Čas na serveru 07:02:10

Aukce LIX./2020

Jan  Bauch - Pieta

Jan Bauch
Pieta

Id: 223207

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 18,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Josef Dvořák - Konvolut dvou kusů

Josef Dvořák
Konvolut dvou kusů

Id: 225115

olej/karton, rozměr každého cca 34 x 49 cm, značeno ve spodní části, jeden obraz oboustranný, otluky na rámech

Vyvolávací cena:

9 030

Detail

  Neznačeno - Hudba

Neznačeno
Hudba

Id: 211526

bronzová patinovaná plastika, ceková výška 25 cm, původní stav,po

Vyvolávací cena:
700

9 000

Detail

Antonín  Augusta - Břízy nad údolím

Antonín Augusta
Břízy nad údolím

Id: 228301

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

9 000

Detail

Bedřich Wachsmann ml. - Dubrovník

Bedřich Wachsmann ml.
Dubrovník

Id: 226102

olej/plátno, rozměr 35 x 35 cm, značeno monogramem, popsáno a datováno vpravo dole, malba lokálně poškozena, poškozený rám, znečištěno

Vyvolávací cena:

Detail

Ondřej Pavlík - Dívky v lázních

Ondřej Pavlík
Dívky v lázních

Id: 224003

strukturální malba/deska, rozměr 51 x 81 cm, neznačeno, malba drobně poškozena, poškozený rám,na zadní straně autorské věnování s katalogovým číslem a datací,po

Vyvolávací cena:
2 800

8 300

Detail

Trpimír Ivančevič - Sedící akt

Trpimír Ivančevič
Sedící akt

Id: 211523

patinovaná sádra, celková výška včetně dřevěného podstavce 68 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, podstavec je volně oddělitelný, na povrchu oděrky

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Josef Brož - Dostihy

Josef Brož
Dostihy

Id: 220103

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr 38 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Adolf Born - Konvolut třinácti kusů

Konvolut třinácti kusů

Id: 223209

kombinovaná technika/papír, návrhy edičních plánů a samostatné kresby různých velikostí, jedna kresba značena a datována, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
8 000

8 000

Detail

Max Švabinský - Zlatý večer

Max Švabinský
Zlatý večer

Id: 224005

dřevoryt/papír, rozměr tisku 54,5 x 42 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole č. 16/150, datum vzniku 1919, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Karel Jan Sigmund - Česká zima

Karel Jan Sigmund
Česká zima

Id: 225403

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 31,5 x 48 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Josef  Konečný Žar - Naposled v kroji

Josef Konečný Žar
Naposled v kroji

Id: 222701

olej/plátno/lepenka, rozměr 37 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

7 500

Detail

Josef  Zamazal - Zimní den

Josef Zamazal
Zimní den

Id: 223807

malba/plátno/lepenka, rozměr ve výřezu 27 x 35 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

7 500

Detail

Antonín Waldhauser  - Od Čáslavi

Antonín Waldhauser
Od Čáslavi

Id: 224102

kombinovaná technika/papír/lepenka, rozměr 12,5 x 19 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, list malby poškozen vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

7 500

Detail

Jan Rapin - Concerto Grosso I.

Jan Rapin
Concerto Grosso I.

Id: 226201

olej/překližka, rozměr 32 x 64 cm, značeno a datováno na zadní straně, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

7 500

Detail