Čas na serveru 10:36:28

Aukce LIX./2020

  Neznačeno - Torzo

Neznačeno
Torzo

Id: 224011

patinovaný kov, celková výška cca 48 cm, neznačeno, na porvchu oděrky,po

Vyvolávací cena:
1 600

11 500

Detail

Příhozy: 49

Václav Březina - Lávka přes potok

Václav Březina
Lávka přes potok

Id: 225109

olej/plátno, rozměr 49 x 38 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován, rentoilován

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Ota Janeček - Sedící dívka

Sedící dívka

Id: 225302

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
2 800

11 500

Detail

Účastníci: 19

Stanislav Lolek - Na stráni

Stanislav Lolek
Na stráni

Id: 226902

olej/karton, rozměr 16,5 x 24,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Adolf Born - Hrací karta

Hrací karta

Id: 223205

barevná litografie/papír, rozměr tisku 13,5 x 9 cm, značeno, datováno s věnováním a číslováním ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Vojtěch Preissig - Podvečer

Vojtěch Preissig
Podvečer

Id: 224802

lept/papír, rozměr tisku 14 x 12,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František Xaver Naske - Dáma v černém hedvábí

František Xaver Naske
Dáma v černém hedvábí

Id: 220310

olej/překližka, rozměr 65 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu, v malbě svislé praskliny viz foto

Vyvolávací cena:
2 200

10 500

Detail

Bohuslav Reynek - Útěk do Egypta

Bohuslav Reynek
Útěk do Egypta

Id: 224206

lept/ruční papír, rozměr tisku 16 x 25 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1962

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

J. Šustek - Pražský hrad

J. Šustek
Pražský hrad

Id: 225114

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

František  Foltýn - Před chalupou

František Foltýn
Před chalupou

Id: 224014

olej/plátno, rozměr 27 x 33 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
3 200

10 500

Detail

  Neznačeno - Zasněná

Neznačeno
Zasněná

Id: 220108

olej/plátno/podloženo kartonem, viditelný rozměr 14 x 13 cm, jedná se pravděpodobně o V. Nechlebu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 277

Detail

Laszlo Neogrady - Na dvorku

Laszlo Neogrady
Na dvorku

Id: 225401

olej/karton, rozměr 20 x 33 cm, značeno vpravo dole, malba značně poškozena viz foto, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

10 000

Detail

  Neznačeno - Společnost na pláži

Neznačeno
Společnost na pláži

Id: 225802

olej/karton, rozměr 35 x 46 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

10 000

Detail

Jan Rapin - Concerto Grosso II.

Jan Rapin
Concerto Grosso II.

Id: 226202

olej/překližka, rozměr 32 x 64 cm, značeno a datováno na zadní straně, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Vilém Wünsche - Těžká práce

Vilém Wünsche
Těžká práce

Id: 226904

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail