Čas na serveru 12:10:14

Aukce XXV./2015

  Neznačeno - Gejša na pláži

Neznačeno
Gejša na pláži

Id: 1503610

olej/plátno/karton, rozměr plátna 39 x 49 cm, dekorativní adjustace, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Endre Rátkay - Král Salamón vítá královnu ze Sáby

Endre Rátkay
Král Salamón vítá královnu ze Sáby

Id: 1504108

olej/sololit, rozměr 65 x 55 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
11 000

12 000

Detail

Bohumil Jaroš - Konvolut dvou kusů

Bohumil Jaroš
Konvolut dvou kusů

Id: 1505101

tempera/karton, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav 1) U lesa, rozměr 28 x 38 cm; 2) Potok, rozměr 28 x 38 cm

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 1505501

olej/lepenka, rozměr 49 x 34,5 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, původní dobové rámování, sklo volné v rámu

Vyvolávací cena:
9 500

11 000

Detail

R. Wagner - Plachetnice

R. Wagner
Plachetnice

Id: 1504801

olej/plátno, rozměr 80 x 121 cm, signováno vpravo dole, obraz značně znečištěn, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
3 800

10 500

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Zelená mlhovina

Jaroslav Veris (Zamazal)
Zelená mlhovina

Id: 1504408

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 65 x 43 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

  Autor neurčen - Pod vodopádem

Pod vodopádem

Id: 1502205

olej/plátno, rozměr 50,5 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, počátek 20. století, novodobě rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
2 200

10 000

Detail

Jiří Anderle - Komedie č. 5

Komedie č. 5

Id: 1504204

litografie/papír, rozměr ve výřezu 66 x 51 cm, signováno vpravo dole, věnování, datace 68, zaskleno, původní paspartování

Vyvolávací cena:
7 500

9 500

Detail

Josef Hlinomaz - Diskuze

Josef Hlinomaz
Diskuze

Id: 1500902

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 75, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

9 010

Detail

Milan Klimeš - Akt

Milan Klimeš
Akt

Id: 1502204

olej/plátno, rozměr 90 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, olištováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
1 800

9 000

Detail

František Emler - Rybník před vesnicí

František Emler
Rybník před vesnicí

Id: 1502901

tempera/karton, rozměr 34 x 84 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Vilém (Willi) Nowak - Koupání

Vilém (Willi) Nowak
Koupání

Id: 1503612

akvarel/papír, rozměr malby 46 x 34,5,signováno vpravo dole, jedná se o studii k obrazu Koupání (NG) viz foto, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Alois Wierer - Slunce v lese

Alois Wierer
Slunce v lese

Id: 1505701

olej/plátno, rozměr 61 x 52 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Božena Jelínková-Jirásková - Květinové zátiší

Božena Jelínková-Jirásková
Květinové zátiší

Id: 1505703

olej/plátno, rozměr 55,5 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 43, obraz i rám v původním stavu, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Bohumil Mendík - Jarní jez

Bohumil Mendík
Jarní jez

Id: 1505404

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, na rámu, drobné oděrky

Vyvolávací cena:
3 800

Detail