Čas na serveru 18:35:13

Aukce LXX./2021

Roman Havelka - Kamenitý břeh

Roman Havelka
Kamenitý břeh

Id: 285602

olej/karton, rozměr 39,5 x 49,5 cm, značeno vlevo dole s datací, poškozený rám

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Jan Kutálek - Dobříš

Jan Kutálek
Dobříš

Id: 284302

pálená hlína, glazováno, celková výška 68 cm, značeno na zadní straně na podstavci, stav viz foto

Vyvolávací cena:
10 000

28 200

Detail

Jan Saudek - The green Cat

The green Cat

Id: 283801

fotografie, rozměr 30,8 x 40,3 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

28 025

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 58

Jan Saudek - Bez názvu

Bez názvu

Id: 285801

fotografie, rozměr 27,5 x 19,7 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

28 025

Detail

Ota Janeček - Žhavé léto

Žhavé léto

Id: 281202

pastel/ruční papír, rozměr listu 26,5 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Účastníci: 20

  Autor neurčen - Lodě v bouři

Lodě v bouři

Id: 284506

olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Blanka Bohdanová - Podoby

Blanka Bohdanová
Podoby

Id: 285401

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, olištováno,po

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

  Neznačeno - Sv. Jiří

Neznačeno
Sv. Jiří

Id: 283603

bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška včetně podstavce 39,5 cm, značeno litcem Franta Anýž na odlitku, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

26 500

Detail

  Autor neurčen - Šohaj

Šohaj

Id: 286007

akvarel/papír, rozměr 23 x 33 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
900

26 500

Detail

Příhozy: 62

Josef Ullmann - V lese

Josef Ullmann
V lese

Id: 282201

olej/karton, rozměr 34 x 27 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

26 001

Detail

Jan Saudek - The Rain

The Rain

Id: 280004

fotografie/papír, rozměr fotografie 30 x 23,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Viktor  Rolín - Těžké nebe

Viktor Rolín
Těžké nebe

Id: 280601

olej/překližka, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 65

Lutobor Hlavsa - Dvojportrét

Lutobor Hlavsa
Dvojportrét

Id: 284001

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Ota Bubeníček - Říčka v krajině

Ota Bubeníček
Říčka v krajině

Id: 284803

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Vladimír Vašíček - Kompozice

Vladimír Vašíček
Kompozice

Id: 285904

malba/plátno, rozměr 45 x 35 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 500

Detail

Příhozy: 56