Aukce LXX./2021
Kája Saudek
Polizei
Id: 283502
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr kresby cca 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
45 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 59
Odpočívající dívka
Id: 282802
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 35 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, věnování ve spodní části viz foto, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
43 005 Kč
Příhozy: 52
Jiří Trnka
Dívka s kyticí
Id: 281205
kombinovaná technika/akvarel/tuž, rozměr ve výřezu 23 x 15 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
43 001 Kč
Příhozy: 50
Jaroslav Paur
Spálené město
Id: 282404
malba/lepenka, rozměr 30 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
43 000 Kč
Vilém Riedel
Francouzská krajina
Id: 281901
olej/plátno, rozměr 30,5 x 41 cm, neznačeno, doba vzniku cca 1860, dekorativně rámováno, bude přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
42 500 Kč
Emil Filla
Zátiší s kytarou a podnosem
Id: 281201
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 15 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
42 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 52
Kamil Kubík
Newyorská burza
Id: 282502
autorský tisk/papír, rozměr tisku 49 x 65,5 cm, značeno vpravo dole tužkou, vlevo dole popsáno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
42 000 Kč
Jan Rapin
Krasavice
Id: 283303
olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, značeno vpravo dole, rámováno, po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 000 Kč
Ladislav Šaloun
Dívčí akt
Id: 284202
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška bronzové plastiky 43 cm, celková výška s podstavcem 47,5 cm, značeno ve spodní části odlitku, pravděpodobně se jedná o původní starý bronzový odlitek na novějším podstavci
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
39 000 Kč
Zdeněk Burian
Poklady dobrodruhů
Id: 285501
perokresba/papír, rozměr listu 13,5 x 23,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
39 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 56
Rozhovor se Satyrem
Id: 285708
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 56cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 65
The Pear Street´s Women
Id: 280005
fotografie/papír, rozměr fotografie 30 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
38 000 Kč
Gustav Porš
Chalupy v zimě
Id: 281601
olej/plátno, rozměr 64 x 80 cm, značeno vlevo dole, zvlněné plátno,poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
38 000 Kč
Slunce a vejce
Id: 283204
kombinovaná technika/akvarel/pastel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
38 000 Kč
František Tichý
Paganini I.
Id: 285001
kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 39 x 23,5 cm, značeno, datováno s věnováním ve spodní části, zaskleno, paspartováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 63