Aukce XXV./2015
Roman Sejkot
Flover
Id: 1505601
fotografie, rozměr ve výřezu 26 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 26. 6. 1992, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
800 Kč
13.10.2015, 22:09:00