Aukce LXX./2021
Slunce nad krajinou
Id: 282803
barevný pastel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
25 000 Kč
Účastníci: 18
František Tichý
Žokej
Id: 284705
suchá jehla/papír, rozměr výřezu 32 x 21,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 53
Oldřich Koníček
Dívka na pohovce
Id: 237009
olej/karton, rozměr 32 x 47 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně razítko "prodejna Mánesa"
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
24 000 Kč
Alois Kohout
Dívky u moře
Id: 281402
olej/plátno, rozměr 40 x 51 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
24 000 Kč
Alois Kirnig
Na potoce
Id: 284801
olej/plátno/karton, rozměr 23 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozená malba viz foto, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 000 Kč
Příhozy: 49
Alena Kučerová
Bez názvu
Id: 280003
tisk z perforovaného plechu/papír, rozměr listu 85 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 200 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 52
Jan Kristofori
Apotekárium
Id: 281701
plastika/kombinovaná technika, rozměr celkový 37 x 48 x 8 cm, neznačeno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
Adriena Šimotová
Torzo
Id: 285901
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 88 x 55 cm, značeno, popsáno s věnováním a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Viktor Rolín
Setkání na vršku
Id: 281301
olej/překližka, rozměr 62 x 73 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Josef Holub
Políčko
Id: 283401
olej/karton. rozměr 30 x 37,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Bohumil Krátký
Koncert
Id: 285705
olej/plátno, rozměr 58 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní štítek na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
21 200 Kč
Příhozy: 64
Jan Bauch
Klauni
Id: 283101
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč
Antonín Dvořák
U kolébky
Id: 1237
olej/plátno, rozměr 39,5 x 32 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
19 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Souznění
Id: 284002
litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 38 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno, zaskleno polykarbonátem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 500 Kč
Albín Lhota
Na říčce
Id: 281304
olej/plátno/karton, rozměr 41 x 28 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu i v malbě, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 100 Kč