Čas na serveru 02:19:32

Aukce LXX./2021

Josef Procházka - Na vesnickém potůčku

Josef Procházka
Na vesnickém potůčku

Id: 279901

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 62

Emil Filla - Kubistické zátiší s kytarou

Emil Filla
Kubistické zátiší s kytarou

Id: 282303

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 17 cm, značeno vlastnoručně vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

59 001

Detail

Příhozy: 65

Václav Brožík - Vojsko na pochodu

Václav Brožík
Vojsko na pochodu

Id: 280007

kombinovaná technika/akvarel/kresba/papír, rozměr viditelný 64 x 95,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultován a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
6 000

54 000

Detail

Jaromír Kunc - Pražský podvečer

Jaromír Kunc
Pražský podvečer

Id: 280701

tempera/lepenka, rozměr 24 x 59 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Příhozy: 87

Jan Kristofori - Smrťák

Jan Kristofori
Smrťák

Id: 282401

kombinovaná technika/strukturální malba/sololit, rozměr malby 50 x 41 cm, značeno monogramem a datací vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

51 000

Detail

Příhozy: 65

Kája Saudek - Habana Bizarr

Kája Saudek
Habana Bizarr

Id: 283501

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr kresby cca 25,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 59

František Ringo Čech - Prales

František Ringo Čech
Prales

Id: 284402

olej/plátno, rozměr 40 x 140 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 55

Robert Jiran - V lázních

Robert Jiran
V lázních

Id: 282701

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 67

Josef Liesler - Tajné bujení

Josef Liesler
Tajné bujení

Id: 285701

olej/plátno/sololit, rozměr 32,7 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Kristian Kodet - Muž s torzem

Kristian Kodet
Muž s torzem

Id: 283205

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 24 x 24 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Robert Jiran - Perlový náhrdelník

Robert Jiran
Perlový náhrdelník

Id: 282702

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 64

Ota Bubeníček - Od Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Od Mladé Vožice

Id: 284504

olej/lepenka, rozměr viditelný 30,5 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 65

František Kaván - Zimní krajina

František Kaván
Zimní krajina

Id: 280401

olej/karton, rozměr 46 x 66 cm, značeno vlevo dole včetně nečitelného přípisu, na zadní straně dobový přípis, dekorativně rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 53

Gustav  Porš - Chalupa na Vratkové

Gustav Porš
Chalupa na Vratkové

Id: 281501

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 49

Robert Jiran - Sydney

Robert Jiran
Sydney

Id: 280602

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, popsáno na zadní straně s autorským razítkem

Vyvolávací cena:

45 000

Detail