Aukce LXX./2021
Neznačeno
Samovar
Id: 286004
mosazný samovar, výška cca 47 cm, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 700 Kč
Zátiší
Id: 286008
olej/karton, rozměr ve výřezu 27 x 43 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 700 Kč
Josef Váchal
Mystikové a Visionáři
Id: 286006
10 dřevorytů/papír, tisk Trico Praha 1995, vydáno v počtu čtyřset výtisků, rozměr 40 x 32 cm, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 600 Kč
Antonín Pelc
Studie
Id: 284701
akvarel/papír, rozměr listu 27,5 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 300 Kč
Max Švabinský
Stromy v krajině
Id: 284805
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 14 x 18 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 600 Kč
Václav Rožánek
Klaun
Id: 285903
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč
Jiří Načeradský
Postava
Id: 284507
kresba tuží/papír, rozměr listu 43,5 x 61 cm, značeno s věnováním a datací ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 000 Kč
Keramika
Korbel
Id: 286002
keramika s cínovým víkem, celková výška 25 cm, Německo, 18. století, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 700 Kč
Vladimír Kliment
U vody
Id: 282204
olej/překližka, rozměr 40 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 200 Kč
Marta Vavrysová
Rialta
Id: 285702
kombinovaná technika/překližka, rozměr cca 40 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč
Keramika
Džbán
Id: 286003
habánská keramika, výška 31 cm, datováno, oděrky na povrchu
Vyvolávací cena:
500 Kč
600 Kč