Čas na serveru 20:13:32

Aukce LXI./2020

František Daněk - Sedláček - Mrazivý den

František Daněk - Sedláček
Mrazivý den

Id: 234201

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
3 200

14 200

Detail

Carl Friedrich Ockert - Na útěku

Carl Friedrich Ockert
Na útěku

Id: 235709

olej/plátno, rozměr 59 x 73 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

13 510

Detail

František Daněk - Sedláček - Přístav

František Daněk - Sedláček
Přístav

Id: 235901

olej/karton, rozměr viditelný 37,5 x 51 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

  Neznačeno - Portrét šlechtičny

Neznačeno
Portrét šlechtičny

Id: 234612

olej/plátno, rozměr 74 x 57 cm, v minulosti restaurováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 010

Detail

Jaromír Skřivánek - Kostelík v Rokycanech

Jaromír Skřivánek
Kostelík v Rokycanech

Id: 233904

olej/plátno, rozměr 82 x 114 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Teodor Josef Mousson - Přítelkyně

Teodor Josef Mousson
Přítelkyně

Id: 233306

suchý pastel/papír, rozměr ve výřezu 48,7 x 69 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto, přiložen znalecký posudek PhDr. Dagmar Srnenské, PhD.

Vyvolávací cena:

12 501

Detail

Karel Jílek - Zátiší

Karel Jílek
Zátiší

Id: 234804

olej/karton, rozměr 52 x 39 cm, značeno vpravo dole s datací, novodobě rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

12 500

Detail

  Neznačeno - Děvče z Vlčnova

Neznačeno
Děvče z Vlčnova

Id: 237003

olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, obraz i rám ve stavu viz foto

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Angelo Jan Zeyer - Čertovka

Angelo Jan Zeyer
Čertovka

Id: 235902

akvarel/papír, rozměr viditelný 47,5 x 68 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 800

Detail

Arsenij Petrovič Sosnovskij - Červánky na moři

Arsenij Petrovič Sosnovskij
Červánky na moři

Id: 237605

olej/plátno, rozměr 32 x 45 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Adolf Born - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 231014

litografie/papír, rozměry listů 16,5 x 12,5 cm a 21,5 x 15 cm, vše značeno, paspartováno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

11 001

Detail

Jaroslav Panuška - Z jižních Čech

Jaroslav Panuška
Z jižních Čech

Id: 234801

olej/karton, rozměr 23 x 29 cm, značeno vpravo dole, vlastnoručně popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Bořivoj Žufan - Zimní krajina

Bořivoj Žufan
Zimní krajina

Id: 238205

olej/lepenka, rozměr 32 x 39 cm, značeno vlevo dole, kolem roku 1930, zaskleno, oděrky na rámu, publikováno v katalogu Světlo v obraze viz foto, strana 538

Vyvolávací cena:
3 800

10 601

Detail

  Neznačeno - Portrét dámy

Neznačeno
Portrét dámy

Id: 234601

olej/plátno, rozměr 39 x 31 cm, poškozený rám, lehce poškozená malba, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 200

10 500

Detail

František Čihák - Sedící akt

František Čihák
Sedící akt

Id: 235906

olej/plátno, rozměr 65,5 x 51 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

10 500

Detail