Čas na serveru 08:20:18

Aukce XXV./2015

Georges Braque - Tři ptáci

Georges Braque
Tři ptáci

Id: 1505003

originální barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21,5 cm, signováno vpravo dole v kameni, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát ze soupisu díla č. 82

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Václav Vojtěch Novák - Jasný den II.

Václav Vojtěch Novák
Jasný den II.

Id: 1505201

olej/plátno, rozměr 37 x 95 cm, signováno vlevo dole, datováno 64, drobné oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Josef Hlinomaz - Korouhevník

Josef Hlinomaz
Korouhevník

Id: 1500901

kresba lihovou tužkou/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, signováno vlevo dole, datováno 78, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Georges Kars - Sedící akt

Georges Kars
Sedící akt

Id: 1503602

tužka/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 17 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno, volné v rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Milan Klimeš - Divoký rej

Milan Klimeš
Divoký rej

Id: 1503202

olej/plátno, rozměr 75 x 110 cm, značeno na zadní straně, datace 71, obraz ve výborném stavu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

  Neznačeno - Hlavy

Neznačeno
Hlavy

Id: 1503613

olej/plátno/dřevo, rozměr 54,5 x 40 cm, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
3 200

Detail

Josef Větrovský - Dívčí akt s kruhem

Josef Větrovský
Dívčí akt s kruhem

Id: 1505104

bromostříbrná fotografie/karton, rozměr 23,8 x 17,3 cm, nesignováno, na rubu tužkou popsáno, původem z pozůstalosti fotografa Jindřicha Broka

Vyvolávací cena:

Detail

  - Vítr v poli

Vítr v poli

Id: 1505702

olej/plátno, rozměr 30 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Emil Filla - Boje zápasy

Emil Filla
Boje zápasy

Id: 1502402

suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 34 cm, signováno v kameni vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Bedřich  Feigl - U jezu

Bedřich Feigl
U jezu

Id: 1503103

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 32 x 46 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
3 200

3 600

Detail

Alois Hejl - Na břehu

Alois Hejl
Na břehu

Id: 1503301

olej/karton, rozměr 20,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Vladimír  Jandejsek - Stříbrná plachetnice z Kréty

Vladimír Jandejsek
Stříbrná plachetnice z Kréty

Id: 1277

olej/karton, rozměr ve výřezu 37 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 81

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Anderle - Abstrakce

Abstrakce

Id: 1502401

kombinovaná technika/tužka/tuž/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno uprostřed dole, datováno 89, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Karas - Starý strom

Karel Karas
Starý strom

Id: 1504102

olej/plátno, rozměr 73 x 60 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, obraz lehce otřený, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Liesler - Myšlenky

Josef Liesler
Myšlenky

Id: 1502906

litografie/papír, velikost tisku 48 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 93, vlevo dole č. 20/108, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 422

Detail