Aukce LXX./2021
Evička
Id: 280501
cín/olovo/zlato, celková výška cca 71,5 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1999, přiloženo písemné potvrzení autenticity dcery autora a Nadačního fondu Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
369 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 53
František Kupka
Studie abstraktní kompozice
Id: 282301
kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr listu 17,5 x 25,5 cm, značeno autorovým razítkem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, dílo draženo v roce 2017 v aukční síni Sotheby´s, vystaveno v galerii Moderna v roce 2018
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
325 000 Kč
Příhozy: 75
Václav Radimský
Labské rameno
Id: 280901
olej/karton, rozměr 71 x 100 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
310 000 Kč
Rudolf Kremlička
Setkání
Id: 282202
olej/plátno, rozměr 38,5 x 56,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, obraz nerestaurován, stav viz foto
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
223 000 Kč
Příhozy: 91
Adolf Chwala
U alpského jezera
Id: 281302
olej/plátno, rozměr 42 x 53 cm, značeno vlevo dole, v minulosti rentoilováno, restaurováno, na povrchu v různých místech odřeninky, stav viz foto, poškozený rám
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
156 000 Kč
Jean-Jacques Henner
Portrét dívky v červeném
Id: 281305
olej/plátno, rozměr 26 x 21 cm, značeno vlevo dole, volné plátno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
150 000 Kč
Příhozy: 127
Hugo Ullik
Partie u Reichenhallu
Id: 282901
olej/plátno, rozměr 21 x 40 cm, značeno vlevo dole, původní popisky na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
150 000 Kč
Příhozy: 71
Portrét ženy v klobouku
Id: 275801
kombinovaná technika/papír, rozměr 40,7 x 30 cm, značeno vpravo dole monogramem a vlevo dole celým jménem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
125 000 Kč
Účastníci: 27
Příhozy: 80
Marseille
Id: 281203
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 39 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
92 000 Kč
Příhozy: 73
František Ringo Čech
Původ COVIDU 19
Id: 284401
"Pražáci žerou netopíry Moraváci luskouny", olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
88 000 Kč
Příhozy: 92
Ptáček a vejce
Id: 282603
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
86 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 70
Kristian Kodet
Milenci
Id: 282003
olej/plátno/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
85 000 Kč
Velká láska
Id: 282804
kombinovaná technika/kvaš/akvarel/pastel/ruční papír, rozměr listu 59 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování viz foto, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
85 000 Kč
Příhozy: 63
Kristian Kodet
Don Quijote
Id: 284501
olej/plátno/lepenka, rozměr 91 x 61 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
78 000 Kč
Příhozy: 63
Vladimír Komárek
Tři talíře
Id: 283301
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno uprostřed dole s datací, rámováno, stav viz foto, po
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
77 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 91