Čas na serveru 20:59:03

Aukce LXX./2021

Ota Janeček - Slunce nad krajinou

Slunce nad krajinou

Id: 282803

barevný pastel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Účastníci: 18

František  Tichý - Žokej

František Tichý
Žokej

Id: 284705

suchá jehla/papír, rozměr výřezu 32 x 21,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Příhozy: 53

Oldřich Koníček - Dívka na pohovce

Oldřich Koníček
Dívka na pohovce

Id: 237009

olej/karton, rozměr 32 x 47 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně razítko "prodejna Mánesa"

Vyvolávací cena:
2 800

24 000

Detail

Alois Kohout - Dívky u moře

Alois Kohout
Dívky u moře

Id: 281402

olej/plátno, rozměr 40 x 51 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
4 800

24 000

Detail

Alois Kirnig - Na potoce

Alois Kirnig
Na potoce

Id: 284801

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozená malba viz foto, rámováno,po

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Příhozy: 49

Alena Kučerová - Bez názvu

Alena Kučerová
Bez názvu

Id: 280003

tisk z perforovaného plechu/papír, rozměr listu 85 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

23 200

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 52

Jan Kristofori - Apotekárium

Jan Kristofori
Apotekárium

Id: 281701

plastika/kombinovaná technika, rozměr celkový 37 x 48 x 8 cm, neznačeno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Adriena Šimotová - Torzo

Adriena Šimotová
Torzo

Id: 285901

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 88 x 55 cm, značeno, popsáno s věnováním a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Viktor  Rolín - Setkání na vršku

Viktor Rolín
Setkání na vršku

Id: 281301

olej/překližka, rozměr 62 x 73 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

 Josef Holub - Políčko

Josef Holub
Políčko

Id: 283401

olej/karton. rozměr 30 x 37,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Bohumil Krátký - Koncert

Bohumil Krátký
Koncert

Id: 285705

olej/plátno, rozměr 58 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

21 200

Detail

Příhozy: 64

Jan  Bauch - Klauni

Jan Bauch
Klauni

Id: 283101

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Antonín Dvořák - U kolébky

Antonín Dvořák
U kolébky

Id: 1237

olej/plátno, rozměr 39,5 x 32 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Vyvolávací cena:
4 800

19 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Souznění

Oldřich Kulhánek
Souznění

Id: 284002

litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 38 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno, zaskleno polykarbonátem

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Albín Lhota - Na říčce

Albín Lhota
Na říčce

Id: 281304

olej/plátno/karton, rozměr 41 x 28 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu i v malbě, stav viz foto

Vyvolávací cena:

19 100

Detail