Aukce LXX./2021
O. profil - hlava
Id: 282102
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 20 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1996, paspartováno, zaskleno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
13 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Na poli
Id: 282602
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 000 Kč
Ferdinand Lepie
Lázeňské město
Id: 282902
olej/dřevo, rozměr 14,5 x 10,5 cm, značeno vlevo dole, původní popisy na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
13 000 Kč
J.S.
Sen o řádu v neřádu
Id: 285202
akryl/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 000 Kč
F. Barbedienne Fondeur
Venuše
Id: 283601
bronzová plastika, celková výška 43 cm, značeno na podstavci, vzhledem k chybějícímu zbytku podstavce vratké, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 001 Kč
Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Kdoule
Id: 284806
olej/plátno/karton, rozměr 37 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
11 500 Kč
Karel Chaba
Benátky
Id: 285710
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 41,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 500 Kč
Cesta alejí
Id: 281903
olej/plátno, rozměr viditelný 43 x 48,5 cm, značeno monogramem RO vpravo dole, Mařákova škola kolem 1900, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč
Příhozy: 49
Trávy
Id: 284702
soubor světlotiskových příloh na ručním papíru k básni Františka Hrubína Trávy vydaný v roce 1969 a osobně značeno Otou Janečkem viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč
Viktor Rolín
Stromy v krajině
Id: 281306
olej/překližka, rozměr 30 x 35 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, drobné oděrky v malbě, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 030 Kč
Příhozy: 48
Franz Hagenauer
Sportovec
Id: 237004
bílý kov, výška 22 cm, na spodní straně značka
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 000 Kč
Josef Konečný
Kytice
Id: 283403
olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 000 Kč
Karel Oberthor
Klaun s houslemi
Id: 284901
olej/plátno, rozměr viditelný 31 x 23 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, krakelováno, oděrky na rámu, stav viz foto, na zadní straně štítek z japonské výstavy
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Jiří Kolář
Pocta E. Degasovi
Id: 285902
koláž/papír, rozměr 41 x 32 cm, značeno a popsáno na zadní straně, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 000 Kč
Jaroslav Král
Žena
Id: 284704
kresba/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
9 700 Kč