Čas na serveru 03:03:56

Aukce LXI./2020

Otakar Hůrka - Chaloupka u lesa

Otakar Hůrka
Chaloupka u lesa

Id: 235706

olej/dřevo, rozměr 17 x 25 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 444

Detail

Michael Haubtmann - Přímořská partie

Michael Haubtmann
Přímořská partie

Id: 232704

akvarel/papír, rozměr listu 24,5 x 38,5 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
1 200

4 200

Detail

Adolf Kaufmann - Fjord

Adolf Kaufmann
Fjord

Id: 235802

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

František X. Procházka - Na pastvě

František X. Procházka
Na pastvě

Id: 235710

olej/plátno, rozměr 79 x 85 cm, značeno vlevo dole s datací, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

3 900

Detail

Vilém  Plocek - Zátiší s vejci

Vilém Plocek
Zátiší s vejci

Id: 230905

kvaš/papír/dřevěná deska, rozměr ve výřezu 56,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Maxmilián Duchek - Muzikanti

Maxmilián Duchek
Muzikanti

Id: 233807

olej/plátno, rozměr 63 x 78 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobně poškozená malba,po

Vyvolávací cena:
1 800

3 600

Detail

Emil Schovánek - Růže

Emil Schovánek
Růže

Id: 231109

olej/plátno, rozměr 39 x 48 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

  Autor neurčen - Na jezeře

Na jezeře

Id: 235102

olej/dřevo, rozměr 17,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Josef Jíra_ - Stavení u vody

Josef Jíra_
Stavení u vody

Id: 232609

olej/plátno, rozměr 48 x 42 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba,po

Vyvolávací cena:
500

3 300

Detail

  Neznačeno - Portrét

Neznačeno
Portrét

Id: 232608

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 38,5 x 30 cm, paspartováno, zaskleno, poškozená pasparta i rám,po

Vyvolávací cena:
500

Detail

Jan Čumpelík - Podzimní lány

Jan Čumpelík
Podzimní lány

Id: 235905

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Zdeněk Nemastil - Zima v jižních Čechách

Zdeněk Nemastil
Zima v jižních Čechách

Id: 232602

olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
500

2 900

Detail

Stanislav Feikl - Vesnička

Stanislav Feikl
Vesnička

Id: 231114

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 33 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Zdeněk Nemastil - Okraj lesa

Zdeněk Nemastil
Okraj lesa

Id: 232604

olej/karton, rozměr 34,5 x 49,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
500

2 700

Detail

  Autor neurčen - Rozkvetlé předhůří

Rozkvetlé předhůří

Id: 233805

olej/plátno, rozměr 70 x 58 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
1 100

2 600

Detail