Aukce LXI./2020
Kaple na návsi v Kermeuru
Id: 238601
olejová tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 26,5 cm, rozměr celkový 20 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra, laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby a písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
1 210 000 Kč
Příhozy: 124
Hugo Ullik
Život na řece
Id: 232709
olej/dřevo, rozměr 18 x 36 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený původní rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové,po
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
300 000 Kč
Příhozy: 90
Odysseus a Télemachos
Id: 235501
částečně zlacené olovo/cín, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1971, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
172 000 Kč
Účastníci: 27
Příhozy: 96
Malá žena
Id: 235502
plastika, olovo/cín/zlato, celková výška 38,7 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1975, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
160 000 Kč
Příhozy: 69
Július Jakoby
Autoportrét
Id: 233304
kombinovaná technika/karton, rozměr 44,3 x 33,7 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Dagmar Srnenské, PhD.
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
147 000 Kč
Příhozy: 72
Bedřich Feigl
Rozkvetlá zahrada
Id: 232802
olej/plátno, rozměr 62 x 82 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
140 000 Kč
Příhozy: 112
Jakub Obrovský
Dívka
Id: 235903
olej/karton, rozměr 58 x 49 cm, značeno vpravo dole, varianta k obrazu uvedenému na zadní straně, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
126 000 Kč
Příhozy: 84
Marie
Id: 231701
reliéf/cement/zlato, malý detail hlavy, rozměr 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
125 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 78
Josef Loukota
Veselá baletka
Id: 237103
olej/plátno, rozměr 70 x 56 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
125 000 Kč
Bedřich Havránek
Partie pod sklaními útesy
Id: 234003
olej/karton, rozměr 34 x 42 cm, neznačeno, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
120 000 Kč
Příhozy: 70
Oldřich Koníček
Z Itálie
Id: 235202
olej/plátno, rozměr 79 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 72
Andy Warhol
Mickey
Id: 238001
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 22/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 94
Soběslav Pinkas
Na cestě
Id: 235101
olej/plátno, rozměr 35,5 x 43,5 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, obraz v minulosti neodborně opraven, stav viz foto, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
93 000 Kč
Luděk Marold
Muž se špacírkou
Id: 235601
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 18,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
93 000 Kč
Příhozy: 100
Vlastimil Košvanec
Chodská idyla
Id: 236301
olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, autorský štítek na zadní straně, volnější plátno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
81 000 Kč
Příhozy: 75