Čas na serveru 19:32:30

Aukce LXX./2021

  Neznačeno - Samovar

Neznačeno
Samovar

Id: 286004

mosazný samovar, výška cca 47 cm, stav viz foto

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

  Autor neurčen - Zátiší

Zátiší

Id: 286008

olej/karton, rozměr ve výřezu 27 x 43 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

4 700

Detail

Josef Váchal - Mystikové a Visionáři

Josef Váchal
Mystikové a Visionáři

Id: 286006

10 dřevorytů/papír, tisk Trico Praha 1995, vydáno v počtu čtyřset výtisků, rozměr 40 x 32 cm, stav viz foto

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Antonín Pelc - Studie

Antonín Pelc
Studie

Id: 284701

akvarel/papír, rozměr listu 27,5 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

4 300

Detail

Max Švabinský - Stromy v krajině

Max Švabinský
Stromy v krajině

Id: 284805

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 14 x 18 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Václav Rožánek - Klaun

Václav Rožánek
Klaun

Id: 285903

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jiří Načeradský - Postava

Jiří Načeradský
Postava

Id: 284507

kresba tuží/papír, rozměr listu 43,5 x 61 cm, značeno s věnováním a datací ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

 Keramika - Korbel

Keramika
Korbel

Id: 286002

keramika s cínovým víkem, celková výška 25 cm, Německo, 18. století, stav viz foto

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Vladimír Kliment - U vody

Vladimír Kliment
U vody

Id: 282204

olej/překližka, rozměr 40 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Marta Vavrysová - Rialta

Marta Vavrysová
Rialta

Id: 285702

kombinovaná technika/překližka, rozměr cca 40 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

 Keramika - Džbán

Keramika
Džbán

Id: 286003

habánská keramika, výška 31 cm, datováno, oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:
500

600

Detail