Čas na serveru 14:22:44

Aukce XXV./2015

Roman Sejkot - Flover

Roman Sejkot
Flover

Id: 1505601

fotografie, rozměr ve výřezu 26 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 26. 6. 1992, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

800

Detail

13.10.2015, 22:09:00