Aukce LXX./2021
Neznačeno
Kytice
Id: 281403
olej/dřevěná deska, rozměr 49 x 40 cm, poškozený rám, stav viz foto, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 500 Kč
Karel Valter
Zahrada v noci
Id: 283901
tempera/sololit, rozměr 27,5 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč
František Tavík Šimon
Rybáři v Bretani
Id: 284003
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 36,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč
František Tichý
Klaun
Id: 284703
barevná kresba/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 16 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč
Pavel Vavrys
Bleší trh v Bruselu
Id: 285703
olej/sololit, rozměr 51 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, původní štítek na zadní straně
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Mých ztracených dvacet let
Id: 285905
lept/papír, rozměr ve výřezu 61,5 x 43 cm, značeno, popsáno ve spodní části, paspartováno a zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 352 Kč
Dáma a tři hlavy
Id: 282001
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 46,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
15 050 Kč
Herbert Zangs
Abstrakce
Id: 280006
kombinovaná strukturální malba/deska, rozměr 70 x 85 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený levý spodní roh, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč
J.S.
"Která sinfonie je takto barevná...?"
Id: 285201
komvinovaná technika/olej/inkoust/tisk/akryl/plátno, rozměr 38 x 55 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
Carl Brandt
Západ slunce
Id: 285601
olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
Josef Lorenzl
Dívka
Id: 283602
bronzová plastika, výška bronzového odlitku cca 9,5 cm, celková výška s kamenným podstavcem 11,5 cm, značeno na odlitku, na kamenném podstavci otluky, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 600 Kč
Tomáš Bím
Zahradní zátiší
Id: 283203
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 500 Kč
František Xaver Naske
Dívka s papouškem
Id: 284502
olej/plátno, rozměr 90 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 500 Kč
Pasta Oner
ICECREAM - pink
Id: 284601
serigrafie/papír, rozměr tisku 60,5 x 85 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 500 Kč
Federico da Montefeltro a Battista Sforza
Id: 282002
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 47 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
13 000 Kč