Čas na serveru 05:48:28

Aukce LIX./2020

Otakar Nejedlý - Podvečer nad krajinou

Otakar Nejedlý
Podvečer nad krajinou

Id: 222301

olej/plátno, rozměr 49,5 x 71 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Účastníci: 23

Jaroslav Věšín - Rozhovor

Jaroslav Věšín
Rozhovor

Id: 203201

olej/plátno, rozměr 58,5 x 37,5 cm, značeno vlevo dole, v minulosti značně restaurováno, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Josef Velčovský - Podzim v podhradí

Josef Velčovský
Podzim v podhradí

Id: 225105

akryl/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Účastníci: 20

Vladimír Komárek - Tři sklenice

Vladimír Komárek
Tři sklenice

Id: 226203

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 50

Rudolf Vojtěch Špillar - Dívčí akt

Rudolf Vojtěch Špillar
Dívčí akt

Id: 220102

olej/plátno, rozměr 83 x 28 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 54

Olbram Zoubek - Dívka s hadem

Dívka s hadem

Id: 223703

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 37,5 x 23 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 2007, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 60

Josef Ullmann - Podvečer na návsi

Josef Ullmann
Podvečer na návsi

Id: 225106

olej/karton, rozměr 40 x 45,5 cm, značeno a datováno 09 vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 63

František Ringo Čech - Král zvířat

František Ringo Čech
Král zvířat

Id: 221901

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 56

Robert Jiran - Dívka s kočkou

Robert Jiran
Dívka s kočkou

Id: 223502

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

43 871

Detail

Vojtěch Bartoněk - Laškující mnich

Vojtěch Bartoněk
Laškující mnich

Id: 222302

olej/plátno, rozměr 52 x 37 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně restaurován,po

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 54

Alois Kalvoda - Léto

Alois Kalvoda
Léto

Id: 225112

olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený dekorativní rám, v minulosti restaurováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 53

Jan Kutálek - Zamilovaný čert

Jan Kutálek
Zamilovaný čert

Id: 224010

pálená hlína, glazováno, celková výška cca 26,5 cm, značeno na spodní straně,po

Vyvolávací cena:

42 330

Detail

Ludvík Kuba - Most v Libicích u Poděbrad

Ludvík Kuba
Most v Libicích u Poděbrad

Id: 222802

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 27 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám

Vyvolávací cena:

40 005

Detail

Příhozy: 53

Robert Jiran - Dívka

Robert Jiran
Dívka

Id: 223808

olej/plátno, rozměr 69,5 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 57

Josef Procházka - Chaloupky na břehu

Josef Procházka
Chaloupky na břehu

Id: 224012

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci,konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem, jedná se o autorovu ranou práci z konce třicátých let,po

Vyvolávací cena:
4 800

39 000

Detail

Příhozy: 53