Aukce LXX./2021
Thamar
Id: 282103
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 20 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1992, paspartováno, zaskleno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
18 500 Kč
Jan Bauch
Paganini
Id: 284706
kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 44 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 500 Kč
Příhozy: 49
Kamil Lhoták
Hangár
Id: 281206
litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 32,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
18 002 Kč
Ptáček a slunce
Id: 282801
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 15 x 19 cm, věnování v horní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 48
Vojtěch Sedláček
Při odpočinku
Id: 280201
tempera/lepenka, rozměr 40 x 49 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
17 500 Kč
Karel Gabriel
Císařská louka
Id: 280001
olej/plátno, rozměr 59 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, volné plátno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
17 000 Kč
Jindra Husáriková
S rybou
Id: 284505
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 50 x 42 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 000 Kč
Rybáři
Id: 282205
olej/plátno/karton, rozměr 32,5 x 48 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
16 500 Kč
Příhozy: 50
Jan Rapin
Odpočívající
Id: 283302
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, po
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
16 500 Kč
Jan Bauch
Mozart
Id: 281303
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 27,5 cm, značeno a datováno vlevo nahořen, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 000 Kč
Igor Kitzberger
Bojovník
Id: 283202
bronzová plastika/kamenný podstavec, celková výška 24 cm, značeno na soše
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Při žních
Id: 283001
olej/karton, rozměr 60 x 74 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
15 502 Kč
Portrét dívky
Id: 284804
olej/dřevo, rozměr 18,5 x 13,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 501 Kč
Antonín Procházka
Dívka s ošatkou
Id: 281204
kombinovaná technika/akvarel/pastel/papír, rozměr 43 x 30 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč
Bedřich Havránek
Starý mlýn
Id: 281401
kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný 15,5 x 19,5 cm, neznačeno, pospáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč