Aukce XXV./2015
Vladimír Jan Hnízdo
Cyráno
Id: 1501003
olej/sololit, rozměr 26 x 21,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 500 Kč
Jaroslav Ronek
Parní lokomotiva
Id: 1501901
olej/karton, rozměr 47 x 58 cm, signováno vpravo dole, nově rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč
Otakar Hůrka
Samota
Id: 1504103
olej/karton, rozměr 39,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč
Josef Sudek
Konvolut dvou fotografií
Id: 1276
bromostříbrná fotografie/karton; volně loženo, původní stav, z pozůstalosti fotografa Jindřicha Broka; 1) Chudobky, rozměr 9,5 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole PF 72, na zadní straně autorův přípis; 2) Zátiší s porcelánovou figurkou, rozměr 18,3 x 16,6 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně věnování
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč
Karel Beneš
Tání
Id: 1504402
olej/karton, rozměr malby 34 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1922, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
7 500 Kč
Albín Brunovský
Dáma s kloboukem
Id: 1505002
lept/papír, rozměr ve výřezu 16 x 19 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 500 Kč
Rodinný čaroděj
Id: 1501502
olej/plátno, rozměr 92 x 120 cm, neznámý monogram vpravo dole, nerámováno, plátno na několika místech protrženo
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 000 Kč
Karel Nejedlý
Na pohovce
Id: 1503204
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 37 x 45 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
7 000 Kč
Zdeněk Burian
Bez názvu
Id: 1503614
kresba tuží/papír, velikost kresby 21 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, popis na přední i zadní straně viz foto, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
7 000 Kč
František Ladislav Soukup
Podzimní háj
Id: 1502209
olej/karton, rozměr 55 x 72 cm, signováno vlevo dole, datováno 30, rámováno, původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 000 Kč
Auguste Renoir
Dívky v klobouku
Id: 1505001
litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 22 cm, signováno vpravo dole v kameni, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
Skleněná dóza Lötz
Id: 1503001
sklo čiré, podjímané oranžovým, s natavenými svislými černými linkami, secesní dóza, výška 6,7 cm, průměr 11,5 cm, varianta návrhu Michaela Powolného, kolem 1915, původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 800 Kč
Neznačeno
Socha dravce
Id: 1504002
mramor, výška 34,5 cm, nesignováno, drobné oděrky na podstavci, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 500 Kč
František Horký
Slunce v zimě
Id: 1505402
olej/karton, rozměr 35 x 42 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve výborném původním stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Svatopluk Havrlík
Vstupní brána
Id: 1500808
olej/plátno, rozměr 30,5 x 46 cm, signováno vlevo dole, datováno 39, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč