Čas na serveru 09:55:27

Aukce XXV./2015

Salvador Dalí - Erotický motiv

Salvador Dalí
Erotický motiv

Id: 1502902

litografie/ruční papír, velikost tisku 29,5 x 42 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

  Neznačeno - Na pláži

Neznačeno
Na pláži

Id: 1503611

olej/dřevěná deska, rozměr 15,5 x 22 cm, dekorativně adjustováno, vysušený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Salvador Dalí - Akt s labutí

Salvador Dalí
Akt s labutí

Id: 1503101

barevná litografie/ruční papír, velikost tisku 44,5 x 34 cm, značeno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Bohuslav Reynek - Snopy za Krátkou Vsí

Bohuslav Reynek
Snopy za Krátkou Vsí

Id: 1503901

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 8 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav, původní majitel získal přímo od autora

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 60

Ján Hála - Dvě selky (Važtianky)

Ján Hála
Dvě selky (Važtianky)

Id: 1504107

akvarel/tuš/papír, rozměr 76,4 x 58,8 cm, signováno vpravo dole, datováno 1941, přiložen znalecký posudek č. 106/2014 PhDr. Dagmar Srnenské, PhD., zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
14 000

23 000

Detail

Alois Kalvoda - Pohled do krajiny

Alois Kalvoda
Pohled do krajiny

Id: 1501409

olej/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, volné v rámu, rám se rozpadá, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
11 000

22 000

Detail

Ferdinand Lepie - U studny

Ferdinand Lepie
U studny

Id: 1503501

olej/plátno, rozměr 46,5 x 58,5 cm, značeno vpravo dole F. Lepie, v minulosti odborně restaurováno, rentoilováno, novodobě rámováno stylovým rámem

Vyvolávací cena:
18 000

22 000

Detail

Zdeněk Burian - Lovci mamutů

Zdeněk Burian
Lovci mamutů

Id: 1503603

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, návrh obálky knihy Lovci mamutů od Eduarda Štorcha, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
7 500

21 000

Detail

Josef Sudek - Pohled z altánku

Josef Sudek
Pohled z altánku

Id: 1505103

bromostříbrná fotografie/karton, celkový rozměr 18,5 x 17 cm, signováno vpravo dole tužkou, na rubu uprostřed kartonu autorské razítko, z pozůstalosti fotografa Jindřicha Broka, volně loženo

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jaroslav Panuška - Domky v podskalí

Jaroslav Panuška
Domky v podskalí

Id: 1503203

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, rám i obraz ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
4 200

17 000

Detail

Jaromír Gargulák - Stojící

Jaromír Gargulák
Stojící

Id: 1281

bronzová plastika, výška včetně podstavce 66 cm, značeno na figuře i podstavci, 1/1, původní stav

Vyvolávací cena:
12 000

17 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Slunce v lese

František Daněk - Sedláček
Slunce v lese

Id: 1505401

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

Vyvolávací cena:
3 800

16 600

Detail

František Jiroudek - Čelista

František Jiroudek
Čelista

Id: 1503201

olej/překližka, rozměr 22 x 18 cm, signováno a věnování na zadní straně, rámováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

  Autor neurčen - Podvečer na blatech

Podvečer na blatech

Id: 1503205

olej/plátno, rozměr 56 x 46 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 200

16 000

Detail

Jan Grimm - Při rozhovoru

Jan Grimm
Při rozhovoru

Id: 1502210

olej/sololit, rozměr 39,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 84, obraz i rám v původním stavu, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail