Aukce LIX./2020
Josef Dvořák
Konvolut dvou kusů
Id: 225115
olej/karton, rozměr každého cca 34 x 49 cm, značeno ve spodní části, jeden obraz oboustranný, otluky na rámech
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 030 Kč
Neznačeno
Hudba
Id: 211526
bronzová patinovaná plastika, ceková výška 25 cm, původní stav,po
Vyvolávací cena:
700 Kč
9 000 Kč
Antonín Augusta
Břízy nad údolím
Id: 228301
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
9 000 Kč
Bedřich Wachsmann ml.
Dubrovník
Id: 226102
olej/plátno, rozměr 35 x 35 cm, značeno monogramem, popsáno a datováno vpravo dole, malba lokálně poškozena, poškozený rám, znečištěno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 500 Kč
Ondřej Pavlík
Dívky v lázních
Id: 224003
strukturální malba/deska, rozměr 51 x 81 cm, neznačeno, malba drobně poškozena, poškozený rám,na zadní straně autorské věnování s katalogovým číslem a datací,po
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
8 300 Kč
Trpimír Ivančevič
Sedící akt
Id: 211523
patinovaná sádra, celková výška včetně dřevěného podstavce 68 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, podstavec je volně oddělitelný, na povrchu oděrky
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 000 Kč
Josef Brož
Dostihy
Id: 220103
kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr 38 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
Konvolut třinácti kusů
Id: 223209
kombinovaná technika/papír, návrhy edičních plánů a samostatné kresby různých velikostí, jedna kresba značena a datována, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
Max Švabinský
Zlatý večer
Id: 224005
dřevoryt/papír, rozměr tisku 54,5 x 42 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole č. 16/150, datum vzniku 1919, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
Karel Jan Sigmund
Česká zima
Id: 225403
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 31,5 x 48 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
Josef Konečný Žar
Naposled v kroji
Id: 222701
olej/plátno/lepenka, rozměr 37 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 500 Kč
Josef Zamazal
Zimní den
Id: 223807
malba/plátno/lepenka, rozměr ve výřezu 27 x 35 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 500 Kč
Antonín Waldhauser
Od Čáslavi
Id: 224102
kombinovaná technika/papír/lepenka, rozměr 12,5 x 19 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, list malby poškozen vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 500 Kč
Jan Rapin
Concerto Grosso I.
Id: 226201
olej/překližka, rozměr 32 x 64 cm, značeno a datováno na zadní straně, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
František Tavík Šimon
Kočovníci
Id: 222803
barevná litografie/papír, rozměr tisku 27 x 37 9 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 117 Kč