Aukce LIX./2020
Dóžecí palác s kostelem Santa Maria della Salute
Id: 222405
tempera/lepenka, rozměr 19,4 x 25,4 cm, značeno monogramem vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně viz foto, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra a laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
540 000 Kč
Příhozy: 88
Václav Radimský
Řeka lemovaná stromovím
Id: 228001
olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno, lehce rozeschlý rám, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
65 000 Kč
300 000 Kč
Eva -Šipka
Id: 223001
patinované olovo, výška 69 cm, značeno na podstavci, přiloženo potvrzení o pravosti Nadačního fondu Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
230 000 Kč
Příhozy: 107
Orfeus a múzy
Id: 224201
částečně zlacené olovo, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno, rok vzniku 1978, autorský odlitek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek, v soupisu díla uvedeno pod č. 385
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
230 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 111
Pobřeží s bárkami
Id: 227401
pastel/lepenka, rozměr listu 20,6 x 29,3 cm, signováno monogramem vpravo dole, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
201 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 57
Teodor Josef Mousson
Na tržišti
Id: 223602
olej/lepenka, rozměr 26,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, obraz prohnut, volný v rámu, rám poškozen, stav viz foto
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
145 000 Kč
Zápas Jakuba s Jakubem
Id: 223701
zlacený reliéf olovo/cín, rozměr cca 34,5 x 34,5 cm, značeno dvakrát na zadní straně, rok vzniku 1970, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
145 000 Kč
Příhozy: 90
Josef Jíra
Setkání za hřbitovem
Id: 227102
olej/karton, rozměr 56 x 44 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
116 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 69
Richard Fremund
Portrét paní Míly
Id: 224901
olej/plátno, rozměr 95 x 80 cm, značeno a datováno s věnováním na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
111 000 Kč
Příhozy: 98
Karel Laštovka
Proměny I.
Id: 226610
olej/plátno, rozměr 125 x 105 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
105 500 Kč
Příhozy: 89
Emil Filla
Kubistický akt
Id: 221406
bronzová plastika, výška bronzového odlitku cca 72 cm, výška kamenného podstavce 3 cm, značeno a datováno ve spodní části sochy, značka litce na podstavci F. Barták Praha XI., kamenné podstavec lehce poškozen, na povrchu sochy oděrky a otřetiny
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
105 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 76
Ludvík Kuba
Rozkvetlá zahrada
Id: 220307
olej/plátno/lepenka, rozměr 36 x 51 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 106
Archanděl Michael (pro vnuka Bohuslava Reynka)
Id: 224202
částečně zlacené olovo, rozměr 34,5 x 35 cm, značeno, rok vzniku 1973, autorský odlitek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek, v soupisu autorova díla uvedeno pod č. 322
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
97 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 78
Josef Jíra
Pozdimní - Kozákovský
Id: 226301
olej/plátno, rozměr 37 x 48 cm, značeno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně rámu, oděrky na rámu, volnější plátno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
94 001 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 72
Ludvík Kuba
Soška čínské tanečnice
Id: 220306
olej/plátno/lepenka, rozměr 38 x 28 cm, značeno vlevo dole špatně viditelné, na zadní straně popsáno, pochází z majetku syna autora, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
94 000 Kč
Příhozy: 92