Čas na serveru 09:10:26

Aukce LIX./2020

Jan  Zrzavý - Dóžecí palác s kostelem Santa Maria della Salute

Dóžecí palác s kostelem Santa Maria della Salute

Id: 222405

tempera/lepenka, rozměr 19,4 x 25,4 cm, značeno monogramem vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně viz foto, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra a laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
20 000

540 000

Detail

Příhozy: 88

Václav Radimský - Řeka lemovaná stromovím

Václav Radimský
Řeka lemovaná stromovím

Id: 228001

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno, lehce rozeschlý rám, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
65 000

300 000

Detail

Olbram Zoubek - Eva -Šipka

Eva -Šipka

Id: 223001

patinované olovo, výška 69 cm, značeno na podstavci, přiloženo potvrzení o pravosti Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

230 000

Detail

Příhozy: 107

Olbram Zoubek - Orfeus a múzy

Orfeus a múzy

Id: 224201

částečně zlacené olovo, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno, rok vzniku 1978, autorský odlitek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek, v soupisu díla uvedeno pod č. 385

Vyvolávací cena:
6 000

230 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 111

Jan  Zrzavý - Pobřeží s bárkami

Pobřeží s bárkami

Id: 227401

pastel/lepenka, rozměr listu 20,6 x 29,3 cm, signováno monogramem vpravo dole, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
15 000

201 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 57

Teodor Josef Mousson - Na tržišti

Teodor Josef Mousson
Na tržišti

Id: 223602

olej/lepenka, rozměr 26,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, obraz prohnut, volný v rámu, rám poškozen, stav viz foto

Vyvolávací cena:
15 000

145 000

Detail

Olbram Zoubek - Zápas Jakuba s Jakubem

Zápas Jakuba s Jakubem

Id: 223701

zlacený reliéf olovo/cín, rozměr cca 34,5 x 34,5 cm, značeno dvakrát na zadní straně, rok vzniku 1970, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

145 000

Detail

Příhozy: 90

Josef Jíra - Setkání za hřbitovem

Josef Jíra
Setkání za hřbitovem

Id: 227102

olej/karton, rozměr 56 x 44 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

116 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 69

Richard Fremund - Portrét paní Míly

Richard Fremund
Portrét paní Míly

Id: 224901

olej/plátno, rozměr 95 x 80 cm, značeno a datováno s věnováním na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

111 000

Detail

Příhozy: 98

Karel Laštovka - Proměny I.

Karel Laštovka
Proměny I.

Id: 226610

olej/plátno, rozměr 125 x 105 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
14 000

105 500

Detail

Příhozy: 89

Emil Filla - Kubistický akt

Emil Filla
Kubistický akt

Id: 221406

bronzová plastika, výška bronzového odlitku cca 72 cm, výška kamenného podstavce 3 cm, značeno a datováno ve spodní části sochy, značka litce na podstavci F. Barták Praha XI., kamenné podstavec lehce poškozen, na povrchu sochy oděrky a otřetiny

Vyvolávací cena:
14 000

105 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 76

Ludvík Kuba - Rozkvetlá zahrada

Ludvík Kuba
Rozkvetlá zahrada

Id: 220307

olej/plátno/lepenka, rozměr 36 x 51 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

100 000

Detail

Příhozy: 106

Olbram Zoubek - Archanděl Michael (pro vnuka Bohuslava Reynka)

Archanděl Michael (pro vnuka Bohuslava Reynka)

Id: 224202

částečně zlacené olovo, rozměr 34,5 x 35 cm, značeno, rok vzniku 1973, autorský odlitek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek, v soupisu autorova díla uvedeno pod č. 322

Vyvolávací cena:
6 000

97 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 78

Josef Jíra - Pozdimní - Kozákovský

Josef Jíra
Pozdimní - Kozákovský

Id: 226301

olej/plátno, rozměr 37 x 48 cm, značeno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně rámu, oděrky na rámu, volnější plátno, původní stav

Vyvolávací cena:

94 001

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 72

Ludvík Kuba - Soška čínské tanečnice

Ludvík Kuba
Soška čínské tanečnice

Id: 220306

olej/plátno/lepenka, rozměr 38 x 28 cm, značeno vlevo dole špatně viditelné, na zadní straně popsáno, pochází z majetku syna autora, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

94 000

Detail

Příhozy: 92