Čas na serveru 23:09:38

Aukce LXI./2020

František Ringo Čech - Týnský chrám

František Ringo Čech
Týnský chrám

Id: 236504

olej/houslový lub, rozměr 40 x 23,5 cm, značeno, datováno,po

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jaroslav Panuška - Zbořený Kostelec

Jaroslav Panuška
Zbořený Kostelec

Id: 238204

olej/karton, rozměr 30,5 x 37,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, prezentován na výstavě J. Panuška/Trutnov 2018, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef Matějů - Dívka s draperií

Josef Matějů
Dívka s draperií

Id: 232618

bilý mramor, celková výška 51 cm, na povrchu drobné otřeniny, značeno na podstavci,po

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Alois Wierer - Dostaveníčko

Alois Wierer
Dostaveníčko

Id: 231116

olej/papír/lepenka, rozměr 47,5 x 38 cm, značeno vlevo dole, stav viz foto, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 200

10 000

Detail

Luděk Marold - Návrh plakátu

Luděk Marold
Návrh plakátu

Id: 232710

tuž/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno dvakrát v ploše, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Slavoj Kovařík - Zahrady

Slavoj Kovařík
Zahrady

Id: 237102

kombinovaná technika/malba/koláž, rozměr ve výřezu 44 x 62 cm, značeno a datováno uprostřed dole, na zadní straně popsáno, vystaveno, pozůstalostní razítko autora, paspartováno, zaskleno, autorsky orámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

 Josef Holub - Jaro v parku

Josef Holub
Jaro v parku

Id: 232603

olej/lepenka, rozměr 28 x 38 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Oldřich Vlach - Sedící akt

Oldřich Vlach
Sedící akt

Id: 232705

olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Luděk Marold - Společnost

Luděk Marold
Společnost

Id: 232712

tuž/papír, rozměr ve výřezu 13 x 17 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Vlastimil Rada - Krajina

Vlastimil Rada
Krajina

Id: 232801

olej/plátno, rozměr 53 x 100 cm, značeno vpravo dole s datací, novodobě rámováno, v malbě vytlačené místo

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Michael Haubtmann - Na Elbě

Michael Haubtmann
Na Elbě

Id: 232702

akvarel/papír, rozměr listu cca 17 x 24,5 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Koloman Sokol - Dvě figury z Kaburaby

Koloman Sokol
Dvě figury z Kaburaby

Id: 233308

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 37 x 22,5 cm, značeno vpravo nahoře s datací, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen znalecký posudek posudek Mgr. Zsófie Kiss- Szemán

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Konečný - Kytice

Josef Konečný
Kytice

Id: 234703

olej/plátno, rozměr 64 x 55 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám,na zadní straně autorův štítek a záruční list,po

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

František Ladislav Soukup - Příchod jara

František Ladislav Soukup
Příchod jara

Id: 237006

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
1 200

8 000

Detail

Stanislav Feikl - Interiér kostelíka

Stanislav Feikl
Interiér kostelíka

Id: 231108

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

7 500

Detail