Aukce XXV./2015
Salvador Dalí
Erotický motiv
Id: 1502902
litografie/ruční papír, velikost tisku 29,5 x 42 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
24 000 Kč
Neznačeno
Na pláži
Id: 1503611
olej/dřevěná deska, rozměr 15,5 x 22 cm, dekorativně adjustováno, vysušený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč
Salvador Dalí
Akt s labutí
Id: 1503101
barevná litografie/ruční papír, velikost tisku 44,5 x 34 cm, značeno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Bohuslav Reynek
Snopy za Krátkou Vsí
Id: 1503901
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 8 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav, původní majitel získal přímo od autora
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 60
Ján Hála
Dvě selky (Važtianky)
Id: 1504107
akvarel/tuš/papír, rozměr 76,4 x 58,8 cm, signováno vpravo dole, datováno 1941, přiložen znalecký posudek č. 106/2014 PhDr. Dagmar Srnenské, PhD., zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
23 000 Kč
Alois Kalvoda
Pohled do krajiny
Id: 1501409
olej/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, volné v rámu, rám se rozpadá, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
22 000 Kč
Ferdinand Lepie
U studny
Id: 1503501
olej/plátno, rozměr 46,5 x 58,5 cm, značeno vpravo dole F. Lepie, v minulosti odborně restaurováno, rentoilováno, novodobě rámováno stylovým rámem
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
22 000 Kč
Zdeněk Burian
Lovci mamutů
Id: 1503603
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, návrh obálky knihy Lovci mamutů od Eduarda Štorcha, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
21 000 Kč
Josef Sudek
Pohled z altánku
Id: 1505103
bromostříbrná fotografie/karton, celkový rozměr 18,5 x 17 cm, signováno vpravo dole tužkou, na rubu uprostřed kartonu autorské razítko, z pozůstalosti fotografa Jindřicha Broka, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
21 000 Kč
Jaroslav Panuška
Domky v podskalí
Id: 1503203
olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, rám i obraz ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 200 Kč
17 000 Kč
Jaromír Gargulák
Stojící
Id: 1281
bronzová plastika, výška včetně podstavce 66 cm, značeno na figuře i podstavci, 1/1, původní stav
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
17 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Slunce v lese
Id: 1505401
olej/plátno/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
16 600 Kč
František Jiroudek
Čelista
Id: 1503201
olej/překližka, rozměr 22 x 18 cm, signováno a věnování na zadní straně, rámováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 500 Kč
Podvečer na blatech
Id: 1503205
olej/plátno, rozměr 56 x 46 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
16 000 Kč
Jan Grimm
Při rozhovoru
Id: 1502210
olej/sololit, rozměr 39,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 84, obraz i rám v původním stavu, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 000 Kč