Aukce LXX./2021
Ludvík Vacátko
Koně při odpočinku
Id: 281602
olej/karton, rozměr 60 x 73 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, lehce prohnutý karton
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
37 000 Kč
Arnošt Paderlík
Zátiší
Id: 283702
malba/karton, rozměr viditelný 42,5 x 63,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Jan Benda
Zátiší
Id: 280203
olej/karton, rozměr 49 x 66,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
35 000 Kč
Andy Warhol
Neuschwanstein
Id: 282501
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 60/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 000 Kč
Jan Kutálek
Modrovous
Id: 284301
pálená hlína, glazováno, celková výška 70,5 cm, značeno na zadní straně na podstavci, drobné poškození viz foto
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
35 000 Kč
Zdeněk Červinka
Čekání
Id: 285706
olej/deska, rozměr 31 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
34 001 Kč
Příhozy: 52
Jaromír Kunc
Zima v pražské ulici
Id: 280702
olej/plátno/karton, rozměr 36 x 51 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 59
Josef Ullmann
Při měsíčku
Id: 281902
olej/karton, rozměr 35 x 55 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1893, oděrky na rámu, karton, mírně prohnutý, bude přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře a dílo bude uvedeno v soupisu autorova díla
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 49
Bílý a černý kámen
Id: 284902
olej/plátno/deska, rozměr 41 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 000 Kč
Zátiší
Id: 283402
litografie/papír, rozměr tisku 32 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 55
Jaroslav Panuška
Stromy na svahu
Id: 284802
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 59
Kristian Kodet
Dívka
Id: 285302
olej/lepenka, rozměr 30 x 17 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno a značeno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč
Buddha Šákjamuni
Id: 282704
bronzová plastika, výška cca 44 cm, jihovýchodní Asie - Barma, 19. století, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 060 Kč
Václav Kiml
Zahrádka
Id: 283701
enkaustika/deska, rozměr 25 x 20 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
30 020 Kč
Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Moře ve Splitu
Id: 281904
olej/karton, rozměr 68,5 x 47,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, vystaveno v Trutnově na výstavě Krajiny moří oddíl Beneš Knüpfer, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
30 001 Kč