Čas na serveru 09:49:36

Aukce LXX./2021

Olbram Zoubek - Thamar

Thamar

Id: 282103

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 20 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1992, paspartováno, zaskleno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
2 800

18 500

Detail

Jan  Bauch - Paganini

Jan Bauch
Paganini

Id: 284706

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 44 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Příhozy: 49

Kamil Lhoták - Hangár

Kamil Lhoták
Hangár

Id: 281206

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 32,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

18 002

Detail

Ota Janeček - Ptáček a slunce

Ptáček a slunce

Id: 282801

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 15 x 19 cm, věnování v horní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 48

Vojtěch  Sedláček - Při odpočinku

Vojtěch Sedláček
Při odpočinku

Id: 280201

tempera/lepenka, rozměr 40 x 49 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

17 500

Detail

Karel Gabriel - Císařská louka

Karel Gabriel
Císařská louka

Id: 280001

olej/plátno, rozměr 59 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, volné plátno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

17 000

Detail

Jindra Husáriková - S rybou

Jindra Husáriková
S rybou

Id: 284505

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 50 x 42 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

  Autor neurčen - Rybáři

Rybáři

Id: 282205

olej/plátno/karton, rozměr 32,5 x 48 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

16 500

Detail

Příhozy: 50

Jan Rapin - Odpočívající

Jan Rapin
Odpočívající

Id: 283302

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:
3 800

16 500

Detail

Jan  Bauch - Mozart

Jan Bauch
Mozart

Id: 281303

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 27,5 cm, značeno a datováno vlevo nahořen, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Igor Kitzberger - Bojovník

Igor Kitzberger
Bojovník

Id: 283202

bronzová plastika/kamenný podstavec, celková výška 24 cm, značeno na soše

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Při žních

František Daněk - Sedláček
Při žních

Id: 283001

olej/karton, rozměr 60 x 74 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

15 502

Detail

  Autor neurčen - Portrét dívky

Portrét dívky

Id: 284804

olej/dřevo, rozměr 18,5 x 13,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

15 501

Detail

Antonín Procházka - Dívka s ošatkou

Antonín Procházka
Dívka s ošatkou

Id: 281204

kombinovaná technika/akvarel/pastel/papír, rozměr 43 x 30 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Bedřich  Havránek - Starý mlýn

Bedřich Havránek
Starý mlýn

Id: 281401

kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný 15,5 x 19,5 cm, neznačeno, pospáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

15 500

Detail