Aukce LIX./2020
Václav Březina
Lávka přes potok
Id: 225109
olej/plátno, rozměr 49 x 38 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován, rentoilován
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 500 Kč
Sedící dívka
Id: 225302
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
11 500 Kč
Účastníci: 19
Stanislav Lolek
Na stráni
Id: 226902
olej/karton, rozměr 16,5 x 24,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 500 Kč
Hrací karta
Id: 223205
barevná litografie/papír, rozměr tisku 13,5 x 9 cm, značeno, datováno s věnováním a číslováním ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
11 000 Kč
Vojtěch Preissig
Podvečer
Id: 224802
lept/papír, rozměr tisku 14 x 12,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč
František Xaver Naske
Dáma v černém hedvábí
Id: 220310
olej/překližka, rozměr 65 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu, v malbě svislé praskliny viz foto
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 500 Kč
Bohuslav Reynek
Útěk do Egypta
Id: 224206
lept/ruční papír, rozměr tisku 16 x 25 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1962
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 500 Kč
J. Šustek
Pražský hrad
Id: 225114
olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč
František Foltýn
Před chalupou
Id: 224014
olej/plátno, rozměr 27 x 33 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
10 500 Kč
Neznačeno
Zasněná
Id: 220108
olej/plátno/podloženo kartonem, viditelný rozměr 14 x 13 cm, jedná se pravděpodobně o V. Nechlebu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 277 Kč
Laszlo Neogrady
Na dvorku
Id: 225401
olej/karton, rozměr 20 x 33 cm, značeno vpravo dole, malba značně poškozena viz foto, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 000 Kč
Neznačeno
Společnost na pláži
Id: 225802
olej/karton, rozměr 35 x 46 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 000 Kč
Jan Rapin
Concerto Grosso II.
Id: 226202
olej/překližka, rozměr 32 x 64 cm, značeno a datováno na zadní straně, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Vilém Wünsche
Těžká práce
Id: 226904
olej/plátno/karton, rozměr 36 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
10 000 Kč
Jan Bauch
Pieta
Id: 223207
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 18,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč