Aukce LXI./2020
Josef Lada
Vodník na vrbě
Id: 232601
litografie/papír, rozměr tisku 32 x 42 cm, značeno vlastnoručně s datací vpravo dole, po okrajích listu drobné poškození od tekutiny, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
78 500 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 73
Salvador Dalí
Eliáš (Helios) ve svém ohnivém kočáře
Id: 238301
ručně kolorovaný lept/zlatý prach/ruční papír, rozměr listu 56 x 77,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, na zadní straně fotokopie původního účtu z roku 1983, zaskleno, dekorativně rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
78 000 Kč
Příhozy: 63
Vojtěch Erdélyi
Interiér lesa po dešti
Id: 233307
olej/překližka, rozměr 27 x 41,3 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss- Szemán
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
77 500 Kč
Příhozy: 75
Vincenc Beneš
Chlaponice u Písku
Id: 231304
olej/plátno, rozměr 46,5 x 60 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně značeno a datováno, oděrky na rámu,
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
77 000 Kč
Příhozy: 67
Kubistická žena
Id: 231801
bronzová plastika, celková výška včetně podstavce cca 33,5 cm, značeno v zadní části figury, velmi dobrý stav viz foto, přiložen certifikát autorství od syna autora
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
76 001 Kč
Příhozy: 68
Alfréd Dorn
Siesta
Id: 234001
olej/plátno, rozměr 61 x 51 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
72 003 Kč
Příhozy: 69
Karel Laštovka
Pieta
Id: 226606
olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
72 000 Kč
Příhozy: 51
Teodor Josef Mousson
Na trhu
Id: 233303
olej/karton, rozměr 31,3 x 23,1 cm, značeno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, dekorativně adjustováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Dagmar Srnenské, PhD.
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
70 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 65
Oldřich Kulhánek
Za všechny peníze
Id: 231003
barevná litografie/papír rozměr ve výřezu 57 x 39,8 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
69 000 Kč
Příhozy: 76
Gustav Porš
Zima v Podskalí
Id: 236007
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
69 000 Kč
Příhozy: 61
Antonín Waldhauser
Zimní nálada
Id: 2402
olej/plátno, rozměr 25,5 x 33 cm, neznačeno, doba vzniku 2. polovina 80. let 19. století, rámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
66 666 Kč
Příhozy: 67
Vladimír Komárek
Ptáci v krajině
Id: 236001
olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně věnování
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
66 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 71
Karel Laštovka
Těla
Id: 226603
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
63 000 Kč
Jakub Bauernfreund
Červená, černá a okrová
Id: 236806
olej/sololit, rozměr 35,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
59 500 Kč
Příhozy: 62
Josef s ratolestí
Id: 233201
reliéf/olovo/cín/zlato, rozměr 16 x 15 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
58 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 79