Čas na serveru 08:08:19

Aukce LXX./2021

  Neznačeno - Kytice

Neznačeno
Kytice

Id: 281403

olej/dřevěná deska, rozměr 49 x 40 cm, poškozený rám, stav viz foto, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:
2 800

15 500

Detail

Karel Valter - Zahrada v noci

Karel Valter
Zahrada v noci

Id: 283901

tempera/sololit, rozměr 27,5 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

František Tavík Šimon - Rybáři v Bretani

František Tavík Šimon
Rybáři v Bretani

Id: 284003

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 36,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

František  Tichý - Klaun

František Tichý
Klaun

Id: 284703

barevná kresba/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 16 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Pavel Vavrys - Bleší trh v Bruselu

Pavel Vavrys
Bleší trh v Bruselu

Id: 285703

olej/sololit, rozměr 51 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, původní štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Mých ztracených dvacet let

Oldřich Kulhánek
Mých ztracených dvacet let

Id: 285905

lept/papír, rozměr ve výřezu 61,5 x 43 cm, značeno, popsáno ve spodní části, paspartováno a zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 352

Detail

Jiří Anderle - Dáma a tři hlavy

Dáma a tři hlavy

Id: 282001

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 46,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

15 050

Detail

Herbert Zangs - Abstrakce

Herbert Zangs
Abstrakce

Id: 280006

kombinovaná strukturální malba/deska, rozměr 70 x 85 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený levý spodní roh, nerámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

 J.S. -

J.S.
"Která sinfonie je takto barevná...?"

Id: 285201

komvinovaná technika/olej/inkoust/tisk/akryl/plátno, rozměr 38 x 55 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Carl Brandt - Západ slunce

Carl Brandt
Západ slunce

Id: 285601

olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Josef Lorenzl - Dívka

Josef Lorenzl
Dívka

Id: 283602

bronzová plastika, výška bronzového odlitku cca 9,5 cm, celková výška s kamenným podstavcem 11,5 cm, značeno na odlitku, na kamenném podstavci otluky, stav viz foto

Vyvolávací cena:

13 600

Detail

Tomáš Bím - Zahradní zátiší

Tomáš Bím
Zahradní zátiší

Id: 283203

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

František Xaver Naske - Dívka s papouškem

František Xaver Naske
Dívka s papouškem

Id: 284502

olej/plátno, rozměr 90 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Pasta  Oner - ICECREAM - pink

Pasta Oner
ICECREAM - pink

Id: 284601

serigrafie/papír, rozměr tisku 60,5 x 85 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jiří Anderle - Federico da Montefeltro a Battista Sforza

Federico da Montefeltro a Battista Sforza

Id: 282002

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 47 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

13 000

Detail