Čas na serveru 11:39:37

Aukce XXV./2015

Vladimír Jan Hnízdo - Plující bílá stavení

Vladimír Jan Hnízdo
Plující bílá stavení

Id: 1501001

olej/překližka, rozměr 52,5 x 42,5 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 68, nerámováno, volně loženo, původní stav

Vyvolávací cena:
3 800

6 000

Detail

Salvador Dalí - Jezdec na koni

Salvador Dalí
Jezdec na koni

Id: 1253

barevná litografie/ruční papír, velikost listu 66 x 50 cm, značeno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Karel Postl - Pohled na Vyšehrad

Karel Postl
Pohled na Vyšehrad

Id: 1502207

kolorovaný lept/papír, velikost tisku 29 x 43,3 cm, okraj papíru zahnědlý od pasparty, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 600

6 000

Detail

Zdeněk Burian - Císař Josef II.

Zdeněk Burian
Císař Josef II.

Id: 1503615

kresba tuží/papír, velikost kresby 21 x 21 cm, monogram vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Václav Špale - Střet

Václav Špale
Střet

Id: 1505403

akryl/plátno, rozměr 53 x 62 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve výborném původním stavu

Vyvolávací cena:
3 200

5 501

Detail

Eugen Nevan - U řeky

Eugen Nevan
U řeky

Id: 1504104

pastel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 50 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno s Mgr. Zsófiou Kiss-Szemán

Vyvolávací cena:

Detail

Eugen Nevan - Pod horami

Eugen Nevan
Pod horami

Id: 1504105

pastel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 49 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozená malba, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno s Mgr. Zsófiou Kiss-Szemán

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Topoly

Topoly

Id: 1504403

olej/karton, rozměr 29 x 35,5 cm, signováno vpravo dole Kraft?, počátek 20. století, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
3 200

Detail

Karel Klár - Na cestě s povozem

Karel Klár
Na cestě s povozem

Id: 1500809

olej/plátno, rozměr 26,5 x 40 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

5 100

Detail

Ivanka Bukovac - Šití

Ivanka Bukovac
Šití

Id: 1502803

olej/plátno, rozměr 47,5 x 36,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1950, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Pablo Picasso - Holubice míru

Pablo Picasso
Holubice míru

Id: 1502903

litografie/ruční papír, velikost listu 66 x 50 cm, signováno vpravo dole v kameni, datováno 61, vlevo dole č. 712/1000, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Milan Maur - V rytmu poletujících bělásků

Milan Maur
V rytmu poletujících bělásků

Id: 1503206

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 87 x 61,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Sedící akt

Sedící akt

Id: 1501101

olej/karton, rozměr 80 x 75 cm, signováno vpravo dole, zašpiněno, volné v rámu, rám značně otlučený, původní stav

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Josef Bino - Rozkvetlá louka

Josef Bino
Rozkvetlá louka

Id: 1504406

olej/karton, rozměr 52 x 69 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Vojtěch  Sedláček - Na cestě

Vojtěch Sedláček
Na cestě

Id: 1503606

kresba/papír, rozměr ve výřezu 11 x 16 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno 66, paspartováno, rámováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:
300

4 700

Detail