Čas na serveru 14:45:27

Aukce LXX./2021

Kája Saudek - Polizei

Kája Saudek
Polizei

Id: 283502

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr kresby cca 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 59

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 282802

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 35 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, věnování ve spodní části viz foto, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

43 005

Detail

Příhozy: 52

Jiří Trnka - Dívka s kyticí

Jiří Trnka
Dívka s kyticí

Id: 281205

kombinovaná technika/akvarel/tuž, rozměr ve výřezu 23 x 15 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

43 001

Detail

Příhozy: 50

Jaroslav Paur - Spálené město

Jaroslav Paur
Spálené město

Id: 282404

malba/lepenka, rozměr 30 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Vilém Riedel - Francouzská krajina

Vilém Riedel
Francouzská krajina

Id: 281901

olej/plátno, rozměr 30,5 x 41 cm, neznačeno, doba vzniku cca 1860, dekorativně rámováno, bude přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

42 500

Detail

Emil Filla - Zátiší s kytarou a podnosem

Emil Filla
Zátiší s kytarou a podnosem

Id: 281201

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 15 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 52

Kamil Kubík - Newyorská burza

Kamil Kubík
Newyorská burza

Id: 282502

autorský tisk/papír, rozměr tisku 49 x 65,5 cm, značeno vpravo dole tužkou, vlevo dole popsáno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Jan Rapin - Krasavice

Jan Rapin
Krasavice

Id: 283303

olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, značeno vpravo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Ladislav Šaloun - Dívčí akt

Ladislav Šaloun
Dívčí akt

Id: 284202

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška bronzové plastiky 43 cm, celková výška s podstavcem 47,5 cm, značeno ve spodní části odlitku, pravděpodobně se jedná o původní starý bronzový odlitek na novějším podstavci

Vyvolávací cena:
10 500

39 000

Detail

Zdeněk Burian - Poklady dobrodruhů

Zdeněk Burian
Poklady dobrodruhů

Id: 285501

perokresba/papír, rozměr listu 13,5 x 23,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 56

Adolf Born - Rozhovor se Satyrem

Rozhovor se Satyrem

Id: 285708

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 56cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Příhozy: 65

Jan Saudek - The Pear Street´s Women

The Pear Street´s Women

Id: 280005

fotografie/papír, rozměr fotografie 30 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Gustav  Porš - Chalupy v zimě

Gustav Porš
Chalupy v zimě

Id: 281601

olej/plátno, rozměr 64 x 80 cm, značeno vlevo dole, zvlněné plátno,poškozený rám

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Ota Janeček - Slunce a vejce

Slunce a vejce

Id: 283204

kombinovaná technika/akvarel/pastel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

38 000

Detail

František  Tichý - Paganini I.

František Tichý
Paganini I.

Id: 285001

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 39 x 23,5 cm, značeno, datováno s věnováním ve spodní části, zaskleno, paspartováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

38 000

Detail

Příhozy: 63