Aukce LXI./2020
František Ringo Čech
Týnský chrám
Id: 236504
olej/houslový lub, rozměr 40 x 23,5 cm, značeno, datováno,po
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč
Jaroslav Panuška
Zbořený Kostelec
Id: 238204
olej/karton, rozměr 30,5 x 37,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, prezentován na výstavě J. Panuška/Trutnov 2018, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 500 Kč
Josef Matějů
Dívka s draperií
Id: 232618
bilý mramor, celková výška 51 cm, na povrchu drobné otřeniny, značeno na podstavci,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 100 Kč
Alois Wierer
Dostaveníčko
Id: 231116
olej/papír/lepenka, rozměr 47,5 x 38 cm, značeno vlevo dole, stav viz foto, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 000 Kč
Luděk Marold
Návrh plakátu
Id: 232710
tuž/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno dvakrát v ploše, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč
Slavoj Kovařík
Zahrady
Id: 237102
kombinovaná technika/malba/koláž, rozměr ve výřezu 44 x 62 cm, značeno a datováno uprostřed dole, na zadní straně popsáno, vystaveno, pozůstalostní razítko autora, paspartováno, zaskleno, autorsky orámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč
Josef Holub
Jaro v parku
Id: 232603
olej/lepenka, rozměr 28 x 38 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Oldřich Vlach
Sedící akt
Id: 232705
olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 000 Kč
Luděk Marold
Společnost
Id: 232712
tuž/papír, rozměr ve výřezu 13 x 17 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 000 Kč
Vlastimil Rada
Krajina
Id: 232801
olej/plátno, rozměr 53 x 100 cm, značeno vpravo dole s datací, novodobě rámováno, v malbě vytlačené místo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč
Michael Haubtmann
Na Elbě
Id: 232702
akvarel/papír, rozměr listu cca 17 x 24,5 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
8 500 Kč
Koloman Sokol
Dvě figury z Kaburaby
Id: 233308
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 37 x 22,5 cm, značeno vpravo nahoře s datací, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen znalecký posudek posudek Mgr. Zsófie Kiss- Szemán
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 500 Kč
Josef Konečný
Kytice
Id: 234703
olej/plátno, rozměr 64 x 55 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám,na zadní straně autorův štítek a záruční list,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč
František Ladislav Soukup
Příchod jara
Id: 237006
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
8 000 Kč
Stanislav Feikl
Interiér kostelíka
Id: 231108
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
7 500 Kč