Aukce LXX./2021
Roman Havelka
Kamenitý břeh
Id: 285602
olej/karton, rozměr 39,5 x 49,5 cm, značeno vlevo dole s datací, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč
Jan Kutálek
Dobříš
Id: 284302
pálená hlína, glazováno, celková výška 68 cm, značeno na zadní straně na podstavci, stav viz foto
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
28 200 Kč
The green Cat
Id: 283801
fotografie, rozměr 30,8 x 40,3 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 025 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 58
Bez názvu
Id: 285801
fotografie, rozměr 27,5 x 19,7 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 025 Kč
Žhavé léto
Id: 281202
pastel/ruční papír, rozměr listu 26,5 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 000 Kč
Účastníci: 20
Lodě v bouři
Id: 284506
olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
28 000 Kč
Blanka Bohdanová
Podoby
Id: 285401
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, olištováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 000 Kč
Neznačeno
Sv. Jiří
Id: 283603
bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška včetně podstavce 39,5 cm, značeno litcem Franta Anýž na odlitku, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
26 500 Kč
Šohaj
Id: 286007
akvarel/papír, rozměr 23 x 33 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
900 Kč
26 500 Kč
Příhozy: 62
Josef Ullmann
V lese
Id: 282201
olej/karton, rozměr 34 x 27 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 001 Kč
The Rain
Id: 280004
fotografie/papír, rozměr fotografie 30 x 23,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč
Viktor Rolín
Těžké nebe
Id: 280601
olej/překližka, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 65
Lutobor Hlavsa
Dvojportrét
Id: 284001
olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
Ota Bubeníček
Říčka v krajině
Id: 284803
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
Vladimír Vašíček
Kompozice
Id: 285904
malba/plátno, rozměr 45 x 35 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
25 500 Kč
Příhozy: 56