Aukce LIX./2020
Otakar Nejedlý
Podvečer nad krajinou
Id: 222301
olej/plátno, rozměr 49,5 x 71 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
48 000 Kč
Účastníci: 23
Jaroslav Věšín
Rozhovor
Id: 203201
olej/plátno, rozměr 58,5 x 37,5 cm, značeno vlevo dole, v minulosti značně restaurováno, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
47 000 Kč
Josef Velčovský
Podzim v podhradí
Id: 225105
akryl/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
46 000 Kč
Účastníci: 20
Vladimír Komárek
Tři sklenice
Id: 226203
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
46 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 50
Rudolf Vojtěch Špillar
Dívčí akt
Id: 220102
olej/plátno, rozměr 83 x 28 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 54
Dívka s hadem
Id: 223703
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 37,5 x 23 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 2007, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 60
Josef Ullmann
Podvečer na návsi
Id: 225106
olej/karton, rozměr 40 x 45,5 cm, značeno a datováno 09 vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
45 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 63
František Ringo Čech
Král zvířat
Id: 221901
olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
44 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 56
Robert Jiran
Dívka s kočkou
Id: 223502
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
43 871 Kč
Vojtěch Bartoněk
Laškující mnich
Id: 222302
olej/plátno, rozměr 52 x 37 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně restaurován,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 54
Alois Kalvoda
Léto
Id: 225112
olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený dekorativní rám, v minulosti restaurováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 53
Jan Kutálek
Zamilovaný čert
Id: 224010
pálená hlína, glazováno, celková výška cca 26,5 cm, značeno na spodní straně,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
42 330 Kč
Ludvík Kuba
Most v Libicích u Poděbrad
Id: 222802
olej/plátno/karton, rozměr 32 x 27 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
40 005 Kč
Příhozy: 53
Robert Jiran
Dívka
Id: 223808
olej/plátno, rozměr 69,5 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 57
Josef Procházka
Chaloupky na břehu
Id: 224012
olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci,konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem, jedná se o autorovu ranou práci z konce třicátých let,po
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 53