Čas na serveru 08:13:22

Aukce LXX./2021

Olbram Zoubek - Evička

Evička

Id: 280501

cín/olovo/zlato, celková výška cca 71,5 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1999, přiloženo písemné potvrzení autenticity dcery autora a Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
14 000

369 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 53

František Kupka - Studie abstraktní kompozice

František Kupka
Studie abstraktní kompozice

Id: 282301

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr listu 17,5 x 25,5 cm, značeno autorovým razítkem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, dílo draženo v roce 2017 v aukční síni Sotheby´s, vystaveno v galerii Moderna v roce 2018

Vyvolávací cena:
25 000

325 000

Detail

Příhozy: 75

Václav Radimský - Labské rameno

Václav Radimský
Labské rameno

Id: 280901

olej/karton, rozměr 71 x 100 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
50 000

310 000

Detail

Rudolf Kremlička - Setkání

Rudolf Kremlička
Setkání

Id: 282202

olej/plátno, rozměr 38,5 x 56,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, obraz nerestaurován, stav viz foto

Vyvolávací cena:
12 000

223 000

Detail

Příhozy: 91

Adolf Chwala - U alpského jezera

Adolf Chwala
U alpského jezera

Id: 281302

olej/plátno, rozměr 42 x 53 cm, značeno vlevo dole, v minulosti rentoilováno, restaurováno, na povrchu v různých místech odřeninky, stav viz foto, poškozený rám

Vyvolávací cena:
11 000

156 000

Detail

Jean-Jacques Henner - Portrét dívky v červeném

Jean-Jacques Henner
Portrét dívky v červeném

Id: 281305

olej/plátno, rozměr 26 x 21 cm, značeno vlevo dole, volné plátno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

150 000

Detail

Příhozy: 127

Hugo Ullik - Partie u Reichenhallu

Hugo Ullik
Partie u Reichenhallu

Id: 282901

olej/plátno, rozměr 21 x 40 cm, značeno vlevo dole, původní popisky na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
9 500

150 000

Detail

Příhozy: 71

Jan  Zrzavý - Portrét ženy v klobouku

Portrét ženy v klobouku

Id: 275801

kombinovaná technika/papír, rozměr 40,7 x 30 cm, značeno vpravo dole monogramem a vlevo dole celým jménem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
8 000

125 000

Detail

Účastníci: 27

Příhozy: 80

Václav Špála - Marseille

Marseille

Id: 281203

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 39 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

92 000

Detail

Příhozy: 73

František Ringo Čech - Původ COVIDU 19

František Ringo Čech
Původ COVIDU 19

Id: 284401

"Pražáci žerou netopíry Moraváci luskouny", olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

88 000

Detail

Příhozy: 92

Ota Janeček - Ptáček a vejce

Ptáček a vejce

Id: 282603

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

86 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 70

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 282003

olej/plátno/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

85 000

Detail

Ota Janeček - Velká láska

Velká láska

Id: 282804

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/pastel/ruční papír, rozměr listu 59 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

85 000

Detail

Příhozy: 63

Kristian Kodet - Don Quijote

Kristian Kodet
Don Quijote

Id: 284501

olej/plátno/lepenka, rozměr 91 x 61 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

78 000

Detail

Příhozy: 63

Vladimír Komárek - Tři talíře

Vladimír Komárek
Tři talíře

Id: 283301

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno uprostřed dole s datací, rámováno, stav viz foto, po

Vyvolávací cena:
4 800

77 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 91