozená malba,po
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 600 Kč
Emil Schovánek
Růže
Id: 231109
olej/plátno, rozměr 39 x 48 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 400 Kč
Na jezeře
Id: 235102
olej/dřevo, rozměr 17,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 400 Kč
Josef Jíra_
Stavení u vody
Id: 232609
olej/plátno, rozměr 48 x 42 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba,po
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 300 Kč
Neznačeno
Portrét
Id: 232608
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 38,5 x 30 cm, paspartováno, zaskleno, poškozená pasparta i rám,po
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 000 Kč
Jan Čumpelík
Podzimní lány
Id: 235905
olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 000 Kč
Zdeněk Nemastil
Zima v jižních Čechách
Id: 232602
olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 900 Kč
Stanislav Feikl
Vesnička
Id: 231114
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 33 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
Zdeněk Nemastil
Okraj lesa
Id: 232604
olej/karton, rozměr 34,5 x 49,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 700 Kč
Rozkvetlé předhůří
Id: 233805
olej/plátno, rozměr 70 x 58 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
2 600 Kč