Čas na serveru 09:12:57

Aukce XXV./2015

  Autor neurčen - Harmonikář

Harmonikář

Id: 1502001

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, nečitelně signováno vpravo nahoře, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
3 200

3 300

Detail

Karel Rélink - Schovanka

Karel Rélink
Schovanka

Id: 1502208

kombinovaná technika/tempera/papír, velikost listu 65 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno 1924, značený papír, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

3 300

Detail

Alois Vladislav Vraný - Podzim

Alois Vladislav Vraný
Podzim

Id: 1505301

olej/karton, rozměr 32 x 47 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

3 300

Detail

Josef Liesler - Cosi ve vzduchu

Josef Liesler
Cosi ve vzduchu

Id: 1505405

litografie/papír, rozměr ve výřezu 57,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 98, vlevo dole č. 43/95, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Jaromír Kunc - V polích

Jaromír Kunc
V polích

Id: 1502805

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

3 200

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Na Jadranu

Jan Bohumil Pospíšil
Na Jadranu

Id: 1502203

olej/plátno, rozměr 45 x 65,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 200

3 100

Detail

Jan  Bauch - Portrét F. Kafky

Jan Bauch
Portrét F. Kafky

Id: 1502904

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 16,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 83, č. 22/30, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jaromír Kunc - Rozkvetlá louka

Jaromír Kunc
Rozkvetlá louka

Id: 1502804

olej/sololit, rozměr 25 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Milan Martinec - Zátiší se sklenicí

Milan Martinec
Zátiší se sklenicí

Id: 1503801

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 81, původní rámování, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Sytař - Kompozice

Jan Sytař
Kompozice

Id: 1501501

olej/plátno, rozměr 110 x 90 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2001, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

2 900

Detail

František Líbal - Lužnice u Vlkova

František Líbal
Lužnice u Vlkova

Id: 1503403

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno 67, značně poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Ludmila Jiřincová - Konvolut dvou kusů

Ludmila Jiřincová
Konvolut dvou kusů

Id: 1501406

litografie/papír; 1) Zamyšlená, rozměr ve výřezu 34 X 25,5 cm, signováno vpravo dole, zkroucená pasparta; 2) Slovenské děvčátko, rozměr ve výřezu 35 x 26,5 cm, signováno vpravo dole; vše paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

2 800

Detail

Ludvík Dobeš - Pohled do kraje

Ludvík Dobeš
Pohled do kraje

Id: 1504301

olej/karton, rozměr 46 x 69 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

  Neznačeno - Akt

Neznačeno
Akt

Id: 1504501

olej/plátno/karton, rozměr 59 x 42 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Karel Schadt - Zimní potok

Karel Schadt
Zimní potok

Id: 1500501

olej/karton, rozměr 40 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, doporučeno čistit, rám poškozen, původní stav

Vyvolávací cena:
1 100

2 601

Detail