Aukce XXV./2015
František Jiroudek
Zátiší s ovocem
Id: 1503102
tempera/papír, rozměr 40 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 74, zaskleno, novodobě rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Pavel Forman
Mlhy v lese
Id: 1504410
olej/karton. rozměr 31 x 41 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 580 Kč
Karel Balíček
Zima v Rybné
Id: 1502206
olej/karton, rozměr 40,5 x 61 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 500 Kč
K. K. Farský
Benešovský kraj
Id: 1504409
olej/karton, rozměr 30 x 39 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 500 Kč
Karel Zavadil
Konvolut dvou kusů
Id: 1501801
Bratři Karamazovi, kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu každý 29,5 x 20,5 cm, signováno, datováno 74, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 400 Kč
Karel Schadt
Vrby
Id: 1502806
olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 400 Kč
Pouť na návsi
Id: 1504407
olej/karton, rozměr 49 x 58 cm, signováno vpravo dole Hála ?, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 400 Kč
František Líbal
Vítr
Id: 1503401
olej/plátno/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, značně poškozený rám, obraz v původním stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč
František Gross
Konvolut dvou kusů
Id: 1503604
litografie/papír, paspartováno, zaskleno; 1) Hlava, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, signováno vpravo dole; 2) Továrna, rozměr ve výřezu 16 x 18 cm, signováno vpravo dole
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 300 Kč
František Líbal
Na konci Kanclíře
Id: 1503402
olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, značně poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč
Josef Mařatka
Pasáčci
Id: 1504405
patinovaná sádra, každý signován na podstavci, výška pasačky 26 cm, výška pasáčka 27 cm, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč
Josef Vaic
Konvolut dvou kusů
Id: 1505102
manželé Benešovi, autorský list, litografie/papír, rozměr ve výřezu každého 24,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole vlastnoruční podpisy zobrazených, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 000 Kč
František Gross
Konvolut tří kusů
Id: 1503605
litografie/papír, paspartováno, zaskleno; 1) Strojky, rozměr ve výřezu 16 x 12 cm, signováno uprostřed dole; 2) Strojek, rozměr ve výřezu 18 x 19,5 cm, signováno vpravo nahoře, č. 6/200; 3) Strojek, rozměr ve výřezu 20 x 19 cm, signováno uprostřed dole, datováno 83
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Vojtěch Hynek Popelka
Noční rybník
Id: 1500811
olej/karton, rozměr 36 x 48 cm, signováno vpravo dole, poškozená malba, odřený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 700 Kč
Sněženky
Id: 1501402
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16 x 15 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, urpostřed dole 6/7 III., paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč