Aukce XXV./2015
Harmonikář
Id: 1502001
olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, nečitelně signováno vpravo nahoře, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
3 300 Kč
Karel Rélink
Schovanka
Id: 1502208
kombinovaná technika/tempera/papír, velikost listu 65 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno 1924, značený papír, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 300 Kč
Alois Vladislav Vraný
Podzim
Id: 1505301
olej/karton, rozměr 32 x 47 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 300 Kč
Josef Liesler
Cosi ve vzduchu
Id: 1505405
litografie/papír, rozměr ve výřezu 57,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 98, vlevo dole č. 43/95, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč
Jaromír Kunc
V polích
Id: 1502805
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 200 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Na Jadranu
Id: 1502203
olej/plátno, rozměr 45 x 65,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 100 Kč
Jan Bauch
Portrét F. Kafky
Id: 1502904
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 16,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 83, č. 22/30, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 100 Kč
Jaromír Kunc
Rozkvetlá louka
Id: 1502804
olej/sololit, rozměr 25 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč
Milan Martinec
Zátiší se sklenicí
Id: 1503801
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 81, původní rámování, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč
Jan Sytař
Kompozice
Id: 1501501
olej/plátno, rozměr 110 x 90 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2001, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 900 Kč
František Líbal
Lužnice u Vlkova
Id: 1503403
olej/plátno/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno 67, značně poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 900 Kč
Ludmila Jiřincová
Konvolut dvou kusů
Id: 1501406
litografie/papír; 1) Zamyšlená, rozměr ve výřezu 34 X 25,5 cm, signováno vpravo dole, zkroucená pasparta; 2) Slovenské děvčátko, rozměr ve výřezu 35 x 26,5 cm, signováno vpravo dole; vše paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 800 Kč
Ludvík Dobeš
Pohled do kraje
Id: 1504301
olej/karton, rozměr 46 x 69 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 700 Kč
Neznačeno
Akt
Id: 1504501
olej/plátno/karton, rozměr 59 x 42 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 700 Kč
Karel Schadt
Zimní potok
Id: 1500501
olej/karton, rozměr 40 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, doporučeno čistit, rám poškozen, původní stav
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
2 601 Kč