Aukce XXV./2015
Vladimír Jan Hnízdo
Plující bílá stavení
Id: 1501001
olej/překližka, rozměr 52,5 x 42,5 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 68, nerámováno, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
6 000 Kč
Salvador Dalí
Jezdec na koni
Id: 1253
barevná litografie/ruční papír, velikost listu 66 x 50 cm, značeno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 000 Kč
Karel Postl
Pohled na Vyšehrad
Id: 1502207
kolorovaný lept/papír, velikost tisku 29 x 43,3 cm, okraj papíru zahnědlý od pasparty, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
6 000 Kč
Zdeněk Burian
Císař Josef II.
Id: 1503615
kresba tuží/papír, velikost kresby 21 x 21 cm, monogram vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč
Václav Špale
Střet
Id: 1505403
akryl/plátno, rozměr 53 x 62 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve výborném původním stavu
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
5 501 Kč
Eugen Nevan
U řeky
Id: 1504104
pastel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 50 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno s Mgr. Zsófiou Kiss-Szemán
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč
Eugen Nevan
Pod horami
Id: 1504105
pastel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 49 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozená malba, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno s Mgr. Zsófiou Kiss-Szemán
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč
Topoly
Id: 1504403
olej/karton, rozměr 29 x 35,5 cm, signováno vpravo dole Kraft?, počátek 20. století, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
5 500 Kč
Karel Klár
Na cestě s povozem
Id: 1500809
olej/plátno, rozměr 26,5 x 40 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 100 Kč
Ivanka Bukovac
Šití
Id: 1502803
olej/plátno, rozměr 47,5 x 36,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1950, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
5 000 Kč
Pablo Picasso
Holubice míru
Id: 1502903
litografie/ruční papír, velikost listu 66 x 50 cm, signováno vpravo dole v kameni, datováno 61, vlevo dole č. 712/1000, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč
Milan Maur
V rytmu poletujících bělásků
Id: 1503206
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 87 x 61,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč
Sedící akt
Id: 1501101
olej/karton, rozměr 80 x 75 cm, signováno vpravo dole, zašpiněno, volné v rámu, rám značně otlučený, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 900 Kč
Josef Bino
Rozkvetlá louka
Id: 1504406
olej/karton, rozměr 52 x 69 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 900 Kč
Vojtěch Sedláček
Na cestě
Id: 1503606
kresba/papír, rozměr ve výřezu 11 x 16 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno 66, paspartováno, rámováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
300 Kč
4 700 Kč