Čas na serveru 18:52:36

Aukce LXX./2021

Ludvík Vacátko - Koně při odpočinku

Ludvík Vacátko
Koně při odpočinku

Id: 281602

olej/karton, rozměr 60 x 73 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, lehce prohnutý karton

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Arnošt Paderlík - Zátiší

Arnošt Paderlík
Zátiší

Id: 283702

malba/karton, rozměr viditelný 42,5 x 63,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Jan Benda - Zátiší

Jan Benda
Zátiší

Id: 280203

olej/karton, rozměr 49 x 66,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

35 000

Detail

Andy Warhol - Neuschwanstein

Andy Warhol
Neuschwanstein

Id: 282501

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 60/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Jan Kutálek - Modrovous

Jan Kutálek
Modrovous

Id: 284301

pálená hlína, glazováno, celková výška 70,5 cm, značeno na zadní straně na podstavci, drobné poškození viz foto

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Zdeněk Červinka - Čekání

Zdeněk Červinka
Čekání

Id: 285706

olej/deska, rozměr 31 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

34 001

Detail

Příhozy: 52

Jaromír Kunc - Zima v pražské ulici

Jaromír Kunc
Zima v pražské ulici

Id: 280702

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 51 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 59

Josef Ullmann - Při měsíčku

Josef Ullmann
Při měsíčku

Id: 281902

olej/karton, rozměr 35 x 55 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1893, oděrky na rámu, karton, mírně prohnutý, bude přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře a dílo bude uvedeno v soupisu autorova díla

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 49

Ota Janeček - Bílý a černý kámen

Bílý a černý kámen

Id: 284902

olej/plátno/deska, rozměr 41 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Václav Špála - Zátiší

Zátiší

Id: 283402

litografie/papír, rozměr tisku 32 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

31 000

Detail

Příhozy: 55

Jaroslav Panuška - Stromy na svahu

Jaroslav Panuška
Stromy na svahu

Id: 284802

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 59

Kristian Kodet - Dívka

Kristian Kodet
Dívka

Id: 285302

olej/lepenka, rozměr 30 x 17 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno a značeno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

  Autor neurčen - Buddha Šákjamuni

Buddha Šákjamuni

Id: 282704

bronzová plastika, výška cca 44 cm, jihovýchodní Asie - Barma, 19. století, stav viz foto

Vyvolávací cena:

30 060

Detail

Václav Kiml - Zahrádka

Václav Kiml
Zahrádka

Id: 283701

enkaustika/deska, rozměr 25 x 20 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena:

30 020

Detail

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer - Moře ve Splitu

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Moře ve Splitu

Id: 281904

olej/karton, rozměr 68,5 x 47,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, vystaveno v Trutnově na výstavě Krajiny moří oddíl Beneš Knüpfer, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

30 001

Detail