Čas na serveru 10:08:25

Aukce LXI./2020

Jan  Zrzavý - Kaple na návsi v Kermeuru

Kaple na návsi v Kermeuru

Id: 238601

olejová tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 26,5 cm, rozměr celkový 20 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra, laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby a písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
20 000

1 210 000

Detail

Příhozy: 124

Hugo Ullik - Život na řece

Hugo Ullik
Život na řece

Id: 232709

olej/dřevo, rozměr 18 x 36 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený původní rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové,po

Vyvolávací cena:
18 000

300 000

Detail

Příhozy: 90

Olbram Zoubek - Odysseus a Télemachos

Odysseus a Télemachos

Id: 235501

částečně zlacené olovo/cín, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1971, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
6 000

172 000

Detail

Účastníci: 27

Příhozy: 96

Olbram Zoubek - Malá žena

Malá žena

Id: 235502

plastika, olovo/cín/zlato, celková výška 38,7 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1975, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
11 000

160 000

Detail

Příhozy: 69

Július Jakoby - Autoportrét

Július Jakoby
Autoportrét

Id: 233304

kombinovaná technika/karton, rozměr 44,3 x 33,7 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Dagmar Srnenské, PhD.

Vyvolávací cena:
25 000

147 000

Detail

Příhozy: 72

Bedřich  Feigl - Rozkvetlá zahrada

Bedřich Feigl
Rozkvetlá zahrada

Id: 232802

olej/plátno, rozměr 62 x 82 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

140 000

Detail

Příhozy: 112

Jakub Obrovský - Dívka

Jakub Obrovský
Dívka

Id: 235903

olej/karton, rozměr 58 x 49 cm, značeno vpravo dole, varianta k obrazu uvedenému na zadní straně, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
4 800

126 000

Detail

Příhozy: 84

Olbram Zoubek - Marie

Marie

Id: 231701

reliéf/cement/zlato, malý detail hlavy, rozměr 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

125 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 78

Josef Loukota - Veselá baletka

Josef Loukota
Veselá baletka

Id: 237103

olej/plátno, rozměr 70 x 56 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

125 000

Detail

Bedřich  Havránek - Partie pod sklaními útesy

Bedřich Havránek
Partie pod sklaními útesy

Id: 234003

olej/karton, rozměr 34 x 42 cm, neznačeno, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
10 000

120 000

Detail

Příhozy: 70

Oldřich Koníček - Z Itálie

Oldřich Koníček
Z Itálie

Id: 235202

olej/plátno, rozměr 79 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Příhozy: 72

Andy Warhol - Mickey

Andy Warhol
Mickey

Id: 238001

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 22/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Příhozy: 94

Soběslav  Pinkas - Na cestě

Soběslav Pinkas
Na cestě

Id: 235101

olej/plátno, rozměr 35,5 x 43,5 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, obraz v minulosti neodborně opraven, stav viz foto, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
50 000

93 000

Detail

Luděk Marold - Muž se špacírkou

Luděk Marold
Muž se špacírkou

Id: 235601

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 18,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

93 000

Detail

Příhozy: 100

Vlastimil  Košvanec - Chodská idyla

Vlastimil Košvanec
Chodská idyla

Id: 236301

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, autorský štítek na zadní straně, volnější plátno

Vyvolávací cena:

81 000

Detail

Příhozy: 75