Aukce XXV./2015
Georges Braque
Tři ptáci
Id: 1505003
originální barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21,5 cm, signováno vpravo dole v kameni, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát ze soupisu díla č. 82
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 700 Kč
Václav Vojtěch Novák
Jasný den II.
Id: 1505201
olej/plátno, rozměr 37 x 95 cm, signováno vlevo dole, datováno 64, drobné oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 700 Kč
Josef Hlinomaz
Korouhevník
Id: 1500901
kresba lihovou tužkou/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, signováno vlevo dole, datováno 78, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 600 Kč
Georges Kars
Sedící akt
Id: 1503602
tužka/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 17 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno, volné v rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 600 Kč
Milan Klimeš
Divoký rej
Id: 1503202
olej/plátno, rozměr 75 x 110 cm, značeno na zadní straně, datace 71, obraz ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 100 Kč
Neznačeno
Hlavy
Id: 1503613
olej/plátno/dřevo, rozměr 54,5 x 40 cm, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
4 000 Kč
Josef Větrovský
Dívčí akt s kruhem
Id: 1505104
bromostříbrná fotografie/karton, rozměr 23,8 x 17,3 cm, nesignováno, na rubu tužkou popsáno, původem z pozůstalosti fotografa Jindřicha Broka
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 000 Kč
Vítr v poli
Id: 1505702
olej/plátno, rozměr 30 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
Emil Filla
Boje zápasy
Id: 1502402
suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 34 cm, signováno v kameni vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
Bedřich Feigl
U jezu
Id: 1503103
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 32 x 46 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
3 600 Kč
Alois Hejl
Na břehu
Id: 1503301
olej/karton, rozměr 20,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Vladimír Jandejsek
Stříbrná plachetnice z Kréty
Id: 1277
olej/karton, rozměr ve výřezu 37 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 81
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 500 Kč
Abstrakce
Id: 1502401
kombinovaná technika/tužka/tuž/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno uprostřed dole, datováno 89, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 500 Kč
Karel Karas
Starý strom
Id: 1504102
olej/plátno, rozměr 73 x 60 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, obraz lehce otřený, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Josef Liesler
Myšlenky
Id: 1502906
litografie/papír, velikost tisku 48 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 93, vlevo dole č. 20/108, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 422 Kč