Aukce XXV./2015
Neznačeno
Gejša na pláži
Id: 1503610
olej/plátno/karton, rozměr plátna 39 x 49 cm, dekorativní adjustace, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 500 Kč
Endre Rátkay
Král Salamón vítá královnu ze Sáby
Id: 1504108
olej/sololit, rozměr 65 x 55 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
12 000 Kč
Bohumil Jaroš
Konvolut dvou kusů
Id: 1505101
tempera/karton, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav 1) U lesa, rozměr 28 x 38 cm; 2) Potok, rozměr 28 x 38 cm
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 500 Kč
Josef Istler
Hlava
Id: 1505501
olej/lepenka, rozměr 49 x 34,5 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, původní dobové rámování, sklo volné v rámu
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
11 000 Kč
R. Wagner
Plachetnice
Id: 1504801
olej/plátno, rozměr 80 x 121 cm, signováno vpravo dole, obraz značně znečištěn, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
10 500 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Zelená mlhovina
Id: 1504408
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 65 x 43 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Pod vodopádem
Id: 1502205
olej/plátno, rozměr 50,5 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, počátek 20. století, novodobě rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 000 Kč
Komedie č. 5
Id: 1504204
litografie/papír, rozměr ve výřezu 66 x 51 cm, signováno vpravo dole, věnování, datace 68, zaskleno, původní paspartování
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
9 500 Kč
Josef Hlinomaz
Diskuze
Id: 1500902
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 75, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 010 Kč
Milan Klimeš
Akt
Id: 1502204
olej/plátno, rozměr 90 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, olištováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 000 Kč
František Emler
Rybník před vesnicí
Id: 1502901
tempera/karton, rozměr 34 x 84 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 000 Kč
Vilém (Willi) Nowak
Koupání
Id: 1503612
akvarel/papír, rozměr malby 46 x 34,5,signováno vpravo dole, jedná se o studii k obrazu Koupání (NG) viz foto, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
9 000 Kč
Alois Wierer
Slunce v lese
Id: 1505701
olej/plátno, rozměr 61 x 52 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč
Božena Jelínková-Jirásková
Květinové zátiší
Id: 1505703
olej/plátno, rozměr 55,5 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 43, obraz i rám v původním stavu, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 000 Kč
Bohumil Mendík
Jarní jez
Id: 1505404
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, na rámu, drobné oděrky
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
8 500 Kč