Aukce LXX./2021
Josef Procházka
Na vesnickém potůčku
Id: 279901
olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 62
Emil Filla
Kubistické zátiší s kytarou
Id: 282303
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 17 cm, značeno vlastnoručně vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
59 001 Kč
Příhozy: 65
Václav Brožík
Vojsko na pochodu
Id: 280007
kombinovaná technika/akvarel/kresba/papír, rozměr viditelný 64 x 95,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultován a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
54 000 Kč
Jaromír Kunc
Pražský podvečer
Id: 280701
tempera/lepenka, rozměr 24 x 59 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 87
Jan Kristofori
Smrťák
Id: 282401
kombinovaná technika/strukturální malba/sololit, rozměr malby 50 x 41 cm, značeno monogramem a datací vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 65
Kája Saudek
Habana Bizarr
Id: 283501
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr kresby cca 25,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
50 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 59
František Ringo Čech
Prales
Id: 284402
olej/plátno, rozměr 40 x 140 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 55
Robert Jiran
V lázních
Id: 282701
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 67
Josef Liesler
Tajné bujení
Id: 285701
olej/plátno/sololit, rozměr 32,7 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní štítek na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
49 000 Kč
Kristian Kodet
Muž s torzem
Id: 283205
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 24 x 24 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
48 000 Kč
Robert Jiran
Perlový náhrdelník
Id: 282702
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 64
Ota Bubeníček
Od Mladé Vožice
Id: 284504
olej/lepenka, rozměr viditelný 30,5 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 65
František Kaván
Zimní krajina
Id: 280401
olej/karton, rozměr 46 x 66 cm, značeno vlevo dole včetně nečitelného přípisu, na zadní straně dobový přípis, dekorativně rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 53
Gustav Porš
Chalupa na Vratkové
Id: 281501
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 49
Robert Jiran
Sydney
Id: 280602
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, popsáno na zadní straně s autorským razítkem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
45 000 Kč