Aukce LXX./2021
Emil Filla
Akt ženy
Id: 284201
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška bronzového odlitku cca 40,5 cm, celková výška včetně podstavce 44 cm, značeno na podstavci včetně razítka litce, stav viz foto
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
75 500 Kč
Příhozy: 70
Neznačeno
Husar na koni
Id: 278404
olej/dřevo, rozměr 60 x 45 cm, v minulosti restaurováno, provedena parketáž, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
74 000 Kč
Příhozy: 62
Koupání
Id: 281801
akvarel/papír, rozměr listu cca 30 x 40 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, v ploše drobné hnědé tečky, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
72 000 Kč
Účastníci: 27
Příhozy: 72
Adolf Liebscher
Loučení
Id: 280902
olej/plátno, rozměr 70 x 88 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, obraz nesedí v rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
71 000 Kč
Robert Jiran
Schůzka u klavíru
Id: 286101
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 53
Jan Kristofori
Abstraktní kompozice
Id: 282403
kombinovaná technika/strukturální malba/sololit, rozměr malby 91,5 x 72 cm, značeno monogramem a datací vlevo dole, oděrky na podložené desce
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 67
Kristian Kodet
Námluvy
Id: 285301
olej/plátno/karton, rozměr 44 x 34,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
68 000 Kč
Josef Liesler
Rajská zahrada
Id: 280101
olej/plátno, rozměr 31,5 x 71,5 cm, značeno vlevo dole, datováno 45, rámováno, přiloženo vyjádření PhDr. Nadi Řehákové
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
65 000 Kč
Příhozy: 74
Jan Kristofori
Zátiší se židlí
Id: 282402
kombinovaná technika/strukturální malba/sololit, rozměr malby 68 x 55 cm, rozměr celkový včetně podkladu 93,5 x 69 cm, neznačeno, v povrchu lokální odřeniny, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
65 000 Kč
Příhozy: 83
Karel Chaba
Platan na Velkopřevorském náměstí
Id: 285704
olej/plátno, rozměr 55 x 40 cm, značeno vlevo dole, datováno na zadní straně, oděrky na rámu, původní štítek na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
64 000 Kč
Příhozy: 71
Alexander Archipenko
Stojící žena
Id: 283605
bronzová plastika, celková výška cca 103 cm, značeno na podstavci, v ploše otřeniny, jedná se o novodobý odlitek, pravděpodobně 70. léta
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
63 001 Kč
Příhozy: 60
Gustav Porš
Zimní nálada
Id: 280204
olej/plátno, rozměr 34 x 44 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
63 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 65
Děkuji
Id: 282101
reliéf olovo/cín/zlato, rozměr cca 20 x 14,8 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2002, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
63 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 76
František Kupka
Bílé rytmy na černé
Id: 282302
modrofialová varianta, dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr ve výřezu 26 x 41,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole autorovým razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 66
Ptáček
Id: 283201
bronzová plastika ptáčka, rozměr cca 8,5 x 9 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 54