Čas na serveru 07:31:24

Aukce LXX./2021

Emil Filla - Akt ženy

Emil Filla
Akt ženy

Id: 284201

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška bronzového odlitku cca 40,5 cm, celková výška včetně podstavce 44 cm, značeno na podstavci včetně razítka litce, stav viz foto

Vyvolávací cena:
9 500

75 500

Detail

Příhozy: 70

  Neznačeno - Husar na koni

Neznačeno
Husar na koni

Id: 278404

olej/dřevo, rozměr 60 x 45 cm, v minulosti restaurováno, provedena parketáž, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

74 000

Detail

Příhozy: 62

Václav Špála - Koupání

Koupání

Id: 281801

akvarel/papír, rozměr listu cca 30 x 40 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, v ploše drobné hnědé tečky, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

72 000

Detail

Účastníci: 27

Příhozy: 72

Adolf Liebscher - Loučení

Adolf Liebscher
Loučení

Id: 280902

olej/plátno, rozměr 70 x 88 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, obraz nesedí v rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Robert Jiran - Schůzka u klavíru

Robert Jiran
Schůzka u klavíru

Id: 286101

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Příhozy: 53

Jan Kristofori - Abstraktní kompozice

Jan Kristofori
Abstraktní kompozice

Id: 282403

kombinovaná technika/strukturální malba/sololit, rozměr malby 91,5 x 72 cm, značeno monogramem a datací vlevo dole, oděrky na podložené desce

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Příhozy: 67

Kristian Kodet - Námluvy

Kristian Kodet
Námluvy

Id: 285301

olej/plátno/karton, rozměr 44 x 34,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

68 000

Detail

Josef Liesler - Rajská zahrada

Josef Liesler
Rajská zahrada

Id: 280101

olej/plátno, rozměr 31,5 x 71,5 cm, značeno vlevo dole, datováno 45, rámováno, přiloženo vyjádření PhDr. Nadi Řehákové

Vyvolávací cena:
6 000

65 000

Detail

Příhozy: 74

Jan Kristofori - Zátiší se židlí

Jan Kristofori
Zátiší se židlí

Id: 282402

kombinovaná technika/strukturální malba/sololit, rozměr malby 68 x 55 cm, rozměr celkový včetně podkladu 93,5 x 69 cm, neznačeno, v povrchu lokální odřeniny, nerámováno

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Příhozy: 83

Karel Chaba  - Platan na Velkopřevorském náměstí

Karel Chaba
Platan na Velkopřevorském náměstí

Id: 285704

olej/plátno, rozměr 55 x 40 cm, značeno vlevo dole, datováno na zadní straně, oděrky na rámu, původní štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Příhozy: 71

Alexander Archipenko - Stojící žena

Alexander Archipenko
Stojící žena

Id: 283605

bronzová plastika, celková výška cca 103 cm, značeno na podstavci, v ploše otřeniny, jedná se o novodobý odlitek, pravděpodobně 70. léta

Vyvolávací cena:
11 000

63 001

Detail

Příhozy: 60

Gustav  Porš - Zimní nálada

Gustav Porš
Zimní nálada

Id: 280204

olej/plátno, rozměr 34 x 44 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

63 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 65

Olbram Zoubek - Děkuji

Děkuji

Id: 282101

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr cca 20 x 14,8 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2002, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 76

František Kupka - Bílé rytmy na černé

František Kupka
Bílé rytmy na černé

Id: 282302

modrofialová varianta, dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr ve výřezu 26 x 41,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole autorovým razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Příhozy: 66

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 283201

bronzová plastika ptáčka, rozměr cca 8,5 x 9 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Příhozy: 54