Čas na serveru 09:50:19

Aukce XXV./2015

Vladimír Jan Hnízdo - Cyráno

Vladimír Jan Hnízdo
Cyráno

Id: 1501003

olej/sololit, rozměr 26 x 21,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jaroslav Ronek - Parní lokomotiva

Jaroslav Ronek
Parní lokomotiva

Id: 1501901

olej/karton, rozměr 47 x 58 cm, signováno vpravo dole, nově rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Otakar Hůrka - Samota

Otakar Hůrka
Samota

Id: 1504103

olej/karton, rozměr 39,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Josef Sudek - Konvolut dvou fotografií

Josef Sudek
Konvolut dvou fotografií

Id: 1276

bromostříbrná fotografie/karton; volně loženo, původní stav, z pozůstalosti fotografa Jindřicha Broka; 1) Chudobky, rozměr 9,5 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole PF 72, na zadní straně autorův přípis; 2) Zátiší s porcelánovou figurkou, rozměr 18,3 x 16,6 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně věnování

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Karel Beneš - Tání

Karel Beneš
Tání

Id: 1504402

olej/karton, rozměr malby 34 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1922, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 200

7 500

Detail

Albín Brunovský - Dáma s kloboukem

Albín Brunovský
Dáma s kloboukem

Id: 1505002

lept/papír, rozměr ve výřezu 16 x 19 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

  Autor neurčen - Rodinný čaroděj

Rodinný čaroděj

Id: 1501502

olej/plátno, rozměr 92 x 120 cm, neznámý monogram vpravo dole, nerámováno, plátno na několika místech protrženo

Vyvolávací cena:
2 800

7 000

Detail

Karel Nejedlý - Na pohovce

Karel Nejedlý
Na pohovce

Id: 1503204

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 37 x 45 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
2 200

7 000

Detail

Zdeněk Burian - Bez názvu

Zdeněk Burian
Bez názvu

Id: 1503614

kresba tuží/papír, velikost kresby 21 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, popis na přední i zadní straně viz foto, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

František Ladislav Soukup - Podzimní háj

František Ladislav Soukup
Podzimní háj

Id: 1502209

olej/karton, rozměr 55 x 72 cm, signováno vlevo dole, datováno 30, rámováno, původní velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
2 800

7 000

Detail

Auguste Renoir - Dívky v klobouku

Auguste Renoir
Dívky v klobouku

Id: 1505001

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 22 cm, signováno vpravo dole v kameni, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

 - Skleněná dóza Lötz

Skleněná dóza Lötz

Id: 1503001

sklo čiré, podjímané oranžovým, s natavenými svislými černými linkami, secesní dóza, výška 6,7 cm, průměr 11,5 cm, varianta návrhu Michaela Powolného, kolem 1915, původní velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

6 800

Detail

  Neznačeno - Socha dravce

Neznačeno
Socha dravce

Id: 1504002

mramor, výška 34,5 cm, nesignováno, drobné oděrky na podstavci, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

František Horký - Slunce v zimě

František Horký
Slunce v zimě

Id: 1505402

olej/karton, rozměr 35 x 42 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve výborném původním stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Svatopluk Havrlík - Vstupní brána

Svatopluk Havrlík
Vstupní brána

Id: 1500808

olej/plátno, rozměr 30,5 x 46 cm, signováno vlevo dole, datováno 39, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail