Čas na serveru 07:06:00

Aukce XXV./2015

František Jiroudek - Zátiší s ovocem

František Jiroudek
Zátiší s ovocem

Id: 1503102

tempera/papír, rozměr 40 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 74, zaskleno, novodobě rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Pavel Forman - Mlhy v lese

Pavel Forman
Mlhy v lese

Id: 1504410

olej/karton. rozměr 31 x 41 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

2 580

Detail

Karel Balíček - Zima v Rybné

Karel Balíček
Zima v Rybné

Id: 1502206

olej/karton, rozměr 40,5 x 61 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

K. K.  Farský - Benešovský kraj

K. K. Farský
Benešovský kraj

Id: 1504409

olej/karton, rozměr 30 x 39 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
800

Detail

Karel Zavadil - Konvolut dvou kusů

Karel Zavadil
Konvolut dvou kusů

Id: 1501801

Bratři Karamazovi, kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu každý 29,5 x 20,5 cm, signováno, datováno 74, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

2 400

Detail

Karel Schadt - Vrby

Karel Schadt
Vrby

Id: 1502806

olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

2 400

Detail

  Autor neurčen - Pouť na návsi

Pouť na návsi

Id: 1504407

olej/karton, rozměr 49 x 58 cm, signováno vpravo dole Hála ?, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 800

2 400

Detail

František Líbal - Vítr

František Líbal
Vítr

Id: 1503401

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, značně poškozený rám, obraz v původním stav

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

František Gross - Konvolut dvou kusů

František Gross
Konvolut dvou kusů

Id: 1503604

litografie/papír, paspartováno, zaskleno; 1) Hlava, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, signováno vpravo dole; 2) Továrna, rozměr ve výřezu 16 x 18 cm, signováno vpravo dole

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

František Líbal - Na konci Kanclíře

František Líbal
Na konci Kanclíře

Id: 1503402

olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, značně poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Josef Mařatka - Pasáčci

Josef Mařatka
Pasáčci

Id: 1504405

patinovaná sádra, každý signován na podstavci, výška pasačky 26 cm, výška pasáčka 27 cm, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Josef Vaic - Konvolut dvou kusů

Josef Vaic
Konvolut dvou kusů

Id: 1505102

manželé Benešovi, autorský list, litografie/papír, rozměr ve výřezu každého 24,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole vlastnoruční podpisy zobrazených, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

František Gross - Konvolut tří kusů

František Gross
Konvolut tří kusů

Id: 1503605

litografie/papír, paspartováno, zaskleno; 1) Strojky, rozměr ve výřezu 16 x 12 cm, signováno uprostřed dole; 2) Strojek, rozměr ve výřezu 18 x 19,5 cm, signováno vpravo nahoře, č. 6/200; 3) Strojek, rozměr ve výřezu 20 x 19 cm, signováno uprostřed dole, datováno 83

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Vojtěch Hynek Popelka - Noční rybník

Vojtěch Hynek Popelka
Noční rybník

Id: 1500811

olej/karton, rozměr 36 x 48 cm, signováno vpravo dole, poškozená malba, odřený rám

Vyvolávací cena:
800

1 700

Detail

Ota Janeček - Sněženky

Sněženky

Id: 1501402

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16 x 15 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, urpostřed dole 6/7 III., paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 100

Detail