Čas na serveru 09:38:35

Aukce LXI./2020

Josef Lada - Vodník na vrbě

Josef Lada
Vodník na vrbě

Id: 232601

litografie/papír, rozměr tisku 32 x 42 cm, značeno vlastnoručně s datací vpravo dole, po okrajích listu drobné poškození od tekutiny, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

78 500

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 73

Salvador Dalí - Eliáš (Helios) ve svém ohnivém kočáře

Salvador Dalí
Eliáš (Helios) ve svém ohnivém kočáře

Id: 238301

ručně kolorovaný lept/zlatý prach/ruční papír, rozměr listu 56 x 77,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, na zadní straně fotokopie původního účtu z roku 1983, zaskleno, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:

78 000

Detail

Příhozy: 63

Vojtěch Erdélyi - Interiér lesa po dešti

Vojtěch Erdélyi
Interiér lesa po dešti

Id: 233307

olej/překližka, rozměr 27 x 41,3 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss- Szemán

Vyvolávací cena:

77 500

Detail

Příhozy: 75

Vincenc Beneš - Chlaponice u Písku

Vincenc Beneš
Chlaponice u Písku

Id: 231304

olej/plátno, rozměr 46,5 x 60 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně značeno a datováno, oděrky na rámu,

Vyvolávací cena:

77 000

Detail

Příhozy: 67

Ota Janeček - Kubistická žena

Kubistická žena

Id: 231801

bronzová plastika, celková výška včetně podstavce cca 33,5 cm, značeno v zadní části figury, velmi dobrý stav viz foto, přiložen certifikát autorství od syna autora

Vyvolávací cena:
10 000

76 001

Detail

Příhozy: 68

Alfréd Dorn - Siesta

Alfréd Dorn
Siesta

Id: 234001

olej/plátno, rozměr 61 x 51 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
12 000

72 003

Detail

Příhozy: 69

Karel Laštovka - Pieta

Karel Laštovka
Pieta

Id: 226606

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
11 000

72 000

Detail

Příhozy: 51

Teodor Josef Mousson - Na trhu

Teodor Josef Mousson
Na trhu

Id: 233303

olej/karton, rozměr 31,3 x 23,1 cm, značeno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, dekorativně adjustováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Dagmar Srnenské, PhD.

Vyvolávací cena:
11 000

70 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 65

Oldřich Kulhánek - Za všechny peníze

Oldřich Kulhánek
Za všechny peníze

Id: 231003

barevná litografie/papír rozměr ve výřezu 57 x 39,8 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

69 000

Detail

Příhozy: 76

Gustav  Porš - Zima v Podskalí

Gustav Porš
Zima v Podskalí

Id: 236007

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

69 000

Detail

Příhozy: 61

Antonín Waldhauser  - Zimní nálada

Antonín Waldhauser
Zimní nálada

Id: 2402

olej/plátno, rozměr 25,5 x 33 cm, neznačeno, doba vzniku 2. polovina 80. let 19. století, rámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Vyvolávací cena:

66 666

Detail

Příhozy: 67

Vladimír Komárek - Ptáci v krajině

Vladimír Komárek
Ptáci v krajině

Id: 236001

olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně věnování

Vyvolávací cena:

66 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 71

Karel Laštovka - Těla

Karel Laštovka
Těla

Id: 226603

Vyvolávací cena:
12 000

63 000

Detail

Jakub Bauernfreund - Červená, černá a okrová

Jakub Bauernfreund
Červená, černá a okrová

Id: 236806

olej/sololit, rozměr 35,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
10 000

59 500

Detail

Příhozy: 62

Olbram Zoubek - Josef s ratolestí

Josef s ratolestí

Id: 233201

reliéf/olovo/cín/zlato, rozměr 16 x 15 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

58 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 79