Aukce LXI./2020
František Daněk - Sedláček
Mrazivý den
Id: 234201
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
14 200 Kč
Carl Friedrich Ockert
Na útěku
Id: 235709
olej/plátno, rozměr 59 x 73 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 510 Kč
František Daněk - Sedláček
Přístav
Id: 235901
olej/karton, rozměr viditelný 37,5 x 51 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč
Neznačeno
Portrét šlechtičny
Id: 234612
olej/plátno, rozměr 74 x 57 cm, v minulosti restaurováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 010 Kč
Jaromír Skřivánek
Kostelík v Rokycanech
Id: 233904
olej/plátno, rozměr 82 x 114 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
13 000 Kč
Teodor Josef Mousson
Přítelkyně
Id: 233306
suchý pastel/papír, rozměr ve výřezu 48,7 x 69 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto, přiložen znalecký posudek PhDr. Dagmar Srnenské, PhD.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 501 Kč
Karel Jílek
Zátiší
Id: 234804
olej/karton, rozměr 52 x 39 cm, značeno vpravo dole s datací, novodobě rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
12 500 Kč
Neznačeno
Děvče z Vlčnova
Id: 237003
olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, obraz i rám ve stavu viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 500 Kč
Angelo Jan Zeyer
Čertovka
Id: 235902
akvarel/papír, rozměr viditelný 47,5 x 68 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 800 Kč
Arsenij Petrovič Sosnovskij
Červánky na moři
Id: 237605
olej/plátno, rozměr 32 x 45 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 500 Kč
Konvolut dvou kusů
Id: 231014
litografie/papír, rozměry listů 16,5 x 12,5 cm a 21,5 x 15 cm, vše značeno, paspartováno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 001 Kč
Jaroslav Panuška
Z jižních Čech
Id: 234801
olej/karton, rozměr 23 x 29 cm, značeno vpravo dole, vlastnoručně popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč
Bořivoj Žufan
Zimní krajina
Id: 238205
olej/lepenka, rozměr 32 x 39 cm, značeno vlevo dole, kolem roku 1930, zaskleno, oděrky na rámu, publikováno v katalogu Světlo v obraze viz foto, strana 538
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
10 601 Kč
Neznačeno
Portrét dámy
Id: 234601
olej/plátno, rozměr 39 x 31 cm, poškozený rám, lehce poškozená malba, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 500 Kč
František Čihák
Sedící akt
Id: 235906
olej/plátno, rozměr 65,5 x 51 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 500 Kč